Zaloguj się, aby obserwować  
sylka30

Naruto vs dragon ball

375 postów w tym temacie

Swego czasu pamiętam, powstawało sporo petycji na stronach internetowych DB, po to by kanał RTL7 spowrotem puścił emisję Dragon Ball. Nic z tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2006 o 17:43, Seqiu napisał:

Swego czasu pamiętam, powstawało sporo petycji na stronach internetowych DB, po to by kanał
RTL7 spowrotem puścił emisję Dragon Ball. Nic z tego...

nom jeszcze raz moglibypóścic emisję dragon bala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to był serial anime mojego dzieciństwa, ale jest małe prawdopodobieństwo że jeszcze kiedykolwiek zobaczymy go w polskiej telewizji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również wychowałem się na Dragon Ballu i uważałem go za najlepsze anime ale gdy zobaczyłem Naruto, to DB odeszło w zapomnienie. Dla mnie Naruto jest o wiele lepszy ponieważ: sa lepsze walki (w DB ciosy były niemalże identyczne, rużniły się tylko nazwą, innym kształtem lecącego pocisku i innym ułożeniem rąk, za to w Naruto kazdy specjalizuje się w innej dziedzinie walki, kazdy ma zupełnie inne techniki i walki są o wiele ciekawsze) ciekawsza fabuła (pierwszy DB miał fajną fabułę ale od DBZ to był już schemat: pojawia się przeciwnik, Goku przychodzi i go tłucze, przez kilka lat jest spokój na ziemii i znowu pojawia się kolejny bad, którego Goku musi sklepać i tak w kółko. W Naruto fabuła jest ciekawsza bohaterowie giną bądź odchodzą z wioski, niektóre wątki które pojawiły się kiedyś hen hen daleko, powracają gdy już każdy o tym zapomniał,a napewno się pojawią jak tylo skończą się te cholerne fillery) no i są jak już ktoś wposmniał ładniejsze bohaterki :). Martwią mnie tylko te fillery ale jak słyszałem mają się one skończyć na 204 odcinku czyli już niedługo a jakby się tak zastanowić to były one konieczne poniważ gdyby ich nie było to Anime szybko przegoniło by Mangę i albo wtedy i tak by się zaczeły fillery bo nie mieli by się na czym wzorować, albo by nie tworzyli nowego anime dopuki nie by nie wyszły nowe numery mangi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 17:09, sylka30 napisał:

możecie mi napisać kanały gdzie lecą fajne mangi nie szamnan king ani bepop tylko jak dg lub
narary albo bleach

Możesz zobaczyc na Hyper. Kiedyś emitowali tam GTO. Fajne mango.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam czasy kiedy byłem mały i razem z ziomkami oglądalismy Dragon ball to były czasy czekalismy kiedy wkoncu songo osiągnie SS1 czkealismy na DB Z ehhhh było świetnie.RTL 7 było i puszczało cały czas DB potem weszlo TVN7 i skonczyly sie czasy sielanki naprawde chętnie bym obezjal jeszcze raz całą serie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 17:33, Sycylius napisał:

Pamiętam czasy kiedy byłem mały i razem z ziomkami oglądalismy Dragon ball to były czasy czekalismy
kiedy wkoncu songo osiągnie SS1 czkealismy na DB Z ehhhh było świetnie.RTL 7 było i puszczało
cały czas DB potem weszlo TVN7 i skonczyly sie czasy sielanki naprawde chętnie bym obezjal
jeszcze raz całą serie

Ech, to były czasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początek powiem, że bardzo lubie oglądać anime i oglądałem bardzo wiele:) Smocze kule to napewno jedno z bardzo fajnych anime i musze powiedzieć, że od Naruto jest lepsze. W sumie naruto też fajne(niestety nie ma tego czegoś co utrzymało by mnie po odciunku 100, ogląda się fajnie ale po pewnym czasie po prostu się zaczyna nudzić;/ ) Natomiast DB choć miał odcinków także bardzo dużo ciągle przykuwał uwagę:) Niestety trochę zawalono serię GT i była to klapa;/ Ale DB i DB:Z to 2 świetne serie które warto oglądnąć z serii GT polecam jedynie końcówkę która była dość ciekawa:)

NARUTO vs Dragon Ball ; 0:1

PS. DB można legalnie ściągnąć z neta?? A jak tak to proszę jeśli ktoś wie skąd to niech mi wyśle na gg wiadomość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 17:40, Mac Cry napisał:

> Pamiętam czasy kiedy byłem mały i razem z ziomkami oglądalismy Dragon ball to były czasy
czekalismy
> kiedy wkoncu songo osiągnie SS1 czkealismy na DB Z ehhhh było świetnie.RTL 7 było i puszczało

> cały czas DB potem weszlo TVN7 i skonczyly sie czasy sielanki naprawde chętnie bym obezjal

> jeszcze raz całą serie
Ech, to były czasy :)


pamietam od poczatku ogladalem gdy mialem 6 lat mile wspomina się te czasy a jak doszedł dbz to dopiero było cudo a nawet teraz bym obejzal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wolę jednak Naruto. Gdy jeszcze tylko słyszałem o tym, czytałem artykuł i tym, że DB jest wypierany przez Naruto. Wtedy powiedziałem - "Naruto to shit w porónaniu z DB!". A teraz obejrzałem naruto, i wolę jego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NARUTO IS THE BEST !!! Czy macie może linki do polskich odcinków?? zamieszczam 3 tapetki dla fanów :D:D:D
_ _____ _________ ___
| \ | / \ | | | | | / \ |
| \ | / \ | | | | | | | |
| \ | /___ \ |____| | | | | | |
| \ | / \ |\ | | | | | |
| \ | / \ | \ | | | | |
| \_| / \ | \ \______/ | \____/ O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

He no nie wyszet ten napis xD
kiedyś uważałem ze db jest najlepsze ale gdy zaczełem oglądać naruto to uświadomiłem sobie to że to anime wymiata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2006 o 01:44, Mudin napisał:

He no nie wyszet ten napis xD
kiedyś uważałem ze db jest najlepsze ale gdy zaczełem oglądać naruto to uświadomiłem sobie
to że to anime wymiata

zgodzę się z tobą naruto the best każdy odcinek jest prawie fajny a db zniszczyli serię gt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować