Zaloguj się, aby obserwować  
Yasiu89

Siege of Avalon - porady, pomoc

93 postów w tym temacie

Pierwsze zadanie dotyczyło szczurów pod "stołówką" :) Wyślij mi plik *.txt osoby zlecającej zadanie. Oraz plik Mudama na pansza@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę znaleźć kogoś o imieniu Simek, jestem w trzecim rozdziale i nie mogę przejść dalej mam już zbroję tego króla i pierścień już też oddałam:(
już chyba wszędzie go szukałam miał być w wewnętrznym zamku a go nie ma....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam gram od nie dawną w Siege of Avalon , zdobyłem juz kielich zycia i pierscien dla maga który otwiera portal, i utknelem w tym miejscu poniewaz nie dostaje juz zadnych nowych misji do wykonania. Prosze o pomoc:) z góry dziekuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno w tą gre nie grałem... nawet nie pamiętałem o co w niej chodzi, więc zainstalowałem ją... taaa... i wtedy wszystko se przypomniałem ekhm prawie wszystko... tzn. zapomniałem jak usunąc te głupie, wkurzające różowe kwadraty, które skutecznie nieumilają mi gry, wuięc może ktoś będzie skłonny powiedzieć mi co z nimi zrobić ;(??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem sobie jeden dzień i odpuszczam...
Gra może i fajna, ale niedopracowana...
A co chwila wyskakujące różowe kwadraty tylko pogorszają moją opinię o grze...
Żałuję, że w ogóle tą gre kupiłem... 20 zl w bloto;p praktycznie za nic;p
nic wiecej nie kupie od Techlandu;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam doszedlem do pewnego momentu w grze SIEGE OF AVALON. Jestem w drugim rozdziale i tak spotkałem w lesie pewnego człowieka poprosł mnie on zebym uwolnił jego ludzi , ale nie gdzie onie są i po drugie w jaskiniach są te dziwne swory , ale nie pamietam jak oni się nazywaja i musze wymyślić dla nich jakichś sposób ale też nie wiem jaki i jak mam to zrobić . W razie co to podam maila i bardzo bym prosił o pomoc dziekuje Jarek0011@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze raz ja. To jest juz po rozmowie z elfa mi . Teraz elfy trzymaja tego czlowieka ktory prosil mnie abym uwolnil jego ludzi. NIe mam pojecia co mam dalej zrobic. Wcześniej na forum bylo napisane coś o jakimś teleporcie , a o jakim to jest mowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zowu zacząłem grać bowiem rożowe kwardaciki to problem karty ATI;p No i jestem w trzecim rozdziale... Pokonałem Ahulów w wielkiej bitwie, porobiłem różne zadania- zwiedziłem całą mapę i nie wiem, co dalej... żadnych misji... nic kompletnie nic :( i nie wiem, co dalej robic zeby przejsc do IV rozdziału, więc proszę o pomoc ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak to świetna gra... Warto w nią zagrać... Swietna fabuła, misje i choć może nie ma najlepszej grafiki, ale ma dobrą;] Kiedy pokonywałem tony niedogoności pomiędzy wszystkimi misjami uwieńczeniem i nagrodą było samodzielne zabicie Mithrasa wodza wrogów :D Polecam wszystkim tę grę;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postanoiwiłem sobie odkopać z czeluści pawlacza tę grę i trochę w nią popykać. Jakoś nigdy nie zagrałem w nią więcej niż 5 minut i postanowiłem ten błąd naprawić.
Stworzyłem sobie postać (woja), wykonałem parę questów i już wyszedłem do pierwszej wioski za zamkiem.
I tu zaczyna się problem. Mimo, że spełniam wymagania i mogę nosić miecz, który mam założony, to moja postać atakuje tylko z piąchy... Na treningu wszystko było spoko, miecz w mojej łapce śmigał jak należy, ale w boju prawdziwym klapa...
Co jest grane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować