Zaloguj się, aby obserwować  
Ksar666

Sklep gram.pl

3124 postów w tym temacie

Byl- ja zamawiałam póki co jeden raz, przesyłką przez pocztę polską i realizacja trwała krótko. 19.01 w piętek zamówiłam, a gierki czekały na mnie już w środę, wiec jak na przesyłkę nie-kurierską, szybko. Ja jestem zadowolona.

Jeśli chodiz o zamówienia, to ne wiem, ja zamawiałam 2 gry, to miałam w jednej paczce, ale to było jako jedno zamówienie. Jak będzie w przypadku dwóch zamówień- nie wiem (choć wydaje mi sie, że to już będize pakowane osobno). Nie wiem, czy nie lepiej zamówić wszystko w jednym zamówieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 15:17, Hagnos napisał:

Byl- ja zamawiałam póki co jeden raz, przesyłką przez pocztę polską i realizacja trwała krótko.
19.01 w piętek zamówiłam, a gierki czekały na mnie już w środę, wiec jak na przesyłkę nie-kurierską,
szybko. Ja jestem zadowolona.

Jeśli chodiz o zamówienia, to ne wiem, ja zamawiałam 2 gry, to miałam w jednej paczce, ale
to było jako jedno zamówienie. Jak będzie w przypadku dwóch zamówień- nie wiem (choć wydaje
mi sie, że to już będize pakowane osobno). Nie wiem, czy nie lepiej zamówić wszystko w jednym
zamówieniu?



taniej wychodzi w jedny,m bo nie płaci się kilka razy za przesyłkę a tylko raz i też gry przychodzą w jednym terminie tylko jeśli by przesyłka zagineła ( co śię nie zdarzy) to tracisz kilkukrotnie więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie sadzicie ze jesli chcecie zamowoic jedna gre to w sumie nie oplaca sie bo jesli dodac koszty przesylki to w takim MM bedzie taniej
OK sa wirtualne pieniadze
oBNIZAJA CENE gry ale dopiero powyzej 150 zl (jesli dobrze pamietam mozna nimi placic za przesylke)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 15:31, Inssajdor napisał:

> Byl- ja zamawiałam póki co jeden raz, przesyłką przez pocztę polską i realizacja trwała
krótko.
> 19.01 w piętek zamówiłam, a gierki czekały na mnie już w środę, wiec jak na przesyłkę
nie-kurierską,
> szybko. Ja jestem zadowolona.
>
> Jeśli chodiz o zamówienia, to ne wiem, ja zamawiałam 2 gry, to miałam w jednej paczce,
ale
> to było jako jedno zamówienie. Jak będzie w przypadku dwóch zamówień- nie wiem (choć wydaje

> mi sie, że to już będize pakowane osobno). Nie wiem, czy nie lepiej zamówić wszystko w
jednym
> zamówieniu?


taniej wychodzi w jedny,m bo nie płaci się kilka razy za przesyłkę a tylko raz i też gry przychodzą
w jednym terminie tylko jeśli by przesyłka zagineła ( co śię nie zdarzy) to tracisz kilkukrotnie
więcej



Wiem że nie opłaca się w dwóch zamuwieniach. Ale jak zamuwić jednym zamuwieniem? Czy mam po prostu dać dwa produkty do koszyka i kliknąć zamów, czy trzeba oś jeszcze zrobić?

Powtarzam moje pytanie: Czy z tego że zamwaiam w sklepie gram.pl mam jakieś korzyści poza małą ceną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 15:51, Byl napisał:

Wiem że nie opłaca się w dwóch zamuwieniach. Ale jak zamuwić jednym zamuwieniem? Czy mam po
prostu dać dwa produkty do koszyka i kliknąć zamów, czy trzeba oś jeszcze zrobić?


Robisz tak jak napisałeś. Wkładasz do koszyka co tylko chcesz i klikasz ZAMÓW. I to wszystkoe wchodzi w skład jednej paczki.

Dnia 11.02.2007 o 15:51, Byl napisał:

Powtarzam moje pytanie: Czy z tego że zamwaiam w sklepie gram.pl mam jakieś korzyści poza małą
ceną?


A jakie chciałbyś korzyści? Bonusy tak jak w każdym sklepie czyli jakieś tam zniżki, tylko od 150zł darmowa przesyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 15:53, Mistic napisał:

> Wiem że nie opłaca się w dwóch zamuwieniach. Ale jak zamuwić jednym zamuwieniem? Czy mam
po
> prostu dać dwa produkty do koszyka i kliknąć zamów, czy trzeba oś jeszcze zrobić?

Robisz tak jak napisałeś. Wkładasz do koszyka co tylko chcesz i klikasz ZAMÓW. I to wszystkoe
wchodzi w skład jednej paczki.

> Powtarzam moje pytanie: Czy z tego że zamwaiam w sklepie gram.pl mam jakieś korzyści poza
małą
> ceną?



Czasem dodają jakiś gadżet typu koszulka.
Czy za sprzęt też się płaci wPLN? A jak nie to można przynajmiej sobie zrobić wPLN zniżkę?Chcę się trochę ich pozbyć bo mam aż 100

Dnia 11.02.2007 o 15:53, Mistic napisał:

A jakie chciałbyś korzyści? Bonusy tak jak w każdym sklepie czyli jakieś tam zniżki, tylko
od 150zł darmowa przesyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 22:37, michu96 napisał:

Mam problem otórz czemu nie ma znaczka chce kupić żeton w moim koszyku ?


Żeton można kupić tyko, gdy kupujesz jakieś gry w pre-order ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jak potwierdziłem zakup przez linka z e-maila to już koniec zakupu ?
I jak wysłałem zakup o 16 , dostane jutro paczke , rano czy wieczorem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 18:15, michu96 napisał:

Czy jak potwierdziłem zakup przez linka z e-maila to już koniec zakupu ?

Tak, zamówienie jest już złożone, potwierdzone, więc tyle :)

Dnia 12.02.2007 o 18:15, michu96 napisał:

I jak wysłałem zakup o 16 , dostane jutro paczke , rano czy wieczorem ?

Wydaje mi się, że paczkę dostaniesz dopiero pojutrze, gram.pl potrzebuje jednego dnia na wysyłkę, a pora dnia nieznana, zależy od kuriera...
Bo chyba kurierem zamawiałeś, prawda? Bo jak pocztą to inna sprawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 18:39, michu96 napisał:

To znaczy , że ja wybrałem kuriera , to paczka , może mi przyjść pojutrze ?!! :-/ (A pisało
na następny dzień)

Następny dzień po wysłaniu paczki, a nie po złożeniu zamówienia. Obserwuj status swojej przesyłki, jeśli jeszcze dziś będzie, że zostało wysłane to możliwe, że dojdzie do ciebie jutro, ale napewno nie w porach porannych... Jeśli nie zostanie dziś wysłane, to raczej nie liczyłbym na jutro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ah uzbieralem i kupilem Medieval 2: Total War (PC) najbardziej na gram.pl podobaja sie bezplaten dostawy to jest super i te promocje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 19:37, michu96 napisał:

Mam drobne pytanie gdzie jest ten status swojej przesyłki ?

z rana , następnego dnia po wysłaniu przesyłki zazwyczaj jest już podany link do statusu przesyłki. Bo w ten sam dzień co gra została wysłana - to nie sprawdziśz... (w Masterlink). Zazwyczaj info o statusie przesyłki wskazuje na to, że przesyłka dotarła do miasta gdzie miała być.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się w sklepie gram.pl nie podoba to, że wysyłka jest strasznie droga.
Przesyłka kurierska-15,90 zł
Przesyłka pocztowa-12,90zł(chyba wszyscy wiedzą)
Mogła by ta przesyłka troche stanieć. Za 15,90zł to moge sobie kupić jakąś gre z XKN. Więc jak dla mnie to troche za droga jest ta przesyłka, ale i tak kupuje gry na gram.pl:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 18:26, Kostka XXL napisał:

Mi się w sklepie gram.pl nie podoba to, że wysyłka jest strasznie droga.
Przesyłka kurierska-15,90 zł
Przesyłka pocztowa-12,90zł(chyba wszyscy wiedzą)
Mogła by ta przesyłka troche stanieć. Za 15,90zł to moge sobie kupić jakąś gre z XKN. Więc
jak dla mnie to troche za droga jest ta przesyłka, ale i tak kupuje gry na gram.pl:PP



Jak przelewem płacisz to jest taniej:

Przesyłka kurierska 14,90zł
Przesyłka pocztowa 7,90zł

A przesyłke pocztową się ołaca bo jak w poniedziałek o 5:00 zamuwiłem to dostałem wczoraj wpółdo szustej!

A najbardziej to się opłaca kilka gier zamuwić, ja zamuwiłem BoŚ 2 i EU:Mroczne wieki extra klasyka i zapłaciłem przelewem a oszczędziłem 7,10zł, wydaje się mało, ale można za to kupić jakąś bardzo rtanią gra, albo chipsy albo chleb na 4-5 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 19:07, Byl napisał:

Jak przelewem płacisz to jest taniej:

Przesyłka kurierska 14,90zł
Przesyłka pocztowa 7,90zł

A przesyłke pocztową się ołaca bo jak w poniedziałek o 5:00 zamuwiłem to dostałem wczoraj wpółdo
szustej!

A najbardziej to się opłaca kilka gier zamuwić, ja zamuwiłem BoŚ 2 i EU:Mroczne wieki extra
klasyka i zapłaciłem przelewem a oszczędziłem 7,10zł, wydaje się mało, ale można za to kupić
jakąś bardzo rtanią gra, albo chipsy albo chleb na 4-5 dni.

Nie wiedziałem o tym, że jak się przelewem płaci to tańsza wysyłka jest, ale i tak powinna troche stanieć(chodzi mi wtedy gdy nie robimy przelewu).
O tym, że kilka gier się opłaca kupić to wiem. Bo nieopłacalne jest kupienie jednej gry z XKN, no bo gra z XKN 15,90 + przesyłka kurierska 15,90. Lepiej jest wziąźć np. 4 gry z XKN + przesyłka kurierska wtedy można dość troche zaoszczędzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 19:29, Kostka XXL napisał:

> Jak przelewem płacisz to jest taniej:
>
> Przesyłka kurierska 14,90zł
> Przesyłka pocztowa 7,90zł
>
> A przesyłke pocztową się ołaca bo jak w poniedziałek o 5:00 zamuwiłem to dostałem wczoraj
wpółdo
> szustej!
>
> A najbardziej to się opłaca kilka gier zamuwić, ja zamuwiłem BoŚ 2 i EU:Mroczne wieki
extra
> klasyka i zapłaciłem przelewem a oszczędziłem 7,10zł, wydaje się mało, ale można za to
kupić
> jakąś bardzo rtanią gra, albo chipsy albo chleb na 4-5 dni.
Nie wiedziałem o tym, że jak się przelewem płaci to tańsza wysyłka jest, ale i tak powinna
troche stanieć(chodzi mi wtedy gdy nie robimy przelewu).
O tym, że kilka gier się opłaca kupić to wiem. Bo nieopłacalne jest kupienie jednej gry z XKN,
no bo gra z XKN 15,90 + przesyłka kurierska 15,90. Lepiej jest wziąźć np. 4 gry z XKN + przesyłka
kurierska wtedy można dość troche zaoszczędzić.



A kto powiedział że trzeba kupować kurierem?
Jak przelewem płacisz to poczta to jest połowa ceny, napszykład takie mroczne wieki kosztują 9,99 , czyli oszczędzasz 2 zł a przysłowie muwi grosz do grosza a będzie kokosza.

PS. Trudno konto w banku założyć, albo poprosić rodziców żeby ci przelewem zapłacili a ty im oddasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować