Zaloguj się, aby obserwować  
Ksar666

Sklep gram.pl

3124 postów w tym temacie

Dnia 23.02.2007 o 15:00, kamillo6b napisał:

Mam takie nietypowe pytanie, do czego służy lista moich życzeń w sklepie gram.pl ????????????



Jeśli napszykład chciałbyś mieć grę The Guild 2, ale nie jest ta gra dostępna to wkładasz do listy życzeń i zaznaczasz żeby ci przeysyłali list kiedy będzie dostępna.Dokładnie tak samo jest z ceną: wkładasz do listy życzń i zaznaczasz żeby ci przysyłali list kiedy gra potanieje. Jest jeszcze jeden plus: Jak włożysz do listy życzeń, i klikniesz na nią to a później na grę to nie muśisz długo szukać w katalogu tylko klikasz na grę i już możesz zamawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Guild Wars PL - 99,90zł
Guild Wars: Factions - 79,90zł
Guild Wars: Nightfall - 99,90zł
W sumie - 279,70zł

Idealne połączenie - razem opłaca się bardziej! ===> 304,70zł

Coś przeoczyłem, czy to taki Wasz chwyt marketingowy...? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 11:46, Mistic napisał:

A masz dostatecznie dużo wpln? Ja widze cene pakietu 259,70.

AAAA ;) No pewnie tak :P A ile maksymalnie można wpln wykorzystać na pakiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Luty chyli się ku końcowi, a dostawy WoW:TBC ani widu, ani słychu :)
Kiedy nowe egzemplarze tejże gry zostaną dostarczone do sklepu? Nie wiem, czy mam czekać, czy anulować zamówienie, a na czasie bardzo mi zależy. Co radzicie? ;]
Pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 19:46, Sztywny-pl napisał:

Luty chyli się ku końcowi, a dostawy WoW:TBC ani widu, ani słychu :)
Kiedy nowe egzemplarze tejże gry zostaną dostarczone do sklepu? Nie wiem, czy mam czekać, czy
anulować zamówienie, a na czasie bardzo mi zależy. Co radzicie? ;]
Pozdrówka


Czekać:
Jeśli będziesz czekał to w końcu dostaniesz, ale kiedy?

Wycofać:
Jak wycofasz to będzie raczej szybko.
Jak możesz kupić w Empiku wycofuj raczej dużo nie stracisz, a może się opłaci?

Pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 19:46, Sztywny-pl napisał:

Luty chyli się ku końcowi, a dostawy WoW:TBC ani widu, ani słychu :)
Kiedy nowe egzemplarze tejże gry zostaną dostarczone do sklepu? Nie wiem, czy mam czekać, czy
anulować zamówienie, a na czasie bardzo mi zależy. Co radzicie? ;]


Zawsze można przecież kupić u konkurencyjnych sklepów (chociaż w zasadzie to tylko względna konkurencyjność, bo przecież te sklepy i tak skupują pewnie WoW:TBC od CD Projektu) :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 21:01, Sth`Devilish napisał:

> Luty chyli się ku końcowi, a dostawy WoW:TBC ani widu, ani słychu :)
> Kiedy nowe egzemplarze tejże gry zostaną dostarczone do sklepu? Nie wiem, czy mam czekać,
czy
> anulować zamówienie, a na czasie bardzo mi zależy. Co radzicie? ;]

Zawsze można przecież kupić u konkurencyjnych sklepów (chociaż w zasadzie to tylko względna
konkurencyjność, bo przecież te sklepy i tak skupują pewnie WoW:TBC od CD Projektu) :]



Co racja to racja:)
Jak nie chcą przysłać gry noto...
Można wspomóc kolnkurencje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 21:01, Sth`Devilish napisał:

Zawsze można przecież kupić u konkurencyjnych sklepów (chociaż w zasadzie to tylko względna
konkurencyjność, bo przecież te sklepy i tak skupują pewnie WoW:TBC od CD Projektu) :]

Hehe wiem, że mogę, i chyba tak zrobię, aż mnie korci żeby w końcu w coś porządnego pograć xD. Tylko jeden problem, gdzieś indziej dojdzie jeszcze cena przesyłki. A tutaj żeton wPLN i już.
Widzę także, iż nie ja jeden jestem osamotniony w oczekiwaniu na TBC ;)
--> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=19613&u=4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ważny mógłbymi wyjaśnić taka sprawę: Kiedyś zamówiłem LotR Battle for Middle-Earth II Masterlinkiem czyli powinno przyjść w dzien po zamówieniu....bylo miesięczne opóźnienie!!!!!!!!! Teraz zamówilem Saga Gothic równierz Masterlinkiem i to już trzeci tydzień opóźnienia. zamówilem grę w piątek dwa tygodnie temu!!!!!!! Czy ktoś mi to łaskawie wyjaśni??!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ŁAskawie moge ci powiedzieć, że zamawiając gre kurierem dostajesz w statusie zamówienia link, który pozwala śledzić położenie paczki. Może skopiuj nam zawarte tam dane, wtedy łatwiej będzie ci wyjaśniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 21:09, Sztywny-pl napisał:

Hehe wiem, że mogę, i chyba tak zrobię, aż mnie korci żeby w końcu w coś porządnego pograć
xD. Tylko jeden problem, gdzieś indziej dojdzie jeszcze cena przesyłki. A tutaj żeton wPLN
i już.


Tyle, że w tym przypadku musiałbyś jeszcze dodać do zamówienia produkty warte ok 25 zł, aby skorzystać z zamówienia w wPLN. I to 25 zł po cenach obniżonych, a nie sugerowanych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 22:29, Mistic napisał:

ŁAskawie moge ci powiedzieć, że zamawiając gre kurierem dostajesz w statusie zamówienia link,
który pozwala śledzić położenie paczki. Może skopiuj nam zawarte tam dane, wtedy łatwiej będzie
ci wyjaśniać.


Zawsze ten link klikam i potwierdzam. Wziąłem za pobraniem. Nie płacilem za wysyłke wPLN. Nie kapuje. Więcej wydaje na lepszą wysyłkę a czekam z miesiąc.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CZytasz to co napisałem? W statusie zamówienia powinieneś miec link do podstrony która pozwala śledzić gdzie jest paczka! Znajdź go i wklej zawartość bo coś czuje, że sam sobie z tymi informacjami nie poradzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 22:31, Sth`Devilish napisał:

Tyle, że w tym przypadku musiałbyś jeszcze dodać do zamówienia produkty warte ok 25 zł, aby
skorzystać z zamówienia w wPLN. I to 25 zł po cenach obniżonych, a nie sugerowanych :)

Prepaid za 109zł + Kroniki Riddicka za niecałe 20 zł wystarczą? ;]
Zobaczę, jak będzie jutro z tą dostawą TBC do sklepu gram.pl. Jeśli wciąż nie będzie- to stracę te kilkanaście złotych na przesyłkę w innym sklepie, trudno się mówi xP. Także jeszcze chwilę się wstrzymam z anulowaniem zamówienia.
Przesyłka jest darmowa w każdym zamówieniu, w którym znajduje się karta prepaid?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 23:06, Sztywny-pl napisał:

Przesyłka jest darmowa w każdym zamówieniu, w którym znajduje się karta prepaid?


Z tego co się orientuje, to samo zamówienie składające się tylko z prepaida do WoW pozwalan a wysyłkę w wPLN, więc pewnie tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować