Zaloguj się, aby obserwować  
Ksar666

Sklep gram.pl

3124 postów w tym temacie

Witam mam problem otuż założyłem temat lecz moderator przekierował mnie do tego tematu więc pytam : W piątek wieczór zamówiłęm gre Counter Strike Anthologhy . Wypełniłem formularz itp. Ale gdy patrze w liste zamówień jest pusto . W e-mailu pusto. Więc pytam o co chodzi ?


Życzę Miłego Dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 14:23, Dark Demon napisał:

Zastosuj się do mojej wskazówki i napisz, czy przyjęło kod. Ostatecznie próbuj się dodzwonić
do DOKu, ale oni mogą dziś krócej pracować. Jeżeli w ogóle pracują. :/

Nie pracuję. Ale skoro prosisz, napiszę, jak mi poszło.
Udało się. Gdyby nie Ty, nie wpadłbym na ten preorder i byłbym 200zł w plecy.
1. zamówienie -> UT3 & GoW = 59,80zł :)
2. zamówienie -> Grim Fandango, Maska Zdrajcy, Painkiller Czarna Edycja i jakaś gazetka = 0,69zł :D
Problem miałem przy drugim, bo miałem opcję przy przelewie, że koszt wynosi 0zł/gr, ale wtedy nie ma jak zrobić przelewu, więc system może nie wczytać zamówienia i straciłbym bon na stówkę. Tak to najwyżej będę w plecy pok 2zł.
Ale w ogóle sprawa kiepsko rozwiązana przez gram.pl. Zakupy tutaj to niezły hardkor w porównaniu z jakimiś strategiczno-ekonomiczno-logiczno-przygodowymi grami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 16:25, Taschon napisał:

ciach


Ten bon, owszem, fajna rzecz. Ale 100 to za mało, żeby kupić coś ciekawego, gdyż ostatnie premierki to idą tak po 120zł. Poza tym, żadnych ciekawych nowości nie ma, a już to, że pre-orderów się nie da zamówić to przesada. No i dodajmy jeszcze do tego braki w sklepiku wiedźmińskim... CDP i tak postawiło na swoim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 16:46, Dark Demon napisał:

Ten bon, owszem, fajna rzecz. Ale 100 to za mało, żeby kupić coś ciekawego

Bez przesady. Dodatki albo gierki typu Grim Fandango jakoś się da.

Dnia 31.12.2007 o 16:46, Dark Demon napisał:

gdyż ostatnie premierki to idą tak po 120zł.

UT, GoW, co jeszcze? Ok, Crysis. Ale TimeShift, EE3, Wiedźmak, CoD4 są w normalnych cenach, jak na premierówki.

Dnia 31.12.2007 o 16:46, Dark Demon napisał:

Poza tym, żadnych ciekawych nowości nie ma, a już to, że pre-orderów się
nie da zamówić to przesada. No i dodajmy jeszcze do tego braki w sklepiku wiedźmińskim... CDP
i tak postawiło na swoim.

Tu akurat się zgadzam z całym cytatem. Ja z wiedźmosklepu wyczekuję tylko zapowiadanego hiper-elo-skórzanego mouspada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 17:58, Taschon napisał:

> Ten bon, owszem, fajna rzecz. Ale 100 to za mało, żeby kupić coś ciekawego
Bez przesady. Dodatki albo gierki typu Grim Fandango jakoś się da.
> gdyż ostatnie premierki to idą tak po 120zł.
UT, GoW, co jeszcze? Ok, Crysis. Ale TimeShift, EE3, Wiedźmak, CoD4 są w normalnych cenach,
jak na premierówki.


Tylko, że starocie, które mnie interesowały, to już dawno mam. W FPSy nie gram, poza tym te, które wymieniłeś mają za duże wymagania. Źle się wyraziłem: nie ma ciekawych pozycji dla mnie. Czyli przygodówek i RPGów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez brak aktualizacji przegapiłem kuriera i nie odebrałem przesyłki w sobote ( przynajmniej tak jest napisane ) kiedy moge sie spodziweac kuriera 2 raz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie w środe przyjdzie jak nie odbierzesz to zostawi taką karteczkę w drzwiach, chyba awizo się zwie i odbierzesz na poczcie.
Vathored
Spróbuj odświeżyć stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Awizo to raczej z Pocztą Polską. Z kuriera gram.pl nie korzystałem, ale z innych tak i jak nie zastał w domu, to była informacja w statusie paczki. Wtedy wystarczyło zadzwonić do kuriera i przyjechał :).
Nie spotkałem się jeszcze z tym, żeby kurier zostawiał paczkę na poczcie :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem chce zamowic gre counter strike o ile sie nie mysle ok 44 zl zalowogwalem sie i wszystko cacy ze mam 45 witrualnych pln za przesylke zaplace osobiscie wypelnilem wszystko ale nie mam opcji zeby zaplacic wirtualnymu pln...Prosie o pomoc z goru dziekuje pzd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 02:41, mmaciag6 napisał:

Mam problem chce zamowic gre counter strike o ile sie nie mysle ok 44 zl zalowogwalem sie i
wszystko cacy ze mam 45 witrualnych pln za przesylke zaplace osobiscie wypelnilem wszystko
ale nie mam opcji zeby zaplacic wirtualnymu pln...Prosie o pomoc z goru dziekuje pzd


Po pierwsze, ortografia, albo chociaz interpunkcja.
Po drugie, kupujac ta gre nie mozna uzywac wPLN.
Po trzecie, gdybys sie dokladnie przyjzal, wiedzialbys ze nie wszystko mozna kupic placac JEDYNIE wPLN-ami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 16:49, Bartek 93 napisał:

Wie ktoś kiedy i za ile będzie dostępna PC-owa wersja... Viva Pinata?

Z tego co wiem to... nikt nie przewiduje wydania Viva Pinata na PC w Polsce. Sam jednak na nią niecierpliwie czekam. Dla mnie wydanie w Polsce to nie problem, bo mogę kupić przez rodzinę, ale polska wersja językowa to me marzenie (mimo, że w miarę dobrze znam angielski, to takie tłumaczenie sobie w locie psuje mi przyjemność rozgrywki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 12:00, Bartek 93 napisał:

To źle wiesz. Viva Pinata w Polsce wydaje CDP (żródło - CDAction)

Uspokoiłem się. Ja znalazłem na gry-online informację: "Viva Pinata PC Polska: Obecnie brak planów wydania".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 13:06, Ciachoo666 napisał:

> To źle wiesz. Viva Pinata w Polsce wydaje CDP (żródło - CDAction)
Uspokoiłem się. Ja znalazłem na gry-online informację: "Viva Pinata PC Polska: Obecnie brak
planów wydania".

Cóż... "wież Gry-online to 32 grudnia będziesz w trampkach zapychał :P" Po prostu mają przeterminowane dane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 16:30, Vathored napisał:

Sprawdziłem e-mail i pusto :(. Czyli mogę kupić już inną grę ?

W zakładce Moje Zamówienia też nic nie ma tzn. Brak zamówień


Poczekaj może do jutra bo oni chyba nie pracują teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować