Zaloguj się, aby obserwować  
Ksar666

Sklep gram.pl

3124 postów w tym temacie

Dnia 21.01.2008 o 20:12, Ciachoo666 napisał:

Mam takie pytanie... Czy to jakiś bug, czy ta figurka Geralta kosztuje naprawdę 130 złotych
(Z WPLN''ami)?


Wygląda na to, że to nie jest bug :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja cięgle czekam na Guitar Hero 3 i tak patrze w te okno czy jedzie kurier i coś go nie widać !! podejżewam że dziś się nie doczekam a myślałem że pogram dziś na gitarze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 14:23, Kizibono napisał:

Ja cięgle czekam na Guitar Hero 3 i tak patrze w te okno czy jedzie kurier i coś go nie widać
!! podejżewam że dziś się nie doczekam a myślałem że pogram dziś na gitarze :/

A kiedy zamówiłeś , znaczy kiedy ci wysłali??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 17:12, Dominik000 napisał:

> Mam pytanie dlaczego w sklepie gram.pl nie ma gry Kane and Lynch Dead men ??
Jeśli chcesz kupić tę grę zapraszam do sklepu internetowego cenegi. Oto link : http://sklep.cenega.pl/

Osobiście to ten sklep szczególnie odradzam, chyba, że ktoś przyzwyczajony czekać na paczkę tydzień lub dwa oraz nawet niewysłanie jej w ciągu miesiąca(po moich doświadczeniach z nimi).... :S
Znacznie lepszy jest wirtus.pl czy ultima.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hai, pytanko mam malutkie.

Chcialbym sobie kupic pewna rzecz w sklepie gram.pl i chce zaplacic za nia przelewem elektronicznym. Posiadam konto internetowe w banku Pekao SA i nie wiem czy CDP akceptuje przelewy z tego banku... Na dole strony widnieje kilka log bankow, jednakze nie ma tam Pekao Sa :/ Jest natomiast bank BPH, a z tego co wiem pekao SA i bph polaczyly sie (fuzja jakas, czy cos w tym stylu). No to jak to w koncu jest ? Bede mogl zaplacic elektronicznie czy nic z tego? ;]

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 23:45, XardasiK napisał:

Hai, pytanko mam malutkie.

Chcialbym sobie kupic pewna rzecz w sklepie gram.pl i chce zaplacic za nia przelewem elektronicznym.
Posiadam konto internetowe w banku Pekao SA i nie wiem czy CDP akceptuje przelewy z tego banku...
Na dole strony widnieje kilka log bankow, jednakze nie ma tam Pekao Sa :/ Jest natomiast bank
BPH, a z tego co wiem pekao SA i bph polaczyly sie (fuzja jakas, czy cos w tym stylu). No to
jak to w koncu jest ? Bede mogl zaplacic elektronicznie czy nic z tego? ;]

Pozdro



Zamieszczone loga informują, że obsługujemy przelewy elektroniczne tych banków i dokonując płatności wystarczy wpisać kod akceptujacy transakcję.
Natomiast można dokonać przelewu z innego banku np. PKO, wówczas cały formularz trzeba wypełnić ręcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie: Czy będzie Devil May Cry 4 w sklepie gram.pl? Bo premiera tuż tuż, wydawca CD Projekt, a gry nie ma w sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

haha ... chyba sobie żartują , 130 zł za 20-centymentrową figurkę Geralta ( !? ) ... ( Ludzie pogięło Was? :PP )
>> ciekawe kto to kupi xDD <<

btw. kiedy w końcu doczekamy się ukazania ceny za "Wiedźminskie kostki" do gry? :>>
Bo już trochę czasu się na to czeka ;/ ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko złożyłem zamówienie w sobotę 12.01.08r i wybrałem zapłatę na poczcie czy jest szansa, że do jutra zdążę zapłacić przed anulowaniem zamówienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 17:34, Zagul napisał:

Może ty mi powiesz kiedy będzie premiera Heores Complete??


W którymś z innych wątków akne puściła plotkę, że na wiosnę (bodajże marzec-kwiecień).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować