Zaloguj się, aby obserwować  
solki

Warhammer Online: Age of Reckoning

2590 postów w tym temacie

Dnia 09.09.2008 o 14:57, Onybic napisał:

gra jest piekna :D pvp w niej to sam miodzio po prostu :)


Kolejny już gra, a reszta dalej siedzi. Ile można czekać na aktywacje, egh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz mi sie zalozylo konto w 3 minuty, potwierdzenie na emaila dostalem pare sekund pozniej, ale i tak nie moge wejsc do gry ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no gram juz z 2h i powiem ze gra jest swietna, gram enginerem, jak narazie nie ma rzeczy ktore by mi sie nie podobaly, dotychczas wszystko na plus, RvR poprostu swietne tak samo jak public questy, grafika wg mnie jak najbardziej ok. gra sama w sobie swietnie oddaje klima warhammera, jedyne co zauwazylem nie wiem tylko czy to jakis bug czy wina internet, badz obciazenia serverow ale czasami zauwazam ze animacje postaci ktora sa troche odemnie oddalone sa nie zbyt dynamiczne wyglada to troche tak jakaby "klatkowaly" macie tez tak? btw gdzie wydawac te renown points :P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, na screenach to gorzej wyglądało.... jedyne co razi to małe zróżnicowanie wyglądu ekwipunku. Większość z broni owszem ma inną nazwę, inne staty, ale wygląd ten sam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kiedy będzie wznowione zakładanie kont. Mi dalej nie che pokazać numerka jakiego mam wpisać. "Please copy the characters in the image." tu mi się tylko ładuje i koniec;/. jest jakieś rozwiązanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 15:44, Lukas1992 napisał:

kiedy będzie wznowione zakładanie kont. Mi dalej nie che pokazać numerka jakiego mam
wpisać. "Please copy the characters in the image." tu mi się tylko ładuje i koniec;/.
jest jakieś rozwiązanie?


Ja sprobowalem jakies 20 minut temu i zalozylem konto odrazu, wszystkie 5 krokow, potwierdzenie na email tez dostalem odrazu, ale nie moge sie zalogowac do gry i tak :) Ja kliknalem stworz konto w oknie Login kiedy odpalasz gre i byl numerek, generalnie odrazu wszystko weszlo bez errora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 15:44, Lukas1992 napisał:

kiedy będzie wznowione zakładanie kont. Mi dalej nie che pokazać numerka jakiego mam
wpisać. "Please copy the characters in the image." tu mi się tylko ładuje i koniec;/.
jest jakieś rozwiązanie?


A spróbowałeś wpisać jakieś znaki na pałę bez patrzenia czy są poprawne czy nie? U mnie to podziałało i już mogę sobie pykać.
Chociaż wybór rasy i klasy mnie zagiął, ograniczenie 10 postaci na serwer to dla mnie za mało bo ciężko będzie mi się namyślęć, którą klasę wybrać na główną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 15:51, Mistic napisał:

> kiedy będzie wznowione zakładanie kont. Mi dalej nie che pokazać numerka jakiego
mam
> wpisać. "Please copy the characters in the image." tu mi się tylko ładuje i koniec;/.

> jest jakieś rozwiązanie?

A spróbowałeś wpisać jakieś znaki na pałę bez patrzenia czy są poprawne czy nie? U mnie
to podziałało i już mogę sobie pykać.
Chociaż wybór rasy i klasy mnie zagiął, ograniczenie 10 postaci na serwer to dla mnie
za mało bo ciężko będzie mi się namyślęć, którą klasę wybrać na główną.

tak próbowałem i cały czas błąd 414 ;/////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 15:57, Kunek90 napisał:

Trzeci dzień czekania i nadal nic. Może pogram... w triala, jak wyjdzie, bo na betę już
tracę nadzieję.


Dokładnie, u mnie to samo. Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam taki problem ze po pewnym czasie (roznie to bywa czasami 10 min czasami godzina) grania gra sama sie wylacza macie cos takiego wiecie co to jest? aha i jak juz sie tak stanie to trzeba resetowac kompa bo nie da sie jej ponownie uruchomic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

27h czekania... Chyba nic z tego nie będzie. Oby w head start dało się pograć te zapowiadane 2 dni wcześniej. Na to liczę. Ekipa WARa po takich doświadczeniach zapewne (hmm...) wyciągnie odpowiednie wnioski i przygotuje się na konkretne oblężenie serwerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 17:11, EmperorKaligula napisał:

Account registration: Offline ETA: Late afternoon

ha! wkoncu zaloze konto :] milowy krok, najwazniejsze ze robia cos z rejestracja, reszta
jakos poleci

Please copy the characters in the image. aja dalej tego obrazka nie mogę zobaczyć a jak wpisuje najróżniejsze kody to mi błąd 414 wyskakuje;//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 17:11, EmperorKaligula napisał:

Account registration: Offline ETA: Late afternoon

ha! wkoncu zaloze konto :] milowy krok, najwazniejsze ze robia cos z rejestracja, reszta
jakos poleci


Nie ciesz sie tak, bo ja mam zalozone konto a jak wpisuje login i haslo to wyskakuje:
Authentication Failed. Please re-enter your login credentials.

I tak od kilku godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 17:39, Gosu napisał:

Nie ciesz sie tak, bo ja mam zalozone konto a jak wpisuje login i haslo to wyskakuje:
Authentication Failed. Please re-enter your login credentials.
I tak od kilku godzin.


zycie ;) narazie problemy z logowniem, rejestracja znam ciagle z opowiesci, co innego samemu tego doswiadczyc :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.09.2008 o 17:39, Gosu napisał:


Nie ciesz sie tak, bo ja mam zalozone konto a jak wpisuje login i haslo to wyskakuje:

Authentication Failed. Please re-enter your login credentials.

I tak od kilku godzin.



HA!
Ja mam to samo, od wczoraj. Nareszcie ktoś mnie uspokoił, bo myślałem że to tylko u mnie wyskakuje. Próbowałeś jeszcze raz potwierdzić założenie konta klikając na link w mailu? Na poprzedniej stronie dałem screena co za błąd mi wyskakuje na stronie WARa...ciekawe czy będzie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 17:57, hangman napisał:

HA!
Ja mam to samo, od wczoraj. Nareszcie ktoś mnie uspokoił, bo myślałem że to tylko u mnie
wyskakuje. Próbowałeś jeszcze raz potwierdzić założenie konta klikając na link w mailu?
Na poprzedniej stronie dałem screena co za błąd mi wyskakuje na stronie WARa...ciekawe
czy będzie to samo.


Jak chce drugi raz potwierdzic to wyskakuje blad ze moje konto jest zawieszone. Ale wczesniej juz potwierdzalem i dostalem drugiego emaila z Welcome to War etc. Dziekuje za taki Welcome ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować