Zaloguj się, aby obserwować  
solki

Warhammer Online: Age of Reckoning

2590 postów w tym temacie

Może mi ktoś podać stronę z buildami? Interesuje mnie Chosen jako tank ;) zastanawiam się czy z tarczą czy dwuręczną bronią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 21:04, Wielki Bubba napisał:

Karak eight peaks (core) i Burlok (core-rp).


Order przemówił. Destro = Karak-Azgal (core). Zaraz się znowu zacznie "dyskusja" o serwerach z polskim "community". Naprawdę wystarczy przejrzeć poprzednie strony tematu, żeby się o serwerach dowiedzieć ;o

Pozdrawiam
C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 23:15, ja33no napisał:

Może mi ktoś podać stronę z buildami? Interesuje mnie Chosen jako tank ;) zastanawiam
się czy z tarczą czy dwuręczną bronią...

http://www.wardb.com/
Wal wszytko, bądź większa cześć w drzewko Corruption. Punkty renomy, początkowo dawaj do fortitude i może któryś z resistance.
Później zacznie się zabawa. Ja radziłbym ci odpuścić pakowanie w hp, bo bonus jest stanowczo za mały:P Lepiej dać do zwieszenia armora, a później dawaj block i parry jeśli zdecydujesz się na tarcze:P Jak nie do dodge i vigor(baz też parry).
Nie grałem tankiem, ale co nieco orientuje się jak wszytko działa:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 23:17, Deathscythe napisał:

Order przemówił. Destro = Karak-Azgal (core). Zaraz się znowu zacznie "dyskusja" o serwerach
z polskim "community". Naprawdę wystarczy przejrzeć poprzednie strony tematu, żeby się
o serwerach dowiedzieć ;o

Pozdrawiam
C.


Nie, że jakiś order tylko grałem pół roku temu i wtedy na KEP była kupa destro i orderu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram jako Chosen na serwerze Karak Eight Peaks.
Mam pytanie gdzie można podkręcić wygładzanie krawędzi, mam wszystko w opcjach na maxie a krawędzie są tragiczne :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poradziłem sobie. Wymusiłem 8x aliasing we wszystkich aplikacjach i teraz wszystko działa pięknie :) (dzięki Catalyst Center).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy ma wyjść ten pacz z slajerem i czopą? Nie wiem czy pre-paida wgrywać już czy opłaca się czekać ten ewentualny miesiąc? Nie bijcie, byłem na stronie war-europe ale jest nie za bardzo przejrzysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, kiedy uruchamiam grę wyskakuje coś takiego jak chce paczować : "The patch client was unable to retrieve the file [war-goa.prod.sig] from the patch server. Please try the patch operation again in short while". No niby każe czekać, ale ja patcha 1.2 mam już wgranego, grałem dzisiaj już a teraz coś takiego wyskakuje :). Czy to normalne i czy rzeczywiscie za "krótka chwilę" wszystko będzie w porządku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2009 o 11:04, Wintesun napisał:

Mam problem, kiedy uruchamiam grę wyskakuje coś takiego jak chce paczować : "The patch
client was unable to retrieve the file [war-goa.prod.sig] from the patch server. Please
try the patch operation again in short while". No niby każe czekać, ale ja patcha 1.2
mam już wgranego, grałem dzisiaj już a teraz coś takiego wyskakuje :). Czy to normalne
i czy rzeczywiscie za "krótka chwilę" wszystko będzie w porządku?


Musi jeszcze dograć kilka paromegowych drobiazgów. U mnie też patcher nie chciał współpracować, ale za którymś razem ruszył ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>"The patch

Dnia 07.03.2009 o 11:04, Wintesun napisał:

client was unable to retrieve the file [war-goa.prod.sig] from the patch server. Please
try the patch operation again in short while".



Znaczy to mniej więcej tyle, że aktualnie serwer GOA nie działał. Spróbuj później i sprawdź na stroeni czy nie robią jakichś porządków.

Pozdrawiam
C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi, jak byk pisze na stronie WAR''a :

"Currently it is not possible to log into any of the game servers. We are working on this issue and will update you with the progress. We apologise for the inconvenience.

Update at 04:45 CET: The issue has been resolved and the servers are being restarted once again."

No i znów można grać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Założyłem sobie konto trialowe, pobrałem autopatchera, żeby mi pobrał klienta i kiedy się w nim loguję (dane sprawdzałem z 10 razy, czy są dobre) wyskakuje mi że dane są błędne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A spróbuj zalogować się na www.war-europe.com . Raz tak miałem i pisało, że dane są błędne, ale jak zalogowałem się na stronie głównej to zadziałało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2009 o 16:35, Wielki Bubba napisał:

A spróbuj zalogować się na www.war-europe.com . Raz tak miałem i pisało, że dane są błędne,
ale jak zalogowałem się na stronie głównej to zadziałało.

zrobiłem tak i dalej nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2009 o 14:39, JaN-J napisał:

Założyłem sobie konto trialowe, pobrałem autopatchera, żeby mi pobrał klienta i kiedy
się w nim loguję (dane sprawdzałem z 10 razy, czy są dobre) wyskakuje mi że dane są błędne


W WoWie czegoś takiego nie ma, ale w WAR''u dostajesz emaila który zawiera link pod którym musisz potwierdzić założenie konta. Zrobiłeś to ? (wiem, denne pytanie ale podałeś za mało danych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2009 o 19:16, Wintesun napisał:

> Założyłem sobie konto trialowe, pobrałem autopatchera, żeby mi pobrał klienta i
kiedy
> się w nim loguję (dane sprawdzałem z 10 razy, czy są dobre) wyskakuje mi że dane
są błędne

W WoWie czegoś takiego nie ma, ale w WAR''u dostajesz emaila który zawiera link pod którym
musisz potwierdzić założenie konta. Zrobiłeś to ? (wiem, denne pytanie ale podałeś za
mało danych)

tak wszystko jest done, na stronie logowałem sie z 5 razy i ciągle nic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie informacje z obozów Funcom oraz EA Mythic nie napawają optymizmem. Okazuje się, że zarówno Age of Conan: Hyborian Adventures, jak i Warhammer Online: Age of Reckoning nie radzą sobie najlepiej w obliczu trwałej potęgi World of Warcraft. Objawia się to choćby we wprowadzaniu w życie procesu zmniejszania liczby serwerów.

Aktualnie ukończona została próba redukcji na amerykańskich serwerach, których jeszcze przed kilkoma dniami było 43. Postanowiono zmniejszyć ich liczbę do 17, co jednoznacznie wskazuje na spadek zainteresowania MMOcRPG osadzonym w uniwersum Warhammera. Podobne działania prowadzone są również w Europie, gdzie utrzymaniem serwerowni zajmuje się firma GOA.

EA Mythic zarzeka się, że proces przeniesienia kont jest niemal zupełnie bezbolesny. Problemów z transferem nie uświadczymy z pewnością przy takich elementach, jak: przedmioty przypisane do postaci, wszelkie informacje o naszych działaniach, listy przyjaciół, fakty na temat gildii, do których przypisany był bohater, czy też listy ignorowanych. Trudności mogą wystąpić jedynie w przypadku przedmiotów wystawionych na aukcjach, informacjach o sojuszach zawieranych przez gildie oraz wiadomościami przesłanymi za pośrednictwem gry. Mamy także złą wiadomość dla osób, których bohater nosi mało oryginalne lub popularne imię. Otóż, w przypadku gdy na nowym serwerze jest już osoba o takim samym pseudonimie konieczne będzie wybranie nowego. W innym wypadku gracz nie zostanie wpuszczony do gry.

Faktem jest, że w Warhammer Online: Age of Reckoning gra coraz mniej osób. Z końcem zeszłego roku liczba stałych, przedłużanych co miesiąc abonamentów spadła do około 300 tysięcy, o czym poinfbormowało samo Electronic Arts. Aktualnie może to być wynik jeszcze słabszy. Adekwatnie wygląda sytuacja z Age of Conan: Hyborian Adventures, choć w tym wypadku mówi się już o spadku liczby regularnych graczy poniżej 100 tysięcy osób. Wydaje się więc, że szumne zapowiedzi twórców obu tych gier – twierdzili, że uda im się wygrać walkę z WoW – nie znajdą pokrycia w rzeczywistości.

Wątpliwym jest, aby pomogły w tym ostatnie ukłony EA Mythic w stronę nowych i starych graczy – 10-dniowy, bezpłatny trial gry, dostępny zupełnie dla każdego oraz możliwość uzyskania darmowego miesiąca zabawy w przypadku przekonania przyjaciela do dołączenia do sieciowych podbojów fantastycznego świata Warhammer. Już teraz można więc powiedzieć, że próba zagrożenia World of Warcraft, mimo początkowych sukcesów, nie powiodła się.


źródło: GOL

Oj cienko to widzę, cienko -_-'' Wygląda na to, że jesteśmy skazani na WOW''a siłą rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2009 o 08:35, MateoKiszlo napisał:

Oj cienko to widzę, cienko -_-'' Wygląda na to, że jesteśmy skazani na WOW''a siłą rzeczy.


Ano cienko. 1,5 miesiąca temu wróciłem do gry i mój server (axe bite pass) był kompletnie pusty. Miałem kilka serwerów o większej populacji do wyboru by się przenieść. Między innymi Karak Hirn, który ostatnio też już opustoszał i jest praktycznie rzecz biorąc martwy. Obecnie gram na karak azgal (order r31) i ellyrion (destro r20) i póki co nie jest źle. Nietrudno o ORVR, na sc popołudniu krótko się czeka, ale mam wrażenie, że długo to nie potrwa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować