Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

RPG - czy lubicie w nie grać?

9 postów w tym temacie

Czy ktoś z was lubi grać w RPG klasyczne, czyli kości wielościenne, Mistrz Gry, wszystko na kartkach papieru itp.?
I jaki rodzaj RPG najbardziej lubicie: cRPG, MMORPG, itp.!
Ja uwielbiam RPG, to chyba widać! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest temat o RPG a nie o prawdziwych graczach.

Osobiście lubię. Te na komputerze - Oblivion, Morrowind, Fallout, Wizardry, Might & Magic.

W klasycznego nie grałem ze względu na małe zainteresowanie takimi grami w moim mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubię RPG, w MMORPG nie grałem. To co w RPG-ach podoba mi się to swoboda, choć nie wszystkie ją mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o ile cRPGi mnie już cholernie znudziły swoją "powtarzalnością się" to jRPG wręcz przeciwnie, w każdym jest coś innego, nowego.
w MMORPGi nie gram, bo gdybym grał to nie miałbym znajomych, nawet nie pisałbym tego postu, bo siedziałbym na taborecie z nosem w ekranie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwy gracz nie musi lubić RPG. Ja ich nie lubię, dla mnie to nuda, większość sie na mnie rzuci jak na świeże mięso ale ja po prostu ich nie lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem, zagrałbym, ale nie znam żadnego Mistrza Gry w mojej okolicy. Hmmm... Może czas samemu stać się Mistrzem Gry? I jeszcze jedno, jeśli ktoś posiada umiejętności Mistrza Gry i mieszka w Lidzbarku Warmińskim, niech się zgłasza, moje gg: 10420516

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować