Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of Warships oficjalnie zadebiutowało

7 postów w tym temacie

Tak się złożyło że gram od wczorajszego wieczora. Czołgi niespecjalnie mi podchodziły i odbijałem się od nich kilka razy, tutaj jednak nie mogłem się oderwać. Bitwy są interesujące i dynamiczne. Zobaczymy jak to się dalej rozwinie, bo zwykle gry mmo prędzej czy później odstawiam na bok. Póki co mogę z czystym sumieniem grę polecić.

PS: Może jakiś gramowy dywizjon? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem z World of Warships jest taki, iż nie jest to gra dla grających solo i casuali. O ile w WoT i World of Warplanes to gry w których brak komunikacji pomiędzy graczami nie przeszkadza w dobrej zabawie, to tu grając samemu lub ruszając na wroga na "solówę" kończy się szybkim zatopieniem jednostki. Grałem w betę i śmiało stwierdzam, że jeżeli ktoś planuje grać samemu to odradzam, ponieważ dla niego mecz będzie trwał 2-3 minut i pojawi się okno, że okręt mu zatonął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem w betę ,doszedłem do 6 lvl pancerników i krążowników nie powiem przyjenie się grało aż tu nagle ... panowie z WG zaczęli sprzedawać okręty z kasę nie dostępne w badaniach i praktycznie nie do ruszenia na polu bitwy więc podziękowałem .
Jak dla mnie skończy jak WOT płacisz grasz nie płacisz orzesz pole widelcem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram również od wczoraj, prawie 50 bitew za mną i bardzo mi się gra podoba :) Niestety, część bitew rozegrałem przeciwko botom, a dla mnie to nie ma sensu. Gra przeciwko żywym przeciwnikom jest znacznie bardziej emocjonująca i daje więcej punktów ;)
Na razie doszedlem tylko do Tier 3, ale mam nadzieję, że szybko uda mi się przejść dalej :)

Dnia 18.09.2015 o 13:56, Snafu napisał:

PS: Może jakiś gramowy dywizjon? ;P


Jestem za, chętnie z kimś pogram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co masz namyśli przez boty, cziterów czy podstawioną SI? :P Bo w sumie przez te wszystkie bitwy co rozegrałem, to chyba grałem z normalnymi graczami(chyba, teraz mam wątpliwości :P)

W takim razie dzisiaj wieczorem stworzę dywizjon. Możesz podać nick, albo przesłać mi na gramsajtowym pw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2015 o 19:34, Snafu napisał:

Co masz namyśli przez boty, cziterów czy podstawioną SI? :P Bo w sumie przez te wszystkie
bitwy co rozegrałem, to chyba grałem z normalnymi graczami(chyba, teraz mam wątpliwości
:P)


Miałem włączoną opcję gry przeciwko botom, tzw. co-op battle - drużyna graczy przeciwko botom :D

Dnia 18.09.2015 o 19:34, Snafu napisał:

W takim razie dzisiaj wieczorem stworzę dywizjon. Możesz podać nick, albo przesłać mi
na gramsajtowym pw?


Mój nick - pawbuk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować