• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Isildur

Assassin's Creed Revelations - Problem z Uruchomieniem

Pytanie

Witajcie, mam pewien problem z grą Assassin''s Creed Revelations, grę pobieram z Uplay i instaluję, pobiera mi patcha numer 1.2 i podczas uruchomiania wyskakuje bł ad ACRSP.exe przestał działać.
Na screenie prezentuje błąd.

Mój sprzęt.

Windows 10 64 bit
Ram 12 GB
Karta Graficzna Radeon R7 M260
Procesor AMD A10-5745M 2.1 Ghz 4 rdzeniowy

Nie sądzę, że to wina sprzętu lecz samego programu. Czytałem na forach i wiele ludzi tak ma, ale rozwiązania brak bo zaraz są banowani bo na piracie ten sam błąd występuje, a ja mam oryginał, zresztą widać bo podświetlony uplay jest ;]

20151029082400859

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Przenoszę do pomocy technicznej =)

Paradoksalnie rozwiązaniem problemu dla masy osób jest... zainstalowanie sobie cracka.
Nie pierwszyzna z tą serią tak nawiasem mówiąc. Swego czasu moje własne AC2 [najbardziej problematyczna gra wszech czasów - już po zakupie był problem, bo nie było w pudełku cd-keya, w empiku wymieniali mi ją 3 razy, bo jak mi dali drugą to przy nich otworzyłem i bach - tez nie miała kodu, dopiero trzecia sztuka była ok =)] kasowało mi savey. Nie chciało tez za cholerę zapisywać ich na dysku lokalnie tylko nawet z wyłączoną synchronizacją w chmurę zapisywało je na serwer ubi. Skończyłem grę na pliku no-dvd z netu bo miałem zwyczajnie dosyć powtarzania po dwadzieścia razy calego początku gry [nota bene znam na pamięć pierwsze 2.5h tej produkcji do dziś, pewnie przeszedł bym ją z zamkniętymi oczami]

Molestuj tych pacanów z Ubisoftu, niech ci ichniejszy support coś doradzi. Profilaktycznie możesz sobie przeinstalować uplaya i samą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 29.10.2015 o 23:33, Zekzt napisał:

Przenoszę do pomocy technicznej =)


Rano nie miałem czasu, a przy zakładaniu wątku nie ma wyboru działu technicznego xD

Dnia 29.10.2015 o 23:33, Zekzt napisał:


Paradoksalnie rozwiązaniem problemu dla masy osób jest... zainstalowanie sobie cracka.
Nie pierwszyzna z tą serią tak nawiasem mówiąc. Swego czasu moje własne AC2 [najbardziej
problematyczna gra wszech czasów - już po zakupie był problem, bo nie było w pudełku
cd-keya, w empiku wymieniali mi ją 3 razy, bo jak mi dali drugą to przy nich otworzyłem
i bach - tez nie miała kodu, dopiero trzecia sztuka była ok =)] kasowało mi savey. Nie
chciało tez za cholerę zapisywać ich na dysku lokalnie tylko nawet z wyłączoną synchronizacją
w chmurę zapisywało je na serwer ubi. Skończyłem grę na pliku no-dvd z netu bo miałem
zwyczajnie dosyć powtarzania po dwadzieścia razy calego początku gry [nota bene znam
na pamięć pierwsze 2.5h tej produkcji do dziś, pewnie przeszedł bym ją z zamkniętymi
oczami]

Molestuj tych pacanów z Ubisoftu, niech ci ichniejszy support coś doradzi. Profilaktycznie
możesz sobie przeinstalować uplaya i samą grę.


Chyba nie mam wyboru ;/
Grę jak i samego Uplaya instalowałem dwa razy bez rezultatów ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować