Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Przedpremierowy Bonus Pack Guild Wars: Nightfall

109 postów w tym temacie

A jak to się ma do EK. Poprzednio do factin był dostępny pakiet dodatkowy, jednak całkowicie sę on nie opłacał dla osób, które kupiły kolekcjonera. Ponadto czy te przedmioty i slot nie będzie dodany, gdy kupi się GW:F EK przedpremierowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I po co takie pakiety wymyslaja... nie moga porpostu beta testow zrobic takich jak byly przed premiera GW:Factions (z zaproszeniem 3 wybranych osob przez ciebie)... widac NCsoft tez zaczal leciec na kase jak Blizzard... malo brakuje a moze jeszcze abonament wprowadza, he? ja tam napewno tego czegos nie kupie... wole wydac kase na GW:Nightfall (oczywiscie zamowienie PRE-ORDER :P) ale jesli wraz dodatkiem nie pojawia sie nowe sloty to --- w ---- NCsoft!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2006 o 21:23, Koczy napisał:

I po co takie pakiety wymyslaja... nie moga porpostu beta testow zrobic takich jak byly przed
premiera GW:Factions (z zaproszeniem 3 wybranych osob przez ciebie)... widac NCsoft tez zaczal
leciec na kase jak Blizzard... malo brakuje a moze jeszcze abonament wprowadza, he? ja tam
napewno tego czegos nie kupie... wole wydac kase na GW:Nightfall (oczywiscie zamowienie PRE-ORDER
:P) ale jesli wraz dodatkiem nie pojawia sie nowe sloty to --- w ---- NCsoft!


razem z gra beda 4 sloty na postacie (gdy sie nie ma innych czesci) lub +2 (gdy sie juz ma wczesniejsze)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2006 o 21:32, shinigami napisał:

@ Koczy - Premiera GW:N jest przewidywana na styczeń... usopkój się bo wiochę robisz.


raczej koniec pazdziernika/poczatek listopada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

okładka z derwiszką :) mmmm no to bedzie o czym gadac w tych moich dretwych audycjach w hsradio :P(chociaz ostatnio imo calkiem sie udala tylko malo sluchaczy bylo xD ), jezeli bedzie kosztowac +/- 30 zeta kupuje =] if Arkadiusz mowi prawde ze razem z GW:N tez beda dodatkowe sloty to zapowiada sie ciekawie =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

premiera jest koniec pazdziernika/poczatek listopada...uspokoj sie shinigami... wioche robisz :P jakbys byl na E3 to bys wiedzial co NCsoft mowil... i powiedzialem ze to PRZEWIDYWANA premiera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki sam pakiet był przy okazji premiery Factions i jakoś nikt nie narzekał.
A sloty będą. 2 jeśli dodasz Nightfall do istniejącego konta, 4 jeśli założysz nowe. Plus dodatkowy slot z pre-release, ale ty przecież "na pewno nie kupisz".
Przypominam, że pre-release Factions kosztował (po rabacie wPLN) niecałe 10 złotych. Natomiast za slot w sklepie NCSoft liczą sobie 9 Ojro. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego własnie wątpie żeby ten pakiet był tak samo tani.
Chyba że Gram.PL będzie dla nas bardzo łaskawe i zrobi nam atrakcyjną cene ;)
Gdyby cena była 10pln (ok. 2.5 Euro) to ja już widzę co sie będzie działo, ludzie będą zamawiać po 10 sztuk i sprzedawać np. na e-Bayu dodatkowe sloty o wiele taniej.
Moim zdaniem cena będzie wynosić właśnie ok. 10 Euro czyli jakieś 40zl (minus ewentualna możliwość płatności wPLN :D) Ogółem atrakcyjność pakietu zależy od jego ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2006 o 21:23, Koczy napisał:

ale jesli wraz dodatkiem nie pojawia sie nowe sloty to --- w ---- NCsoft!

Ciekawostka ortograficzna: "---" pisze sie przez "ch".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem taki bonus pack do poprzedniego dodatku, ale niestety nie mogłem z niego skorzystać, bo klucz wydrukowany był nieczytelnie i przy wprowadzaniu zwracało informacje o niepoprawnym kluczu. Żadnej pomocy ze strony CD PROJEKTu też nie uzyskałem pomimo zwrócenia się z tym problemem poprzez e-mail. Na szczęście to były to niewielkie pieniądze, ale brak reakcji ze strony dystrybutora/wydawcy tego bonus packa świadczy o jego podejściu do klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To i tak był ten sam klucz, który dostawało się przy pre-orderze Factions.
No chyba, że nie zamawiałeś gry przed premierą na gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem tylko ciekaw czy będzie można użyć wPln kupujac ten pakiecik. Jak tak to raczej sie skusze ale to tez zalezy od ceny ?? A co do premiery to kiedy ma byc Styczen czy Pazdziernik / Listopad ?? Bo juz sie pogubiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

naprawde fajna okładka :D jeżeli ten bonus pack nie będzie zbyt drogi to może sie skusze wkońcu na GW też musi starczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować