Zaloguj się, aby obserwować  
Astmol

Air Soft Gun - hobby dla maniakow

3950 postów w tym temacie

Dnia 05.05.2008 o 18:35, M1chał napisał:

>
Metal jest za 65 zł, a ten z tworzywa za 55 więc jak tańszy? xP :]


Ano patrz http://www.asgshop.pl/produkt.php?id=406 X.x Dziwne.. xd

Dnia 05.05.2008 o 18:35, M1chał napisał:


Na fotce tego metalowego widać taką zębatkę na dole. Kręcisz tą zębatką i do komory w
magazynku dochodzą kulki, które z kolei są doprowadzane do komory w broni. Nie musisz
wymieniać magazynka, masz 6OO kulek w magu i tylko co jakiś czas kręcisz zębatką. ;]


Czyli na początku nie potrzebuję dokupować tego magazynku? xd Hmm.. to dobrze :D

Zna ktoś może boonie-hat taki zielono-czarny? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.05.2008 o 19:32, M1chał napisał:

Ha, bo ten jest Classic Army a ten co ja podałem z Cymy.


Aha ;d Ja tam jeszcze się zbytnio nie znam na tych firmach więc sorki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 19:48, Adeq napisał:

Aha ;d Ja tam jeszcze się zbytnio nie znam na tych firmach więc sorki :o

Spoko spoko, ja też się kiedyś (nie tak dawno ^^) uczyłem co? jak? po co? itp :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 21:00, Borsh napisał:

Co do Booniego to powiedz jaki kamuflaż ogólem polecam m84 i m90,poszukaj na www.rangershop.pl


Hmmm.. :> Ten m84 nawet fajny jest :D Ale sobie poszukam jakiegoś innego jeszcze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanie. Co takiego przewspaniałego jest w replikach Tokio Marui, skoro kosztują minimalnie tysiąc złociszy, a mają najwyżej 300 fps?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 17:02, Graszczur napisał:

Małe pytanie. Co takiego przewspaniałego jest w replikach Tokio Marui, skoro kosztują
minimalnie tysiąc złociszy, a mają najwyżej 300 fps?


Masz dobrą wyobraźnię, więc podpowiem, że odpowiedź na twoje pytanie rymuje się ze słowem "co".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie. Kumple grają po nocach w AEG czy ASG no i chciałem sobie na start kupić jakiś nie drogi pistolet na akumulator albo na gaz, chodzi o cos czym można rzucic o kogoś lub o podłoge i zeby się nie zepsuło mam kasy tak do 400 zł :)
EDIT:pozdrawiam xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 20:25, Mightmare napisał:

a ja mam pytanie. Kumple grają po nocach w AEG czy ASG no i chciałem sobie na start kupić
jakiś nie drogi pistolet na akumulator albo na gaz, chodzi o cos czym można rzucic o
kogoś lub o podłoge i zeby się nie zepsuło mam kasy tak do 400 zł :)
EDIT:pozdrawiam xD


Za 4 stówy to już karabin nawet kupisz nienajgorszy. Rozejrzyj się tutaj :

www.taiwangun.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 20:37, Astmatyk napisał:

www.taiwangun.com

Możliwe że i karabin, ale ja wole małe bronie jakoś mi niezręcznie latać z klocem , ważącym z 5 kg :) Patrzyłem już na różnych stronach właśnie na tej też, ale chodzi mi o jakiś dobry model, ma być blowup czy nie ma bć hop-up czy nie no i wogóle ogólnie chce link do dobrego pistoletu! :)
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się kupić cymowskiego kałacha CM028, czy ktoś mi poleci coś lepszego? :)

Mightmare
Sprężynowe pistoleciki to raczej strata kasy. Lepiej kup sobie jakiś mały elektryczny pistolet maszynowy, np. MP5k albo MP7 (nie podam ci linków do konkretnych modeli, bo sam za dobrze się na tym nie znam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra,
pomyśle i może kupie elektryka karabin, ale wole jeśli już to elektryka pistolet za jakies 3 stówki :) Mówie wam że nie lubie strzelac z dużych gunów ;) pozatym te duże są ciężkie i wolniej się ucieka jak przegrywamy ^^
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2008 o 10:42, Mightmare napisał:

No dobra,
pomyśle i może kupie elektryka karabin, ale wole jeśli już to elektryka pistolet za jakies
3 stówki :) Mówie wam że nie lubie strzelac z dużych gunów ;) pozatym te duże są ciężkie
i wolniej się ucieka jak przegrywamy ^^
pozdrawiam


Ale w małym masz słaby zasięg i ze 20 kulek w magazynku a taki z większym może mieć i 2500 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ale w małym masz słaby zasięg i ze 20 kulek w magazynku a taki z większym może mieć i
> 2500 :)
2500? O_0 To chyba tylko w bębnowych hi-capach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2008 o 12:32, Graszczur napisał:

2500? O_0 To chyba tylko w bębnowych hi-capach

Nieeee, nie tylko :p x] Na przykład replika M249 SAW albo M60, nie mają bębnowych hi-capów, a pojemność magazynka maja taką :]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2008 o 13:02, M1chał napisał:

> 2500? O_0 To chyba tylko w bębnowych hi-capach
Nieeee, nie tylko :p x] Na przykład replika M249 SAW albo M60, nie mają bębnowych hi-capów,
a pojemność magazynka maja taką :]]

No wiesz, Mightmare rozważa zakup pistoleciku, więc nie sądzę, że interesują go karabiny maszynowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2008 o 13:21, Graszczur napisał:

> > 2500? O_0 To chyba tylko w bębnowych hi-capach
> Nieeee, nie tylko :p x] Na przykład replika M249 SAW albo M60, nie mają bębnowych
hi-capów,
> a pojemność magazynka maja taką :]]
No wiesz, Mightmare rozważa zakup pistoleciku, więc nie sądzę, że interesują go karabiny
maszynowe :D


Nawet jesli to w zwykłym Mp5 ludzie kiszą po 100-300 kulek. Z pistoletem vs elektryki nie pociagnie. Nie ten zasieg, nie ta szybkostrzelnosc. W budynku moze ale na zewnatrz juz kicha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2008 o 14:09, Astmatyk napisał:

Nawet jesli to w zwykłym Mp5 ludzie kiszą po 100-300 kulek. Z pistoletem vs elektryki
nie pociagnie. Nie ten zasieg, nie ta szybkostrzelnosc. W budynku moze ale na zewnatrz
juz kicha

Wiadomo. Koleś gorączkowo przeładowywujący sprężynowy pistolecik w terenie to musi być nieziemski widok :)

http://www.sklep.airsoftguns.pl/product-pol-1144793020-Kalasznikow-AK47-CM028- metalowy-gearbox-v3.html
Co sądzisz o tym cymowskim kałachu? Czytałem gdzieś (chyba nawet w tym temacie), że jest przestarzały i ma niekompatybilną komorę hop-up. No i jak to jest z tymi fpsami? Na niektórych stronach ten sam kałach ma 300 fps, na innych nawet 380. A może polecisz mi coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować