Zaloguj się, aby obserwować  
ProChaoS

Red Orchestra Ostfront 41-45

349 postów w tym temacie

Witam mam problem z orchestra . Mianowice chodzi oto iż użyłem wcześniej kodu aktywacyjnego odinstalowałem grę i po paru miesiącach chciałem sobie znowu pograć lecz wyskakuje mi ; Kopiuj kod produktu podany kod produktu jest niepoprawny ponieważ zostal już aktywowany przez konto steam .Aktywacja produktu Red Orchestra Retail nie zostala sfinalizowana . Poproszę o wszelką pomoc . Jeszcze jest taki bubel ze jak sięgam pamiecią to jest mozliwosc ze miałem 2 konta Steam ale nie koniecznie kod produkty był podany na tym drugim koncie możliwe lecz nie pamietam hasel poczty itp. Mam nadzieje że był podany na tym pierwszym koncie gdzie pamiętam hasło itp także bardzo proszę o pomoc za wszystkie sugestie dziękuje .pozdrawiam jacek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2011 o 10:59, ja_30 napisał:

czy jest ktos w stanie mi pomóc nie wiem co mam robic ?

Może jest na drugim koncie, jeśli tak to tylko na nim możesz grać. Jak nie pamiętasz hasła to jest przecież możliwość przypomnienia hasła i wyślą ci na email twoje stare hasło. A jeśli niewime jaki masz email na który zakładałeś konto na steam no to musisz chyba napisać do obsługi technicznej steam. Innej możliwości nie widze ale ja się nie znam:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio widziałem na ksgry.pl czasopismo dotyczące RO 2 wraz z RO ostfront za 12zł.
Zamierzam więc kupić i w związku z tym pytanie. Czy gra w to ktoś jeszcze online? Czy serwery z powodu premiery "dwójki" są już puste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W momencie gdy to piszę, jest kilka zapełnionych serwerów (z pingiem poniżej 100). Nie dużo, ale szczerze mówiąc, wcześniej też dużo ich nie było... Jak na razie jeszcze jest z kim pograć. Może to dlatego, że RO2 w chwili obecnej jest strasznie zabugowane i niedopracowane. Sam miałem zamiar je kupić w dzień premiery, ale chyba wstrzymam się jeszcze przez jakiś czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem i nie żałuje. Gra wymiata. Ale mam jeden problem (który wkurza domowników podłączonych do routera). Otóż jak włączam jakiś serwer RO to zawsze za pierwszym razem rozłącza mi neta. Za drugim razem łączy normalnie (problem tylko w RO). Miał ktoś może podobny problem lub zna rozwiązanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kod do pełnej wersji gry na Steam: XZCFW-H2TXY-CHB9H
(mam już jeden egzemplarz, więc ten jest mi zbędny). Jak ktoś wykorzysta, to warto o tym napisać, żeby ktoś inny na marne nie próbował ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować