Zaloguj się, aby obserwować  
ProChaoS

Red Orchestra Ostfront 41-45

349 postów w tym temacie

Dnia 20.11.2007 o 00:21, mesiu59 napisał:

A to nie masz zapisanych jakiś serwów w ulubionych?? :D Bo u mnie dziwnym trafem zakładka "internet"
jest niepodświetnlona i nie moge jej wybrać, więc musze dodawac konkretne IP do Ulubionych.

Hmm, ja zawsze wybieram na chybił trafił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 00:42, hans olo napisał:

> A to nie masz zapisanych jakiś serwów w ulubionych?? :D Bo u mnie dziwnym trafem zakładka
"internet"
> jest niepodświetnlona i nie moge jej wybrać, więc musze dodawac konkretne IP do Ulubionych.

Hmm, ja zawsze wybieram na chybił trafił :)

A no własnie ja nie mam takiej możliwości bo zakładka "internet" jęśli chodzi o serwery jest niedostępna ;]. A tak wogóle to ile Red Orchestra dostało w CDA :) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 00:49, mesiu59 napisał:

A no własnie ja nie mam takiej możliwości bo zakładka "internet" jęśli chodzi o serwery jest
niedostępna ;]. A tak wogóle to ile Red Orchestra dostało w CDA :) ??

Jak b ędę miał czas to podrzucę kilka adresów. A ocena w CDA jest mi nieznana, bo CDA kupuję bardzo okazjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 00:52, hans olo napisał:

> A no własnie ja nie mam takiej możliwości bo zakładka "internet" jęśli chodzi o serwery
jest
> niedostępna ;]. A tak wogóle to ile Red Orchestra dostało w CDA :) ??
Jak b ędę miał czas to podrzucę kilka adresów. A ocena w CDA jest mi nieznana, bo CDA kupuję
bardzo okazjonalnie.

OK, dzięki ;). A ocene w CDA już się dowiedziałem - 8+ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja oto mam problem po odinstalowaniu Steam''a i zainstalowaniu ponownie (ale bez RO) chce teraz zainstalowac wlasnie RO ale jak klikam na instal to nie pisze ze mam wlozyc plyta albo cos tylko po prostu zaczyna sciagac (a dosc duza gra :/ ) a jak instalowalem manualnie (nie przez steam) to steam ktory z Ro sie zainstalowal nie wyswietlal pozostalych gier :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 11:22, stalker13 napisał:

czesc mam problem. jak uruchamiam gre to wyskakuje error Microsoft Visual C ++ Runtime
Library
nie wiem co robic

sciagnij najnowsza wersje Microsoft Visual C ++ Runtime Library
(z microsoft.com :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2008 o 01:03, Alexx1 napisał:

Czy ta gra jeszcze żyje? Chodzi mi o liczbę graczy i jakieś uaktualnienia?

Żyje żyje i to bardzo dobrze. Uaktualnienia co jakiś czas się pojawiają, a chętnych do grania też jest sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra super, tego właśnie po niej oczekiwałem, dałbym 10, ale przez Steam "tylko" 9. Ulubiona mapka to zdecydowanie Danzig, a broń Tokariew. Ale walmy w środek. Co sądzicie o modzie Darkest Hour? Mogę prosić o listę zmian, co dodaje i przede wszystkim- czy warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że bardzo zainteresowała mnie ta gra, tylko mam parę pytań:
Gra w to ktoś jeszcze (i ile konkretnie jest serwów) ?
Jak z realizmem - czy czołgi mają jakieś paski życia, czy podczas bitwy czołgowej nie będziemy mogli "ugryźć" jakiegoś czołgu a on nas zmasakruje jednym strzałem ?
No i jakie czołgi tam występują, bo na oficjalnej stronie RO jest b. mało informacji :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie grałem, ale

Pasek życia po części jest (w czołgach). Gdy dostaniesz pocisk, ikona czolgów na hudzie zmienia się na czerwony. Do prowadzenia czołgu potrzebujesz chyba 3 ludzi : celowniczego, kierowcy i ckm-isty. Realizm jest duży. Bez odpowiedniego zagrania, z jazdy czołgiem d....

Na pewno dużo osób w to gra, więc o serwery się nie martw.

Tygrys, T- 34, i chyba kilka rodzajów Panzerów. Mozliwe, że są też IS-y. Nie mogę Ci powiedzieć dokładnie, bo bardzo dawno nie grałem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 09:13, Ryan Kam napisał:

Tygrys, T- 34, i chyba kilka rodzajów Panzerów. Mozliwe, że są też
IS-y. Nie mogę Ci powiedzieć dokładnie, bo bardzo dawno nie grałem,

Prócz tego SU76M, ISU 152, T34 75, T34 85, Stug III, Stug 40 i jeszcze kilka innych :]
Co do samego prowadzenia czołgu - wystarczy jedna osoba, ale żeby ładować pocisk, musisz być w wieżyczce = nie możesz prowadzić czołgu; prowadząc czołg = nie możesz strzelać; (tu nie jestem pewien) jak jest ckemista = szybciej ładuje "się" pocisk w wieżyce (na pewno? może ktoś wie :P)

Ja muszę od kumpla pożyczyć RO bo ja mam premierówkę.. jakbym miał to wszystko "spaczofać" to komp by chyba chodził przez 48h xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heheh patchy jest nie zadużo dodali moda nazywa się mare nostrum ale na razie gram bez modu mój nick na steamie to duumek20 a w grze duumek pozdrawiam i zachęcam do gry :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować