Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Co myślicie o trzech modach "zawalona kopalnia""Czas Zapłaty""Mroczne Tjemnice" Wszystkie polskie i są ku końcowi prac szczególnie ten trzeci już maja ostatnią faze testów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 14:20, Mate-94 napisał:

Co myślicie o trzech modach "zawalona kopalnia""Czas Zapłaty""Mroczne Tjemnice" Wszystkie polskie
i są ku końcowi prac szczególnie ten trzeci już maja ostatnią faze testów!


Ale spokojnie... Ja słyszałem tylko o modzie Mroczne Tajemnice.
Możesz podać linki do pozostałych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 14:42, Mate-94 napisał:

ale jest tam taki temat o czas zaplaty bo te ludzie którzy są właścicielami forum go robią!!!hhy

LOL?

Kurcze, wiecie może gdzie dorwać Gothica w wersji premierowej?
na gramie jest tylko platyna z G2 i NK oraz wersja z Klasyki, a wersji premierowej nie ma.. pytam bo mam G2 w wersji premierowe, G2 NK oraz G3 róweż w pudeeczkach premiery a G1 mam tylko ( chlip) z klasyki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 14:48, Dark SMG napisał:

Kurcze, wiecie może gdzie dorwać Gothica w wersji premierowej?
na gramie jest tylko platyna z G2 i NK oraz wersja z Klasyki, a wersji premierowej nie ma..
pytam bo mam G2 w wersji premierowe, G2 NK oraz G3 róweż w pudeeczkach premiery a G1 mam tylko
( chlip) z klasyki :(


Musisz poszukać na allegro, ale takie perełki jak premierówki Gothica to już białe kruki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.02.2007 o 14:48, Dark SMG napisał:

Kurcze, wiecie może gdzie dorwać Gothica w wersji premierowej?
na gramie jest tylko platyna z G2 i NK oraz wersja z Klasyki, a wersji premierowej nie ma..
pytam bo mam G2 w wersji premierowe, G2 NK oraz G3 róweż w pudeeczkach premiery a G1 mam tylko
( chlip) z klasyki :(


Mam taki sam problem ale pogodziłem się z tym że i tak go nie zdobędę. A na allegro, używane (jak pomyśle że ktoś dotykał mojego Gothic''czka) nieeeee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 15:12, milten6 napisał:

Mam taki sam problem ale pogodziłem się z tym że i tak go nie zdobędę. A na allegro, używane
(jak pomyśle że ktoś dotykał mojego Gothic''czka) nieeeee.


Używane, co nie znaczy nienadające się do użycia. Ja kupiłem przez allegro używanego Kotora II (którego gość z Anglii sprowadził dla siebie) no i wygląda jak nówka, ŻADNYCH śladów użytkowania (no może jedna ryska na płycie), więc warto szukać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 15:17, tykus napisał:

> Mam taki sam problem ale pogodziłem się z tym że i tak go nie zdobędę. A na allegro, używane

> (jak pomyśle że ktoś dotykał mojego Gothic''czka) nieeeee.

Używane, co nie znaczy nienadające się do użycia. Ja kupiłem przez allegro używanego Kotora
II (którego gość z Anglii sprowadził dla siebie) no i wygląda jak nówka, ŻADNYCH śladów użytkowania
(no może jedna ryska na płycie), więc warto szukać ;)


Ale nie zawsze przewidzisz w jakim stanie będzie płyta. Ja dbam o swoje Gothici że nie ma nawet najmniejszej ryski ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.02.2007 o 14:16, CR7 napisał:

A ja nigdy nie przechodziłem z myszką. Tak jest po prostu wygodniej(przynajmniej dla mnie).
Nawet G2, ilekroć go przechodziłem nigdy nie używałem mysza:)

To jak dla mnie dziwne,ja bez myszki w gothicu czuje się troche nieswojo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteś szczęśliwym wyjątkiem potwierdzającym regułę. U mnie kupno używnej płytki nie było tak miłe, mogłem jej używac co najwyżej jako podstawki pod kubek, bo żal mi było niszczyc napęd cd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 15:20, kamiln napisał:

Jesteś szczęśliwym wyjątkiem potwierdzającym regułę. U mnie kupno używnej płytki nie było tak
miłe, mogłem jej używac co najwyżej jako podstawki pod kubek, bo żal mi było niszczyc napęd
cd


Mały offtop - a teraz nowy nabytek, za parę dni przyjdzie Silent Hill 2, ale nówka folia ;)

-->>>boduczek

Ja też zawsze myszki używałem, na temacie o G2NK wraz z gothicsheepem już dyskusję prowadziliśmy, co jest lepszym rozwiązaniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 15:20, kamiln napisał:

Jesteś szczęśliwym wyjątkiem potwierdzającym regułę. U mnie kupno używnej płytki nie było tak
miłe, mogłem jej używac co najwyżej jako podstawki pod kubek, bo żal mi było niszczyc napęd
cd

Miałeś chyba pecha. Ja na przykład kupiłem premierowe wydanie Gothica 2 wtedy kiedy wyszedł NK i zarówno płytki jak i pudełko i instrukcja były w świetnym stanie. Zero rys i takich tam. Opłacało się bo teraz jestem cały czas dumnym posiadaczem wydania premierowego Gothica 2 :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jedynkę mam z CDA i XKN, dwójkę w Złotej Edycji a trójkę w EK i też jestem dumny z siebie, że chociaż mam EK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic był najlepszy, co z tego ze grafika nie cieszy oka ale fabuła była zajebist*. Gothic 2 tez spoko tylko nie taki dobry jak 1. N0c kruka wyyypasiony. Ale niestety Gothic 3 to juz gówno.... fabuła nie ciekawa, gdy juz 2 raz przechodzisz nie ma nawet odrobiny frajdy, i błedy na każdym kroku, szczegulnie jezeli po wybiciu jakiegos obozu buntownikuw skapniesz sie ze koles z ognistym pucharem Ci zwiał i musisz od nowa grac. I nie których misji nie da sie przejsc nawet jesli faktycznie zrobiłes to o co Cie proszono. W vengardzie zaniosłem kolesiowi 5 pił i cos sie schrzaniło i nie zaliczyło mi misji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 15:54, kapitan92 napisał:

Gothic był najlepszy, co z tego ze grafika nie cieszy oka ale fabuła była zajebist*. Gothic
2 tez spoko tylko nie taki dobry jak 1. N0c kruka wyyypasiony. Ale niestety Gothic 3 to juz
gówno....


Dla mnie Gothic, Gothic 2 i Noc Kruka są tak samo dobre. Wszystkie części trzymają świetny poziom, każda z nich wciąga i da się ją przejść na kilku sposobów. Tylko Gothic 1 jest dość liniowy od pewnego momentu, ale i tak wypada bardzo dobrze na tle innych RPG''ów. Poza tym, trzeba zwróci uwagę kiedy ta gra została wydana...

Dnia 04.02.2007 o 15:54, kapitan92 napisał:

fabuła nie ciekawa, gdy juz 2 raz przechodzisz nie ma nawet odrobiny frajdy, i błedy
na każdym kroku, szczegulnie jezeli po wybiciu jakiegos obozu buntownikuw skapniesz sie ze
koles z ognistym pucharem Ci zwiał i musisz od nowa grac. I nie których misji nie da sie przejsc
nawet jesli faktycznie zrobiłes to o co Cie proszono. W vengardzie zaniosłem kolesiowi 5 pił
i cos sie schrzaniło i nie zaliczyło mi misji....


Osobiście nie grałem w Gothic 3, ale mój kolega, który grał, bardzo chwalił fabułę. Mówił, że jest tak dobra jak w poprzednich częściach. Standardowo narzekał na błędy, ale bugi to zmora każdego Gothica. :P Podobno, save''y się bardzo długo wczytują, nawet kilkanaście minut. Heh, a ja narzekałem, że w Nocy Kruka za długo. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować