Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Dnia 06.04.2007 o 18:49, Piciambeer napisał:

> Aha myślałem że wchodzisz do Świątyni i kończysz grę... Cóż ja nie lubie grać magiem
Tez niezbyt lubie, ale postanowilem byc godnym graczem i przejsc gre wszelkimi mozliwymi sposobami,
hehehe!

A przeszedłeś będąc tym porąbańcem z sekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 19:00, ShaDoW The Dark napisał:

Hehe... Więc będziesz grał 3 raz?

Prawdopodobnie. Ale kupilem SAGE Gothic i jeszcze przejde w miedzyczasie Gothic II z Noca Kruka. A potem jednak raczej sprawdze jakie sa dostepne mody do jedyneczki... Narx, lece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć.W Gothicu 2 jestem w Górniczej dolinie w zamku i mam iść zabić smoka bagiennego i nie wiem u kogo moge się nauczyć zabierania serca, zabierani krwi i łusek pomużcie oto kotakt do mnie:
E-mail - gendi-88@o2.pl
GG - 3249572

Z góry dzięki za waszą pomoc dobrze że jest takie forum !!! Pozdrowienia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 23:26, gendi-88 napisał:

Z góry dzięki za waszą pomoc dobrze że jest takie forum !!! Pozdrowienia !!!

Między innymi człowiek ubrany w zbroję z pełzaczy. Wyskakujesz po taranie, skręcasz w prawo i biegniesz w stronę palisady orków tak jakbyś leciał do obozu na bagnie w jedynce, kiedy dojdziesz już do końca to skręc w stronę kamiennej twierdzy gdzie kiedyś z lesterem znalazłeś kamień ogniskujący, facet będzie na jednej półce po drodze.
PS. U\Wycinania serca smoków uczu cię pyrokar po naprawieniu oka innosa w kamiennym kręgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 00:54, kamiln napisał:

> Z góry dzięki za waszą pomoc dobrze że jest takie forum !!! Pozdrowienia !!!
Między innymi człowiek ubrany w zbroję z pełzaczy. Wyskakujesz po taranie, skręcasz w prawo
i biegniesz w stronę palisady orków tak jakbyś leciał do obozu na bagnie w jedynce, kiedy dojdziesz
już do końca to skręc w stronę kamiennej twierdzy gdzie kiedyś z lesterem znalazłeś kamień
ogniskujący, facet będzie na jednej półce po drodze.
PS. U\Wycinania serca smoków uczu cię pyrokar po naprawieniu oka innosa w kamiennym kręgu.

Tak gendi-88 tak jak on mówi i ten myśliwy nazywa się Gestach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Dalej nie moge znaleść tych gości którzy nauczą mnie zabierania serca, zabierani krwi i łusek , nauczyłem się u PYROKARA tego w klasztorze jak serce wyjąć a łuski i krew nie wiem jak?? Może prześlijcie na mojego e-meila jakąś mapke gdzie zaznaczycie tych gości gdzie są !! Poniewż ja dopiero gram drugi raz w GOTHICA 2 w 1 nie grałem i niemoge zabardzo się zorientować !!!

E-mail - gendi-88@o2.pl
GG - 3249572

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gestach jest w okolicach twierdzy w której jest kamienny smok. Obok Gorna.
Żeby się dostać do Gestacha wyjdz z zamku belka przy palisadzie i idz prosto aż dojdziesz do rzeki. Skreć w prawo rzeki i idz kierujac sie wodą. w tamtych okolicach go spotkasz jest tak 10-30 m. n. p. morza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 12:44, kuba330 napisał:

Jakby sie komuś nudziło to nie wejdzie tu: http://video.google.pl/videoplay?docid=7844803737999716728&hl=pl
Zrobiłem film o wrzodzie :D



Genialne ;)
Bardzo fajny tylko u mnie strasznie ciemny ten film nie wiem czemu ale posłuchałem sobie co ten Wrzodek gada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć...Dlej nie moge znaleźć tego Gestacha on jest na jkiejś półce skalnej czy gdzie kibot poszedłem jak mówiłeś i go nie widziałem nawet Gorna nie widziałem...!!!...Tam trzeba wejsć gdzie ten smok kamienny...???

E-mail - gendi-88@o2.pl
GG - 3249572

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 12:32, gendi-88 napisał:

Cześć...Dlej nie moge znaleźć tego Gestacha on jest na jkiejś półce skalnej czy gdzie kibot
poszedłem jak mówiłeś i go nie widziałem nawet Gorna nie widziałem...!!!...Tam trzeba wejsć
gdzie ten smok kamienny...???

Spróbuj poszukać wyszukiwarką wpisując imię poszukiwanego.Może się uda , bo dokładne opisanie gdzie jest Gestach nie jest łatwe.Trzeba dokładnie przeszukać zbocze górskie po drodze do kamiennego smoka.
A poza tym przejdź do wątku o Gothic 2 , ponieważ problem nie dotyczy Jedynki.Mamy tematy poświęcone każdej grze i trzymajmy się tego , bo zrobi się straszny bałagan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówisz że grasz 2 raz w gotchica więc musisz trochę się orientować bo nie wieże że nie możesz znaleźć myśliwych a nawet jeśli ich znajdziesz to i tak nauczyć cię dopiero ze chcą wtedy kiedy będziesz łowcą smoków jeśli wybrałeś paladyna lub maga to nie nauczył cię

Niektórzy ludzie po porostu nie mają w sobie samozaparcia i uporu dla takich ludzi nie jest ta gra .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 12:45, milten0 napisał:

Czym się różni Gothic SAGA od zwykłego ?


Gothic SAGA zawiera: Gothic i Gothic 2 razem z dodatkiem tylko ten dodatek jest już zintegrowany z Gothic''iem 2 więc nie wymaga dodatkowej instalacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 12:32, gendi-88 napisał:

Cześć...Dlej nie moge znaleźć tego Gestacha on jest na jkiejś półce skalnej czy gdzie kibot
poszedłem jak mówiłeś i go nie widziałem nawet Gorna nie widziałem...!!!...Tam trzeba wejsć
gdzie ten smok kamienny...???

E-mail - gendi-88@o2.pl
GG - 3249572

Spójrz w mapę i na południowym wschodzie jest wieża tam się kieruj przy okazji powinieneś znaleść Gestacha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 12:48, KonradRębkowski napisał:

Mówisz że grasz 2 raz w gotchica więc musisz trochę się orientować bo nie wieże że nie możesz
znaleźć myśliwych a nawet jeśli ich znajdziesz to i tak nauczyć cię dopiero ze chcą wtedy
kiedy będziesz łowcą smoków jeśli wybrałeś paladyna lub maga to nie nauczył cię

Niektórzy ludzie po porostu nie mają w sobie samozaparcia i uporu dla takich ludzi nie jest
ta gra .

Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszczejedno pytanko odnośnie Chromanina. Znalazłem wszystkie częsci i jak znalazłem tego robotnika wziąłem księgę i kilka rzeczy i otworzyłem ostatni Chromanin to pokazało się kilka szkieletów i nic więcej. Moje pytanie to czy jest jakaś nagroda za znalezienie całego Chromanina??? Kolega mówi że na końcu gry w świątyni Śniącego będzie jakiś martwy człowiek i on ożyje i mi pomoże. Czy to prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować