Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Dnia 10.04.2007 o 17:40, szerszeń45 napisał:

nie mówiąc już jak atakujesz je jakimś czarem.


Chyba że burzą ogniową - od razu je zabija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale wydawało mi się że mówimy o słabszej postaci :P
Ale tak, jeśli potraktujemy go Burzą Ognia to nie ma wielkich szans. Osobiście preferuję jednak piorun kulisty. Może i obrażenia małe daje wężowi błotnemu, ale poraża i zatrzymuje go na chwilę, a to pozwala rzucić następny piorun kulisty i następny, aż wąż zginie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A szkoda że w gothicu nie można stroić chat tak jak w morrowindzie ;/ jak sie z ekwipunku coś wywala to na ziemie leci od razu, a chętnie bym sobie ustroił jakiś przytulny grobowiec:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 19:09, kuba330 napisał:

A szkoda że w gothicu nie można stroić chat tak jak w morrowindzie ;/ jak sie z ekwipunku coś
wywala to na ziemie leci od razu, a chętnie bym sobie ustroił jakiś przytulny grobowiec:D

No szkoda szczególnie w gothicu3 żebyś miał w każdym mieście swoją chatę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 19:46, Kubeczek77 napisał:

Ten diccuric to jest coś takiego, że dodaje np. jakiegoś questa czy to zupełnie zmienia gre
od samego początku coś innego ?


Diccuric to zupełnie nowa historia, inny "świat" (nie kolonia)... nie kieruje Bezimiennym. Z tym modem nie jest tak jak z Mrocznymi Tajemnicami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 19:46, Kubeczek77 napisał:

Ten diccuric to jest coś takiego, że dodaje np. jakiegoś questa czy to zupełnie zmienia gre
od samego początku coś innego ?


To coś zupelnie innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 19:46, Kubeczek77 napisał:

Ten diccuric to jest coś takiego, że dodaje np. jakiegoś questa czy to zupełnie zmienia gre
od samego początku coś innego ?


Diccuric dodaje nową historię i nie prowadzimy już Bezimiennego. Swoją drogą był to bardzo dobry pomysł. Polecam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 22:39, Kubeczek77 napisał:

A Mroczne Tajemnice to bardziej taki dodatek ? Tam się gra Bezimiennym?


Tam się gra głównym bohaterem serii Gothic- Bezimiennym. Mod dodaje cztery nowe obozy, które są bardzo rozbudowane. Mod dodaje także nowe przedmioty oraz umiejętności ( kowalstwo, zaklinanie). tak samo jak w gothic 2 mamy teraz umiejętności posługiwania się brońmi liczone w procentach. Ogólnie mod jest bardzo dobry. Jedyne co w nim chyba razi to brak dubbingu nowych postaci.
PS: Mod można powiedzieć, że dodaje trochę do fabuły- obóż Pradawni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 21:07, Ecko09 napisał:

Diccuric podobno jest strasznie zabugowany.

Ja przeszedłem cały i nigdzie w błędach nie utknąłem , więc "strasznie" to przesadne określenie.Bardziej , przynajmniej na moim kompie , dawały się we znaki problemy techniczne.Od czasu do czasu wywalało mnie do Windowsa , ale nie za często. Ogólnie mam zdecydowanie pozytywną opinię o Diccuric , chociaż istniejący mod to tylko piersza część historii Aldaricka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko: na jakim konfigu kompa grałeś w Diccurica ?
Tak się zastanawiam czy dałoby się na mojej maszynie pograć w ten mod...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2007 o 14:19, Gorn11 napisał:

Hej, ten temat jest z jakiej części gothica??? Grałem w Gothica 1 i go przeszedłem, POZDRO, i miłego grania!!!

Jakbyś przeczytał parę postów w tym temacie, to wiedziałbyś że chodzi o część pierwszą :)) Do części drugiej, drugiej +NK i trzeciej części są osobne wątki - wystarczy skorzystać z szukajki i wszystkie znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2007 o 14:14, szerszeń45 napisał:

Pytanko: na jakim konfigu kompa grałeś w Diccurica ?
Tak się zastanawiam czy dałoby się na mojej maszynie pograć w ten mod...

Sprzęt na którym grałem bardzo stary nie był.Celeron 3,06GHz, GF7900GS i 2GB Ram.Jeżeli na Twoim sprzęcie da się grać w Gothic 1 , to i Diccuric powinien działać.Z tego co wiem , wymagania są takie same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, no Gothic I to u mnie tak sobie chodzi, więc chyba w ten mod zagram kiedy kupię nowy sprzęt.
Co innego jak gra się uruchamia, ale ilość fps nie pozwala grać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Współczuję, lepiej wymień sobie szybko tego kompa, bo prawdę powiedziawszy, to Gothic I jest najlepszą jak dotychczas odsłoną serii ;) Gothic III jest dziwny, w dodatku już bez tego klimatu z I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować