Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Dnia 17.06.2008 o 20:33, JayL napisał:

Chodzi Ci o te przyciski w pokoju z kolcami?


Tak właśnie o to miejsce mi chodziło. O ile pamiętam to strzelenie w te przyciski na ścianie powinno otworzyć komnatę w której są przyciski (dostępne normalnie) które należy poprzełączać w odpowiedniej kolejności aby otworzyć tą kratę - niestety nie potrafię powiedzieć dokładniej bo już aż tak dobrze tego nie pamiętam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To pomieszczenie z przełącznikami otworzyłem, ale ten koleś w szkole [niech ja go dorwę...] powiedział, że nie da się ich odpowiednio ustawić. ;/ No trudno, jak widzę muszę wyjść na kodach... Dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera jasna, tym razem to mam dopiero gigantyczny problem... Mam już zbroję, gadam z Xardasem, on mówi, że oddaje mi miecz i mam go naładować. Problem w tym, że... wcale nie mam tego miecza. ;/ Próbowałem trzy razy i za każdym nie znalazłem go w ekwipunku nie było nawet komunikatu o oddaniu przedmiotu. ;/ Czy ja mam tak cholernie wielkiego buga czy może on jest gdzieś w skrzyni i niepotrzebnie panikuję? Dodam, że formuły też nie widzę, choć Milten ją czyta gdy mówię mu o planie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że byłem już z Miltenem przy kopcu. Po pytaniu w stylu "Masz miecz i formułę?" nie mam opcji odpowiedzi tylko "KONIEC". ;/ Ale popróbuję jeszcze, może zaskoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 19:49, JayL napisał:

Problem w tym, że byłem już z Miltenem przy kopcu. Po pytaniu w stylu "Masz miecz i formułę?"
nie mam opcji odpowiedzi tylko "KONIEC". ;/ Ale popróbuję jeszcze, może zaskoczy.


Z tego co pamiętam, to miecz przed naładowaniem nie nazywa się Uriziel tylko coś w stylu: stary magiczny miecz (dawno nie grałem). Spróbuj wczytać poprzedniego sejwa i spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie prawda. Po znalezieniu miecza w świątyni Śniącego Uriziel nie ma nazwy tylko ''stary magiczny miecz'' (co podał Pawciu45). Dopiero po rozmowie z Xardasem nazwa zamienia się na oryginalną (czyt. Uriziel), ba możemy nim nawet walczyć.
Ale co do problemu JayL''a, to niestety nie potrafię pomóc. Nigdy czegoś takiego nie doświadczyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak go znalazłem nazywał się "Przedziwny miecz". Teraz nie mam pojęcia jak się zwie, ale nie ma ani starej nazwy, ani Uriziela, ani w ogóle nic, czego wcześniej nie miałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 20:03, JayL napisał:

Jak go znalazłem nazywał się "Przedziwny miecz". Teraz nie mam pojęcia jak się zwie,
ale nie ma ani starej nazwy, ani Uriziela, ani w ogóle nic, czego wcześniej nie miałem...

A masz go w ogóle w ekwipunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 20:10, JayL napisał:

Problem w tym, że nie. ;/

To co żeś zrobił? Dałeś go Xardasowi, żeby luknął na niego i zidentyfikował (wtedy zmienia nazwę na "Uriziel") , ty idziesz do jego zatopionej wieży uprzednio dostawszy klucz do skrzynki z potężną zbroją, a Xardas w tym czasie będzie opracowywał formułę naładowania miecza.
Tak?

A może masz buga? Spróbuj wczytac poprzedni save.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 20:14, Kalejdoskop86 napisał:

> Problem w tym, że nie. ;/
To co żeś zrobił? Dałeś go Xardasowi, żeby luknął na niego i zidentyfikował (wtedy zmienia
nazwę na "Uriziel") , ty idziesz do jego zatopionej wieży uprzednio dostawszy klucz do
skrzynki z potężną zbroją, a Xardas w tym czasie będzie opracowywał formułę naładowania
miecza.
Tak?

Dokładnie. I daje mi ją z mieczem, tyle że ja ich od niego nie dostaję. ;/

Dnia 18.06.2008 o 20:14, Kalejdoskop86 napisał:

A może masz buga? Spróbuj wczytac poprzedni save.

Próbowałem. Dalej nic w ekwipunku nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 20:15, JayL napisał:

Dokładnie. I daje mi ją z mieczem, tyle że ja ich od niego nie dostaję. ;/

Moze sprobuj kodami wejsc w postac Xardasa i wyrzucic miecz i recepture na ziemie (o ile ma on je w ekwipunku). Zanim zaczniecie mnie wyzywac przeczytajcie to http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=57&pid=2500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z czasem potrzebnym na przygotowanie pancerza z płytek pełzaczy - to tylko kwestia paru dni, wyjścia z obozu i powrotu, czy np. wykonania jakiegoś zadania fabularnego? Dawno nie grałem w GI i zapomniałem już, jak to z tą jego pracą było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 21:02, Hopeless napisał:

Jak to jest z czasem potrzebnym na przygotowanie pancerza z płytek pełzaczy - to tylko
kwestia paru dni, wyjścia z obozu i powrotu, czy np. wykonania jakiegoś zadania fabularnego?
Dawno nie grałem w GI i zapomniałem już, jak to z tą jego pracą było.

W następnym rozdziale dopiero będzie pancerz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 21:06, Damian14BO napisał:

Zbroja jest gotowa w V rozdziale - musisz znalezc Xardasa.

Właśnie, aczkolwiek rozdział trzeba czekać zanim Wilk ją zrobi (dajemy mu płytki w IV rozdziale, a on nam daje zbroję w V) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować