Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Dnia 17.10.2008 o 19:51, Michal 1232 napisał:

Po zawaleniu Starej Kopalni po rozmowie z Diego dostaję zadanie by powiadomic Gorna i
Lestera o spotkaniu. Z tym pierwszym nie miałem problemu, ale Lestera nie potrafię znaleźć.
Normalnie powinien on stać niedaleko bramy no Obozu Bractwa, ale przeszedłem całe bagna
i go nie znalazłem. Ktoś wie, gdzie go powinienem szkać?


W zrujnowanej twierdzy, tam gdzie go spotkałeś podczas szukania kamieni ogniskujących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2008 o 19:51, Michal 1232 napisał:

Po zawaleniu Starej Kopalni po rozmowie z Diego dostaję zadanie by powiadomic Gorna i
Lestera o spotkaniu. Z tym pierwszym nie miałem problemu, ale Lestera nie potrafię znaleźć.
Normalnie powinien on stać niedaleko bramy no Obozu Bractwa, ale przeszedłem całe bagna
i go nie znalazłem. Ktoś wie, gdzie go powinienem szkać?

On jest tam gdzie , był ten kamień ogniskujący który szukałeś właśnie z nim .(W tej twierdzy czy jakoś tak )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2008 o 19:51, Michal 1232 napisał:

Po zawaleniu Starej Kopalni po rozmowie z Diego dostaję zadanie by powiadomic Gorna i
Lestera o spotkaniu. Z tym pierwszym nie miałem problemu, ale Lestera nie potrafię znaleźć.
Normalnie powinien on stać niedaleko bramy no Obozu Bractwa, ale przeszedłem całe bagna
i go nie znalazłem. Ktoś wie, gdzie go powinienem szkać?

Lester jest w kamiennej twierdzy Tam Gdzie były lub są Harpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 10:38, Kalejdoskop86 napisał:

/.../
Ja rozwaliłem moją postacią Stary Obóz. Prze teleportowałem się, a później czystka -
miecz, szkielety i ogień! :>

Ja raz bawiłem się falą śmierci uriziela i trzy czary wyczyściły cały obóz.Słyszałem że jest takie miesce na mapie że jeśli rzuci sie ten czar to obiegnie on całą mape ale nigdy tego miejsca nie znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 10:41, gto65 napisał:

Ja raz bawiłem się falą śmierci uriziela i trzy czary wyczyściły cały obóz.Słyszałem
że jest takie miesce na mapie że jeśli rzuci sie ten czar to obiegnie on całą mape ale
nigdy tego miejsca nie znalazłem.

Ciekawe, ale nie słyszałem. Znaczy nie, że nia ma tylko pierwsze słysze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 23:19, Gumiś2 napisał:

Jak działa ten czar? Na przykład stanę przed Obozem Bractwa, rzucę zaklęcie i wszyscy
w Obozie będą zabici?

On tworzy ogromną falę ognia wokół postaci, która rozprzestrzenia się i w jakiejś odległości znika. Zabiera 200 pkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 23:19, Gumiś2 napisał:

Jak działa ten czar? Na przykład stanę przed Obozem Bractwa, rzucę zaklęcie i wszyscy
w Obozie będą zabici?

Służę screenem.

20081018233646

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 23:19, Gumiś2 napisał:

Jak działa ten czar? Na przykład stanę przed Obozem Bractwa, rzucę zaklęcie i wszyscy
w Obozie będą zabici?

Postać wysyła taki pierścień-falę, która się rozprzestrzenia. Zadaje duże obrażenia magiczne. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 10:41, gto65 napisał:

> /.../
> Ja rozwaliłem moją postacią Stary Obóz. Prze teleportowałem się, a później czystka
-
> miecz, szkielety i ogień! :>
Ja raz bawiłem się falą śmierci uriziela i trzy czary wyczyściły cały obóz.Słyszałem
że jest takie miesce na mapie że jeśli rzuci sie ten czar to obiegnie on całą mape ale
nigdy tego miejsca nie znalazłem.


Nigdy o takim czymś nie słyszałem... Myśle, że gdyby tak było to napisali by o tym na fanowskich portalach o Gothic w dziale Ciekawostki :P, ale niczego nie wykluczam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 09:39, Clear napisał:

Nigdy o takim czymś nie słyszałem... Myśle, że gdyby tak było to napisali by o tym na
fanowskich portalach o Gothic w dziale Ciekawostki :P, ale niczego nie wykluczam :)

Wyczytałem to właśnie na którymś takim portalu ale nie wiem na jakim?A fajnie byłoby znaleźć to miejsce.

A tak poza tym to nie wydaje się wam że fajnie by było gdyby zrobiono ekranizację gry Gothic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.10.2008 o 14:23, gto65 napisał:

A tak poza tym to nie wydaje się wam że fajnie by było gdyby zrobiono ekranizację gry
Gothic?


O tym myśle już dość długi czas. Naprawde to jest jak dla mnie świetny pomysł! Ciekawe jaką drogą szedłby Bezimienny w filmie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 23:37, Kuboo PL napisał:

> Jak działa ten czar? Na przykład stanę przed Obozem Bractwa, rzucę zaklęcie i wszyscy

> w Obozie będą zabici?
Służę screenem.

co to jest ten pierścień śmierci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile exp by się dostało gdy by znalazło się to miejsce i rzuciło czar ^^

Jakich umiejętności bojowych i do ilu pkt najlepiej się uczyć gdy zostaje się magiem ognia ? Bo jeszcze nigdy nie przeszedłem gry magiem a chciałbym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować