Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Obecnie gram magiem i czy trzeba uczyć się na początku gry chociaż dwóch poziomów broni jednorecznej/dwuręcznej? Bo w początkowych fazach gry magiem gra się trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2006 o 12:37, Seqiu napisał:

Obecnie gram magiem i czy trzeba uczyć się na początku gry chociaż dwóch poziomów broni jednorecznej/dwuręcznej?
Bo w początkowych fazach gry magiem gra się trudno.

Fakt. Myślę, że nawet dla maga umiejętność walki mieczem jednoręcznym na poziomie mistrza jest niezbędna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2006 o 12:37, Seqiu napisał:

Obecnie gram magiem i czy trzeba uczyć się na początku gry chociaż dwóch poziomów broni jednorecznej/dwuręcznej?
Bo w początkowych fazach gry magiem gra się trudno.

Gre da sie tak przejsc, nie pakujac wcale w bronie jednak poczatek jest trudny. Magiem nie zostaje sie od razu, tylko w troche pozniejszym etapie. Jednak może w siłe i bron dac troszke pkt ponieważ ja zawsze mam ich w Gothic nadto - byłem wojownikem/magiem z sila 140 mana 90 z 6 kregiem magii i broniami na maks :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam taki tyci-tyci problemik z modem o nazwie Diccuric. Ściągnąłem bowiem mod, polonizację i programik do instalacji modu (?). Tylko- czy najpierw trzeba zainstalować ten programik i nim później wrzucić mod i łatkę PL?
Pytam, ponieważ PL i modu nie da się niczym otworzyć, a chciałbym w końcu mieć jakiś powiew świerzości w świecie Gothica :P
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2006 o 12:43, Sztywny-pl napisał:

Witam! Mam taki tyci-tyci problemik z modem o nazwie Diccuric. Ściągnąłem bowiem mod, polonizację
i programik do instalacji modu (?). Tylko- czy najpierw trzeba zainstalować ten programik i
nim później wrzucić mod i łatkę PL?
Pytam, ponieważ PL i modu nie da się niczym otworzyć, a chciałbym w końcu mieć jakiś powiew
świerzości w świecie Gothica :P
Pozdrawiam!

err... a może świeŻości?

??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2006 o 12:43, Sztywny-pl napisał:

Witam! Mam taki tyci-tyci problemik z modem o nazwie Diccuric.
Tylko- czy najpierw trzeba zainstalować ten programik i nim później wrzucić mod i łatkę PL?


tutaj http://www.gothic.phx.pl/gothic/infopage.php?id=24 masz wszystko wyjaśnione, postępuj tak jak tam pisze, a mod będzie działać, u mnie ten mod działa bez problemu. szkoda tylko, że w tym modzie wszyscy są ''niemi'' :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.05.2006 o 12:42, Bajuj napisał:

Gre da sie tak przejsc, nie pakujac wcale w bronie jednak poczatek jest trudny. Magiem nie
zostaje sie od razu, tylko w troche pozniejszym etapie. Jednak może w siłe i bron dac troszke
pkt ponieważ ja zawsze mam ich w Gothic nadto - byłem wojownikem/magiem z sila 140 mana 90
z 6 kregiem magii i broniami na maks :D


OK. Czyli na początku trochę sobie podpakuję bornie/siłę, a poźniej będe łądował w kręgi, mana/zręczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero zaczynam grać w Gothic i mam pytanie: czy to ze ledwo udaje mi sie zabic pojedyncze ścierwojady to normalne? czy coś źle robie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2006 o 15:36, flowerania napisał:

Dopiero zaczynam grać w Gothic i mam pytanie: czy to ze ledwo udaje mi sie zabic pojedyncze
ścierwojady to normalne? czy coś źle robie?

To na początku normalne, ale fakt, pojedynczego ścierwojada da się zabić musisz po prostu blokować jego uderzenia.Wal w niego zaraz po jego nieudanym ataku. A najlepiej to walić w niego wtedy kiedy sie na nciebie drze, zanim zdąży zaatakować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku będziesz miał problem wygrać z nawet najsłabszymi potworami ale to się zmieni wraz ze wzrostem poziomu twojej postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

=

Dnia 30.04.2006 o 15:50, cinus` napisał:

muisz nacelować na przedmiot który chcesz podnieść następnie naraz kliknąć lewy przycisk myszy
i strzałkę ''do przodu'' i wtedy powinieneś podnieść dany przedmiot


Ja tak nie mogę robić. Muszę nacisnąć klawisz działania ( control ) i strzałka do przodu, a jak klikne lewoklikiem i strzałkę do przodu to nic się nie dzieje. Probowałem ustawić klawisz działania w ustawieniach dla lewego przyscisku myszki, ale się chyba nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2006 o 15:55, pinu? napisał:

Witam. Mam problem wiem że to może głupi problem ale chcę wiedzieć jak się nabija kręgi magii??
Proszę o odpoweidź

Musisz zostac Magiem Ognia, Wody i wtedy za Punkty Nauki nauczy Cie ich Corristo lub Saturas później Xardas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2006 o 15:57, Seqiu napisał:

Ja tak nie mogę robić. Muszę nacisnąć klawisz działania ( control ) i strzałka do przodu, a
jak klikne lewoklikiem i strzałkę do przodu to nic się nie dzieje.


nie wiem od czego to zależy (może różne wersje gry?), ale u jednych osób to działa, a u jednych nie, spotkałem się nawet z osobami u których myszka wogóle w gothicu nie działała i grali samą klawiaturą.

Dnia 02.05.2006 o 15:57, Seqiu napisał:

Probowałem ustawić klawisz działania w ustawieniach dla lewego przyscisku myszki, ale się chyba nie da.


przycisków myszki w gothicu 1 nie da się konfigurować, a szkoda bo bym chętnie sobie sam skonfigurował tak jak mam w gothicu 2 bo skakanie prawym przyckiem myszy mi nie odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2006 o 16:11, cinus` napisał:

nie wiem od czego to zależy (może różne wersje gry?), ale u jednych osób to działa, a u jednych
nie, spotkałem się nawet z osobami u których myszka wogóle w gothicu nie działała i grali samą
klawiaturą.

W opcjach jest coś takiego jak włącz/wyłącz mysz z gry.

Dnia 02.05.2006 o 16:11, cinus` napisał:

przycisków myszki w gothicu 1 nie da się konfigurować, a szkoda bo bym chętnie sobie sam skonfigurował
tak jak mam w gothicu 2 bo skakanie prawym przyckiem myszy mi nie odpowiada.

A ja do grania w Gothica nie używam myszki, bo po co?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2006 o 18:23, szerszeń45 napisał:

A ja do grania w Gothica nie używam myszki, bo po co?? :)


jak to po co? aby wygodniej grać ;P ja sobie nie wyobrażam grania w Gothica bez myszki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2006 o 18:29, cinus` napisał:

jak to po co? aby wygodniej grać ;P ja sobie nie wyobrażam grania w Gothica bez myszki...

Serio? A dla mnie to piate koło u wozu :) Gra mi się bardzo wygodnie używając samej klawirki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2006 o 18:37, szerszeń45 napisał:

Serio? A dla mnie to piate koło u wozu :) Gra mi się bardzo wygodnie używając samej klawirki :)


ja bym nie mógł, ale może kiedyś spróbuję,
jak narazie chyba jedyna gra (nie licząc jakichś prostych gierek) w którą mogę bez myszki grać to Tomb Raider i się wpieniłem jak w ostatniej części dodali możliwość grania z myszką, a i tak to zrobili, że bez myszki nie dało się normalnie grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować