Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Patrzałem jeszcze na innych stronach. Na jednej dowiedziałem sie ze koleś z vistą miał ten sam problem co ja. Włączał grę i widać w menedżerze zadań, że jest włączony ale gra sie nie włączała. Zainstalował DX 9 i zadziałało. Ja mam DX 9 zainstalowane juz na viście. I nie moge nic zrobić. Spróbuje jeszcze reinstalla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam. mam pytanie. Gralem w Gothica 1 i 2-swietne gry. 3 mi nie wejdzie na stacjonarnym bo za slaby( 1 i 2 weszla) a laptop jej nie obsluzy. Polecacie jakies gry w tym klimacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2009 o 16:39, kolabor26 napisał:

witam. mam pytanie. Gralem w Gothica 1 i 2-swietne gry. 3 mi nie wejdzie na stacjonarnym
bo za slaby( 1 i 2 weszla) a laptop jej nie obsluzy. Polecacie jakies gry w tym klimacie?

NIe te klimaty, ale takich nie ma...ale zawsze to RPG:
-Baldur''s Gate 2
-Fable: Zapomniane opowieści ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2009 o 16:39, kolabor26 napisał:

witam. mam pytanie. Gralem w Gothica 1 i 2-swietne gry. 3 mi nie wejdzie na stacjonarnym
bo za slaby( 1 i 2 weszla) a laptop jej nie obsluzy. Polecacie jakies gry w tym klimacie?

The Elder Scrolls III: Morrowind
Wg mnie gra lepsza od Gothica, bo więcej czasu spędziłem właśnie przy niej. Zresztą poczytaj sobie o niej w internecie, zobacz screeny, a będziesz wiedział czy Ci się podoba. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2009 o 16:48, Wojtas94 napisał:

> witam. mam pytanie. Gralem w Gothica 1 i 2-swietne gry. 3 mi nie wejdzie na stacjonarnym

> bo za slaby( 1 i 2 weszla) a laptop jej nie obsluzy. Polecacie jakies gry w tym
klimacie?
>
The Elder Scrolls III: Morrowind
Wg mnie gra lepsza od Gothica, bo więcej czasu spędziłem właśnie przy niej. Zresztą poczytaj
sobie o niej w internecie, zobacz screeny, a będziesz wiedział czy Ci się podoba. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2009 o 17:27, kolabor26 napisał:

dzieki za podpowiedzi. a co myslicie o Neverwinter nights?


Zalezy która część.
Jeśli NWN 1 to... podstawka to średni (lub słaby ja kto woli) h''n''s ale dodatki ma super.
Jeśli NWN 2 to... podstawka dobra ale dodatki to już loteria :]

Poleciłbym Severance oraz Rune (oba świetne). Też TPP i walka świetna (w tym pierwszym wręcz majstersztyk). Co jeszcze? Die by the Sword.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2009 o 14:12, UnionPacific napisał:

Mam taki problem z Gothickiem: Nie widać w ekwipunku ikon przedmiotów, nawet po zmianie
rozdzielczości ich nie widać. Moja karta graficzna to Radeon X1950 Pro.

Też tak mam ,to wina monitora.Za duży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2009 o 14:12, UnionPacific napisał:

Mam taki problem z Gothickiem: Nie widać w ekwipunku ikon przedmiotów, nawet po zmianie
rozdzielczości ich nie widać. Moja karta graficzna to Radeon X1950 Pro.

To wina karty graficznej, tez tak miałem na wszytkich Radkach PCI-E, ostatnio na 1950Pro właśnie, ale po zmianie karty na HD 4870 i problemu już nie ma:)

truptus=> raczysz żartować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2009 o 14:12, UnionPacific napisał:

Mam taki problem z Gothickiem: Nie widać w ekwipunku ikon przedmiotów, nawet po zmianie
rozdzielczości ich nie widać. Moja karta graficzna to Radeon X1950 Pro.


Kolega powyżej ma rację. Niestety nic z tym nie zrobisz. Problem ów występuje na kartach ATI radeon serii X1xxx i niestety jest nie do ominięcia. Moderzy przez kilka lat (bez przesady, bo swego czasu temat o tym obserwowałem bodajże 2 lata, a z tego co wiem dalej istnieje i czasem są tam wpisy - jednak rozwiązania niet) szukali sposobu na ominięcie/ naprawienie tego buga... bezowocnie. Jedynym rozwiązaniem będzie wymiana karty nawet na słabszą x800 lub serie HD, ew na jakąkolwiek Nvidię
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować