Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Dnia 13.02.2007 o 14:10, PJ MW napisał:

Nie mogę tego zrobić, bo on cały czas tańczy ze stołem, to jakiś błąd, ale wiem już co mogę
zrobić zakradnę się tm w nocy i go ukatrupie, bo on się tylko cały czas obraca koło tego stołu,
ale nie wiem czy mi się to uda, bo pewnie będą tam strażnicy Skappy i może Fisk, ale spróbuję.


Eee, to nie wiem w czym problem. Zabijać się go nie opłaca, a skoro za tobą nie łazi, to możesz się uważać za szczęściarza. :) A strażnicy na dachach zawsze są...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 14:16, rob006 napisał:

> Nie mogę tego zrobić, bo on cały czas tańczy ze stołem, to jakiś błąd, ale wiem już co
mogę
> zrobić zakradnę się tm w nocy i go ukatrupie, bo on się tylko cały czas obraca koło tego
stołu,
> ale nie wiem czy mi się to uda, bo pewnie będą tam strażnicy Skappy i może Fisk, ale spróbuję.


Eee, to nie wiem w czym problem. Zabijać się go nie opłaca, a skoro za tobą nie łazi, to możesz
się uważać za szczęściarza. :) A strażnicy na dachach zawsze są...


Wiem, ale jak coś mu powiem, to on wychodzi, a ja tam czasami muszę przejść, a potem on mnie śledzi, zaczepił mnie wyszedł, ale potem go walłem i się znowu zaklinował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 13:53, wdowiakm napisał:

Powiedz mi a jest możliwość zabicia inaczej niż na śmierć??:):)


To było z przymrużeniem oka :)
A chodziło mi o to, że jak leży pobity, to dobijam go mieczem (na śmierć ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To będzie najlepszy sbosób ale spróbuj tak pobij go mieczem a póżniej szybko polóż się do łużka do samego rana śpij a póżniej się obudzi zobacz czy się kręci wokół tego stołu (;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć all!!

Mam pytanie czy ktoś z was grał w modyfikacje do gothica 1 o nazwie dicuric??? A jeśli tak to co o niej sądzicie?? Ja właśnie gram i myśłe że jest całkiem niezła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cze. Tjaa, grałem w to, ujdzie ;) W sumie nie ma dużych kłamstw w słowach, że Diccuric to niemal normalna gra na engine Gothica. Wprowadza dużo nowości, ale nie przeszłem bo mnie nużyło ;P

Osobiście polecam moda The Trial (też do jedynki) - rozprawa sądowa, bardzo ciekawie opowiedziana hidtoria, jest po polsku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 19:04, Ball Parvez napisał:

Mm niegrałem w the triall ale zobacze :D Fajny jest??


Niom, mi się spodobało, nie wiem jak tobie bo gusta są różne ;) Do G2 fajna jest Mielizna - na małej wyspie jest się rozbitkiem i Jaktyl - ale niestety po niemiecku jest.

A najlepszy mod do G2 to chyba Bum-Shak - wszystko dzieje się w Kolonii Górniczej, ale jest się orkiem i można poznać perspektywę tych złych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 19:12, lysyy napisał:

musze spróbowac. ale te mody to tak na jeden dzien prawda?


Tak, ale Jaktyla nie ukończyłem bo nic nie kapowałem ;) W Bum-Shaka gra się naprawdę fajnie, trzeba piąć się ku górze w hierarchii orków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 19:10, tykus napisał:

> Mm niegrałem w the triall ale zobacze :D Fajny jest??

Niom, mi się spodobało, nie wiem jak tobie bo gusta są różne ;) Do G2 fajna jest Mielizna -
na małej wyspie jest się rozbitkiem i Jaktyl - ale niestety po niemiecku jest.

A najlepszy mod do G2 to chyba Bum-Shak - wszystko dzieje się w Kolonii Górniczej, ale jest
się orkiem i można poznać perspektywę tych złych :D



Ooo ten ostatni wydaje sie być ciekawy sprawdze go :). O the triall właśnie czytam też niezłe np to ze mozna dowodzic grupą ludzi :).


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 19:14, tykus napisał:

> musze spróbowac. ale te mody to tak na jeden dzien prawda?

Tak, ale Jaktyla nie ukończyłem bo nic nie kapowałem ;) W Bum-Shaka gra się naprawdę fajnie,
trzeba piąć się ku górze w hierarchii orków ;)


to fajnie. ściągne sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 19:14, tykus napisał:

> musze spróbowac. ale te mody to tak na jeden dzien prawda?

Tak, ale Jaktyla nie ukończyłem bo nic nie kapowałem ;) W Bum-Shaka gra się naprawdę fajnie,
trzeba piąć się ku górze w hierarchii orków ;)



hehe a widziales ten mod blade?? Grasz Bladem łowcą wampirów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 19:24, Ball Parvez napisał:

> > musze spróbowac. ale te mody to tak na jeden dzien prawda?
>
> Tak, ale Jaktyla nie ukończyłem bo nic nie kapowałem ;) W Bum-Shaka gra się naprawdę fajnie,

> trzeba piąć się ku górze w hierarchii orków ;)


hehe a widziales ten mod blade?? Grasz Bladem łowcą wampirów :)


ja widzialem. podobno jest taki mod ze masz AK47. ale to juz bezsensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 19:24, Ball Parvez napisał:

> > musze spróbowac. ale te mody to tak na jeden dzien prawda?
>
> Tak, ale Jaktyla nie ukończyłem bo nic nie kapowałem ;) W Bum-Shaka gra się naprawdę fajnie,

> trzeba piąć się ku górze w hierarchii orków ;)


hehe a widziales ten mod blade?? Grasz Bladem łowcą wampirów :)



Opis: Mod zmienia wygląd głównej postaci na Blade''a (Wiecznego Łowcę :P). Do dyspozycji mamy nową broń, katanę - Blades Kampfschwert. Atrybuty także zostały zmodyfikowane, od początku postać ma 90% umiejętności złodziejskich i wyuczoną akrobatykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 19:25, lysyy napisał:

> > > musze spróbowac. ale te mody to tak na jeden dzien prawda?
> >
> > Tak, ale Jaktyla nie ukończyłem bo nic nie kapowałem ;) W Bum-Shaka gra się naprawdę
fajnie,
>
> > trzeba piąć się ku górze w hierarchii orków ;)
>
>
> hehe a widziales ten mod blade?? Grasz Bladem łowcą wampirów :)

ja widzialem. podobno jest taki mod ze masz AK47. ale to juz bezsensu.



rewelacja toto niejest ale sie pobawić można :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam Blade''a ale nie lubię tego typu modów :P

Ale i tak oprócz tego mam BabeMod, gdzie zamiast Beziego chodzi się jakąś elfką czy czymś a Diego to morczny elf. No i jest jeszcze Gothic Strike, gdzie, jak ktoś wspomniał łazi się z kałachem i nie tylko. Wbrew pozorom fajnie było, a przynajmniej śmiesznie ;) Fajne zbroje się w nim ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 19:31, tykus napisał:

Mam Blade''a ale nie lubię tego typu modów :P

Ale i tak oprócz tego mam BabeMod, gdzie zamiast Beziego chodzi się jakąś elfką czy czymś a
Diego to morczny elf. No i jest jeszcze Gothic Strike, gdzie, jak ktoś wspomniał łazi się z
kałachem i nie tylko. Wbrew pozorom fajnie było, a przynajmniej śmiesznie ;) Fajne zbroje się
w nim ma ;)



Widzialem babe mod hehe "ciekawy". Gothic strike tez.

a to o baby mod: Opis: Miejsce Bezimiennego zajęła kobieta w nowej zbroi. Sieje postrach nową dalekosiężną bronią - "Meteor-Staff", za amunicję służą "Magic Stones", działa ona na zasadzie kuszy. Poza tym Diego ma nowy skin, teraz jest mrocznym elfem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wlaśnie grałem w the triala całkiem niezły :D

Ściągam jeszcze Bedroungh mod :D


Opis: Przygody Paranora w nowych światach. Fabuła jest całkowicie nowa i nie wiąże się z oryginalną. Oto co oferuje ten mod: nowa fabuła, nowy bohater (Paranor), mówione dialogi, nowe miejsca i kompletnie nowe poziomy, nowe misje, nowi przyjaciele i wrogowie, nowe potwory, boss, nowa broń i typy oręża, stary świat z częściowo nowym wyglądem. Jest także nowy design menu i theme muzyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować