Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Dnia 12.02.2007 o 10:26, Quardo444 napisał:

A kiedy można przystąpić do szóstego kręgu.

Ja się uczyłem tuż przed ostatnim wejściem do świątyni Śniącego, ok. przedostatniego rozdziału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 12:43, Mat.W napisał:

gdzie w górniczej dolinie mozna znaleźć gordona w gothicu 2???

Gordona ? Garonda chyba ;P Znajdziesz go w zamku w Górniczej Dolinie tam gdzie kiedyś był Stary Obóz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 12:43, Mat.W napisał:

gdzie w górniczej dolinie mozna znaleźć gordona w gothicu 2???


bedzie tam gdzie gomez w jedynce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 13:34, Bajuj napisał:

> gdzie w górniczej dolinie mozna znaleźć gordona w gothicu 2???
Gordona ? Garonda chyba ;P Znajdziesz go w zamku w Górniczej Dolinie tam gdzie kiedyś był Stary
Obóz.


Już mu na to pytanie odpowiedziano w temacie o G2;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi doradzić chociarz przeszedłem już gothica 2 to chcę abyście mi doradzili. Kim najlepiej zostać najemnikiem nowicjuszem czy strażnikiem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm może ktoś opowie o swojej walce z Cor Calomem w śwątyni .. mi się go udało zabić kregiem śmierci .. cięzko było bo ta hypnozja czy jak to było strasznie mocna jest ... czy ktoś miał podobne problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 18:24, Łukasz.G napisał:

Hmmm może ktoś opowie o swojej walce z Cor Calomem w śwątyni .. mi się go udało zabić kregiem
śmierci .. cięzko było bo ta hypnozja czy jak to było strasznie mocna jest ... czy ktoś miał
podobne problemy?


To była pirokineza ;)
Ja po prostu biegłem na niego z mieczem. Zanim mi się udało straciłem połowę życia, ale jak już go dopadłem walka nie trwała długo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 18:27, rob006 napisał:

> Hmmm może ktoś opowie o swojej walce z Cor Calomem w śwątyni .. mi się go udało zabić
kregiem
> śmierci .. cięzko było bo ta hypnozja czy jak to było strasznie mocna jest ... czy ktoś
miał
> podobne problemy?

To była pirokineza ;)
Ja po prostu biegłem na niego z mieczem. Zanim mi się udało straciłem połowę życia, ale jak
już go dopadłem walka nie trwała długo. :)

mi jakoc cor calome nie sprawił problemów. miałem tchnienie smierci i po sprawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.02.2007 o 18:27, rob006 napisał:

Ja po prostu biegłem na niego z mieczem. Zanim mi się udało straciłem połowę życia, ale jak
już go dopadłem walka nie trwała długo. :)


Ja zrobiłem prawie dokładnie tak samo. :) Tylko, że najpierw schowałem się za filar i poczekałem aż Calom sam do mnie przybiegnie, jednak był za cwany i w pewnej odległości się zatrzymał i czekał na mój ruch. Wtedy wybiegłem zza filaru z mieczem w ręku i zanim go dopadłem, on złapał mnie z 2-3x w tą swoją pirokinezę. Dobrze, że tamci nowicjusze się na mnie nie rzucili bo wtedy nie miałbym szans bez użycia czarów, a tak wszystko było ok.

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=104&pid=4882 <--- W tym poście opisałem jak zabiłem tych nowicjuszy i przeszedłem grę, wysyłając robala to innego wymiaru. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 18:49, Luke Shadow napisał:

Dobrze, że tamci nowicjusze się na mnie nie rzucili bo wtedy
nie miałbym szans bez użycia czarów, a tak wszystko było ok.


Na mnie też się nie rzucili, choć stałem między nimi. Dopiero po zabiciu Cor Caloma zaczęli mnie atakować. Do dziś nie jestem pewien, czy to bug, czy tak miało być.
A trochę się zdziwiłem, gdy ci chuchrowaci nowicjusze omal mnie nie zabili. Jak 10 zaczęło mnie atakować, to miałem problem z poruszaniem się, a co dopiero z atakiem. Wtedy to zauważyłem, że nowicjusze nie potrafią skakać - wystarczyło uciec w kierunku przepaści, aby bez wyciągania miecza pokonać ich wszystkich. Co prawda marnuje się wtedy dużo expa, ale kto by sie przejmował tym na samym końcu gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam stanąłem jeszcze na schodkach za nowicjuszami i 2 razy rzucona Fala Śmierci załatwiła wszystkich łącznie z Cor Calomem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeszedłem jedynke Gothica po raz 5 i mi sie najbardziej podoba ze wszystkich czesci ma swój klimat:)
Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 15:33, Quardo444 napisał:

Możecie mi doradzić chociarz przeszedłem już gothica 2 to chcę abyście mi doradzili. Kim najlepiej
zostać najemnikiem nowicjuszem czy strażnikiem???


Jeśli lubisz walkę w zwarciu to najlepszym wyborem będzie najemnik lub strażnik.Jeśli lubisz rzucać czary to zostań nowicjuszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem tak. Najpierw rzuciłem się na nowicjuszy i wybijałem po jednym zasadą atakuj uciekaj. Potem jak Cor Calom próbował rzucać czary to go nawalałem urizielciem (my friend in gothic 1 xD). A Śniący to była pestka w porównaniu z nimi xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. W Gothicu 1 w misji kiedy idziesz do kopalni żeby zabić królową pełzaczy i zabrać jaja dla Cor Caloma. No więc porobilem e rzeczy żeby mi pozwolili otworzyć te kraty ale jesobie przypadkowo zamknąłem i kiedy próbowałem je otworzyć to pisze ,że kołowrót się zaciął....Co teraz? Co zrobić żeby się ''''odciął''''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 21:01, Shadow1994 napisał:

Mam problem. W Gothicu 1 w misji kiedy idziesz do kopalni żeby zabić królową pełzaczy i zabrać
jaja dla Cor Caloma. No więc porobilem e rzeczy żeby mi pozwolili otworzyć te kraty ale jesobie
przypadkowo zamknąłem i kiedy próbowałem je otworzyć to pisze ,że kołowrót się zaciął....Co
teraz? Co zrobić żeby się ''''odciął''''


możesz wpisać kod lub wczytać wcześniejszego save''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A maz owy kod? A ie da się inaczej bo ja cały czas jak łupi jade na jednym save''e bo zapomniałem ,że sie save''uje różnie i musiałbym jechać od początku.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 21:12, Shadow1994 napisał:

A maz owy kod? A ie da się inaczej bo ja cały czas jak łupi jade na jednym save''e bo zapomniałem
,że sie save''uje różnie i musiałbym jechać od początku.......


Podczas gry wywołaj okno współczynników(klawisz) . Wpisz słowo "marvin", po czym zamknij to okno i naciśnij klawisz [k].
przeniesie twoja postać kawałek dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować