Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Gniazdo pełzaczy jest w kopalni należącej do Starego Obozu (tej zarządzanej przez Iana - zaznaczyłem ją na mapie czerwonym "x"), na samym dole jest krata pilnowana przez faceta o imieniu (chyba) Ashgar, aby ją otworzyć musisz zdobyć pozwolenie od Iana, gniazdo pełzaczy znajduje się za nią.
Mocniejsza wydzielina pełzaczy znajduje się w ich jajach które leżą na ziemi obok Królowej Pełzaczy (jest na samym końcu gniazda - nie przeoczysz jej).

20071229212507

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 21:26, Karharot napisał:

Gniazdo pełzaczy jest w kopalni należącej do Starego Obozu (tej zarządzanej przez Iana - zaznaczyłem
ją na mapie czerwonym "x"), na samym dole jest krata pilnowana przez faceta o imieniu (chyba)
Ashgar, aby ją otworzyć musisz zdobyć pozwolenie od Iana, gniazdo pełzaczy znajduje się za
nią.
Mocniejsza wydzielina pełzaczy znajduje się w ich jajach które leżą na ziemi obok Królowej
Pełzaczy (jest na samym końcu gniazda - nie przeoczysz jej).



Nom ok. ala ta kopalnia jest zamknięta kratą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jaskini przed kratą która blokuje Ci wejście do kopalni znajduje się kołowrót - jego obrócenie zamyka/otwiera kratę. Musiałeś go już wcześniej przekręcić bo początkowo krata jest otwarta, na szczęście to żaden problem i można to "odkręcić":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz do niego podejść i przekręcić go tylko jeden raz, jeśli natychmiast przekręcasz go też w drugą stronę to otwierająca się krata z powrotem się zamyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 21:49, Karharot napisał:

Musisz do niego podejść i przekręcić go tylko jeden raz, jeśli natychmiast przekręcasz
go też w drugą stronę to otwierająca się krata z powrotem się zamyka.


Acha! Nom wielkie dzięki za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam Dostarczyć dla Guru Cor Kalom jakiś Almanach i nie weim czy mu to dać czy nie?? Bo on potrzebuje tego do przywoałania tego śpiącego czy śniącego!! ("Jak zwał tak zwał")! Co robić? A misje rozpoznania na bagnie dostałem od Kruka tego z zamku! i już wiem o co chodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kruk dał Ci to zadanie tylko po to żeby Cię spławić, tak naprawdę jego i pozostałych magnatów interesują tylko dochody z handlu rudą. Po rytuale przywołania możesz do niego wrócić i powiedzieć mu co się stało ale nie wykaże on zbytniego zainteresowania.
Jeśli chodzi o almanach to musisz go oddać Cor Kalomowi żeby popchnąć fabułę naprzód, nie masz w tej kwestii żadnego wyboru nawet jeśli wiesz jakie będą tego skutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 23:41, gendi-88 napisał:

Mam Dostarczyć dla Guru Cor Kalom jakiś Almanach i nie weim czy mu to dać czy nie?? Bo on potrzebuje
tego do przywoałania tego śpiącego czy śniącego!! ("Jak zwał tak zwał")! Co robić? A misje
rozpoznania na bagnie dostałem od Kruka tego z zamku! i już wiem o co chodzi!


Tak, jeśli już posiadasz owy Almanach, oddaj go Cor Kalomowi. Jeśli chcesz ruszyć fabułę do przodu, musisz to zrobić.
To świetnie, że wiesz o co chodzi. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej. :) Wie kto gdzie znaleść Tchnienie śmierci?

P.S - znalazłem fajny filmik z Gothic I nazwany KONCERT ;) więcej na gramsajt moim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 09:35, Bodzio11q napisał:

Mam problem !! przeteleportowałem się do świątyni śniącego i są dam trzy malowidła . W jakiej
kolejności je wcisnąć i jak to zrobić ?


Mógłbyś zrobić tego screena troszkę bardziej jaśniejszego bo w ten sposób nie wiem co to za pomieszczenie. Ale spróbuj w tej kolejności prawy środkowy lewy lub prawy, lewy, środkowy.A jak nie zadziała to musisz opisać dokładnie pomieszczenie lub zrobić jaśniejszego screena ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILER
Tchnienie Śmierci jest w posiadaniu ostatniego nieumarłego szamana w Świątyni Śniącego, zdobywasz je najwyżej na pół godziny przed zakończeniem gry.
KONIEC SPOILERA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 09:57, Bodzio11q napisał:

Pomieszczenie ze szkieletami trzema przełaczikami i trzema zakratowanymi przejściami . Dwa
na górze i jedno niżej =(


Przekręcaj je zaczynając od lewego kończąc na prawym, nie daje głowy, że to poprawna kolejność ale spróbuj tylko sobie zapisz przed tym stan gry. Pokombinuj troszkę powinieneś sam do tego dojść raczej nie zginiesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 10:02, Bodzio11q napisał:

Ale jak wogule wcisnąć te przełaczniki ?

Podchodzisz do nich i naciskasz strzałkę do góry trzymając wciśnięty klawisz "Ctrl" bo je sie przekręca o ile się nie mylę. Masz już URIZIELA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 10:02, Bodzio11q napisał:

Ale jak wogule wcisnąć te przełaczniki ?


Idzisz do krypty obok i przekręcasz kamienie. najpierw czerwony potem żółty na koniec fioletowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 10:04, wdowiakm napisał:

> Ale jak wogule wcisnąć te przełaczniki ?
>
Podchodzisz do nich i naciskasz strzałkę do góry trzymając wciśnięty klawisz "Ctrl" bo je sie
przekręca o ile się nie mylę. Masz już URIZIELA?

Nie . A w pokoju z demonem jaki przycisk mam wciskać ? Bo coś w instrukcji pisze o tym na stronie 27 =) Sam zobacz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 10:02, Bodzio11q napisał:

Ale jak wogule wcisnąć te przełaczniki ?


Chyba strzelając w nie (chyba tylko z łuku), ale głowy nie daję (ale głowy nie daję). ;-)
Tak, czyli pomyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować