Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Titanfall 2 bez głównej platformy, wszędzie w 60 FPS-ach

11 postów w tym temacie

Miło to słyszeć. Obstawiam, że na PS4 będzie 1080p a na X''ie 900p. Ale w sumie to wisi mi ilość fps na konsolach, bo kupię wersję PC ze względu na kampanię singlową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w tech test na XO - jest stałe 60fps a rozdzielczość to tylko 720p :P Na PS4 900p i trochę wiecej dropów framerate...
Niby tylko 720p a gra wygląda i działa zdecydowanie lepiej od pierwszego Titanfall który śmigał w 792p. Digital foundry polecam obadać :)
Co do samej gry - biorę na premierę! Gameplay genialny, gra jeszcze bardziej grywalna jak część 1! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Miło to słyszeć. Obstawiam, że na PS4 będzie 1080p a na X''ie 900p. Ale w sumie to wisi
> mi ilość fps na konsolach, bo kupię wersję PC ze względu na kampanię singlową :)

A co ma kampania takiego wyjątkowego na PC?:Pskoro kupujesz dla sp gre na pc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli PCtowcy znów są zahamowani przez konsolowe limity dotyczące architektury serwerów dedykowanych i fps capów, gg. Za pewne multi umrze w miesiąc jak jedynka przez repetytywny i nudny content, który wciąga na 2 mecze max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2016 o 11:00, Kafar napisał:

A co ma kampania takiego wyjątkowego na PC?:Pskoro kupujesz dla sp gre na pc:)


Kampania PC będzie miała 1080p i 60fps. Przynajmniej u mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2016 o 19:10, KannX napisał:

> A co ma kampania takiego wyjątkowego na PC?:Pskoro kupujesz dla sp gre na pc:)

Kampania PC będzie miała 1080p i 60fps. Przynajmniej u mnie :D


PS4 to samo (i online też) nie wiem jak xbox one. Tego nie śledzę ;). Pytanie czy to będzie tylko skalowanie. I tak sugerowanie się kampanią w tego typu grach to trochę głupie. Kampania nadal to dodatek jak w CoDzie i ten sam poziom będzie. Fajnie że jest ale po 7-8h ją skończysz :)

Graj na czym Ci wygodnie, żeby nie było że o PC się pluje ale dość dziwnie napisałeś. Właściwie totalnie wytłumaczenie z kosmosu ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2016 o 15:14, Kafar napisał:

Graj na czym Ci wygodnie, żeby nie było że o PC się pluje ale dość dziwnie napisałeś.
Właściwie totalnie wytłumaczenie z kosmosu ;P


Tak mnie jakoś na złośliwości wzięło z wieczora :) A Xbox One to niestety ciężki orzech do zgryzienia jeśli chodzi o wypuszczanie gier na wiele platform. Na ogół dostaje albo rozdziałka albo ilość klatek w jego wypadku. Z PSem jest znacznie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.09.2016 o 18:21, KannX napisał:

Tak mnie jakoś na złośliwości wzięło z wieczora :) A Xbox One to niestety ciężki orzech
do zgryzienia jeśli chodzi o wypuszczanie gier na wiele platform. Na ogół dostaje albo
rozdziałka albo ilość klatek w jego wypadku. Z PSem jest znacznie lepiej.


No zgadzam się, jednak akurat w przypadku titanfalla kupie na PS4 bo i świetnie chodziło a na dodatek na PC i tak w TF grałem na padzie. Zresztą w tą grę akurat wygodniej się gra na padzie bo tak jest projektowana. Więc z powodu wygody tylko wybiorę platformę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować