Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Piraci z Karaibów okiem Mal

29 postów w tym temacie

Następna część sagi o piratach Akelli to "Age of Pirates: Caraibbean tales". Polska premiera już 11 sierpnia!!!.
Patrick 324 jeżeli piszesz, że najlepsza gra o piratach to ten przereklamowany shit meiera to chyba nie grałeś najpierw w seadogs potem w piratów z karaibów. To jedyne dwie gry, z trójwymiarowymi lokacjami do zwiedzania. Zreszta pirates maiera to produkcja dla dzieci, jeśli ktoś ma 10 lat to może mu się podobać banalność rozgrywki i bajkowe wstawki filmowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w takim razie trzeba czekac az pojawia sie pierwsze maratony i bedzie mozna obejrzec wszystkie 3 czesci :) to bedzie prawdziwie piracka noc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piraci Miera są prymitywni w porównaniu z piratami z karaibów aczkolwiek gra sie w to lekko i przyjemnie jednak dość krótko bo gra nudzi. Czekam na 11 sierpnia zobaczymy co zaproponuje Ages of Pirates.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czego chcecie od sterowania. Ani ja, ani moj kolega nie mieliśmy żadnych problemów z sterowaniem. Faktem jednakże jest, że błędów w grze było dużo. Np. jak miało się odpowiednio wysoki "Handel" to w tawernie po kilku targowaniach się z oficerem do najęcia żądał on za wstąpienie do załogi kwoty minusowej (płacił nam żebyśmy go przyjeli!). Cierpliwy gracz mogl miec w taki sposob niszczyciela juz na 4 poziomie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no tekst bardzo fajny w giere jeszcze se długo nie pograłem ale wiem ze komplikacje ze sterowaniem są ale bez problemu mozna zmienic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to fajna gierka i graficzka także ładna, nie zacina się itp.Jednak ma także wady np. dziwne sterowanie, wysoki poziom trudności i jeszcze inne.Jednak to dobra gra, mnie się bardzo spodobała więc zachęcam do grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:( A mi sie zawiesila ta gra w pewnym momencie i niewiem ;/ gralem wedlug waszego poradnika i kicha :( Doszlem do tego jak sie wychodzi z miasta grenford i trzeba isc do kopalni ale tamci goscie co stoja przed brama caly czas mie zabijaja a w poradniku jest napisane ze powinienem byc pojmany :(( i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować