Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mafia III - nowe wideo skupia się na powiązaniach z grą Mafia II

7 postów w tym temacie

Nie chcę wyjść na przemądrzałego i czepiającego się, ale przetłumaczenie "loose ends" jako "luźne wątki" to jakieś nieporozumienie. "Loose ends" to idiom oznaczający niedokończone sprawy/nierozwiązane sprawy, coś co pozostało do załatwienia, aby całkowicie "dopiąć" jakiś temat/projekt itp. "Luźne wątki" moim zdaniem nie oddaje sensu tego wyrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie boisz się przepłacić to np Amazon nadal ma gierkę:
https://www.amazon.com/Mafia-PC/dp/B00004U8K2

W wersji elektronicznej chyba jej nie kupisz. Nigdzie. Musisz znaleźć fizyczne kopie. Mojej Ci nie oddam :P

BTW, czy ja staje się stary i zrzędliwy? Normalnie wystarczy ponarzekać dzisiaj na Ubisoft i EA ale kurcze... patrzę na tą nową Mafię z którą wiązałem duże nadzieje i... jestem zawiedziony.

Nie ma w tej grze ani jednej kropli klimatu z jedynki i dwójki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jeżeli nie boisz się przepłacić to np Amazon nadal ma gierkę:
> https://www.amazon.com/Mafia-PC/dp/B00004U8K2
>
> W wersji elektronicznej chyba jej nie kupisz. Nigdzie. Musisz znaleźć fizyczne kopie.
> Mojej Ci nie oddam :P
>
> BTW, czy ja staje się stary i zrzędliwy? Normalnie wystarczy ponarzekać dzisiaj na Ubisoft
> i EA ale kurcze... patrzę na tą nową Mafię z którą wiązałem duże nadzieje i... jestem
> zawiedziony.
>
> Nie ma w tej grze ani jednej kropli klimatu z jedynki i dwójki.

Dokładnie. Klimat mafii gdzieś się zapodział. I bardzo mnie to smuci. Teraz przyjdzie nam grać wielkim czarnoskórym żołnierzem z jeszcze większym karabinem. A nie włochem w garniturze, kapeluszu i papierosem w ustach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Have a little faith guys. Zobaczycie, to będzie dobra gra, wywróżyłem to sobie i jestem pozytywnie nastawiony! Przeczytałem też na fandom o okolicznościach w jakich spotkają się Lincoln i Vito i jestem podekscytowany jak diabli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czy wie ktos moze gdzie mozna kupic Mafie 1, chcialbym nadrobic...
Przerąbane widzę że nigdzie już nie można kupić mafii 1. Ja kiedyś kupiłem w kolekcji klasyki ale to było lata temu. Teraz nie widzę żeby była gdziekolwiek dostępna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować