Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

18306 postów w tym temacie

Dnia 16.04.2008 o 22:59, Sir Braveheart napisał:

/.../


I teraz założmy taki gnojek ma lat ile? Z 12 dajmy. Idzie taka grupka ich ok 2-3-4, oni w podświadomości mają zakodowane ze maja ok 16 lat bo piją, palą i do takiego 16-18 latka podejdą, bo sie nie boją, bo są "odważni". Wiadomo jak tamten to osoba sprawna fizyczenie wiedziaca co robi to sobie poradzi, bądź zachowa się jeszcze doroślej i ich zignoruje. Ale no są też osoby które nie są jakimiś przodującymi osobami z wfu i taką osobę zaczepim a jak im się zachce to a nóż pobija dla jaj. Żeby miec o czym opowiadać. I teraz przejdźmy myslami z nimi pare lat do przodu. Co z nich wyrośnie? Jak w wieku podstawówkowym piją, palą, zaczepiają to co będzie w wieku dajmy na to ok 18 lat. Przecież to będzie mówiąc krótko chuligan, bo okres dorastania własnie w podstawówce już koduje nam jakieś zachowania na przyszłość.
Odnośnie tych uzywek. Panuje taki stereotyp że bawić tak prawdziwie się mozna tylko pod wpływem alkoholu. To też sklania osoby młodsze do picia, bo chcą być jak dorośli, czyli sie bawic, a to alkohol podobno zapewnia. Wiadomo, mylą się, ale jak zechce im się coś w tej sprawie wyjaśnić to spałuja Cie słowami wulgarnymi. A kluczem do sukcesu jest umieć sie bawic właśnie bez uzywek. Jeżeli koledzy (wtedy juz nie) zaczyna stawiać alkohol jako przepustkę do rozmowy to to nie są koledzy. Teraz często tak jest, nie pijesz - nie uczestniczysz w zyciu towarzyskim. Współczuje osobom ktore tylko się tego trzymaja i specjalnie na przekór sobie piją by być lubiani. Potem się dziwić, ze bezroboni alkoholicy są i kase z państwowej kasy pobierają, no bo wiadomo ze z takich to za duzo juz nie wyrośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehehe No to macie bardzo podobną sytuacje do naszej :P a jak są jeszcze nowi nauczyciele to jeszcze tak za nic nie każą ale starsi to już sie potrafią uwziąść i leci ci uwaga za uwagą niestety :( Więc ja wiem na co u mnie nauczyciele zwracają uwagę i tego staram sie przestrzegać oczywiście w miarę możliwości nie zawsze sie da i można zarobić wpisik do dziennika niestety negatywny bo to jest uwaga ;/ Ale co czasami aż sie nie mogę pogodzić że za takie coś za jedno słowo niezwiązane z tematem i już uwaga ja też mam dziennie sporo takich sytuacji podobnych do twoich ale to by było bardzo dużo rozpisywania sie. Co dzień to jeszcze lepsze u mnie są ( to tak ujmuję w nawiasie ) ech no my nic nie zrobimy jednym słowem czy chcesz czy nie chcesz musisz dostosować sie do poleceń nauczyciela i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czwartek minął średnio, głównie za sprawą bólu głowy ;/
Pierwsza lekcja to zaległy język polski z piątku. Omawialiśmy Pieśń 22 J. Kochanowskiego. WF - mieliśmy zastępstwo, i tak grały tylko 3 osoby... Informatyka - zadania w Excelu - trochę się natrudziłem, bo komputer zawiesił się kilka razy :/ Potem godzina wychowawcza, tu interpretacja słów "bądź sobą". Geografia, a na niej klimaty w Europie. Język niemiecki - dostałem 4 za tłumaczenie tekstu i 5 za kartkówkę z liczebników. Na koniec technika, test obowiązkowy, który powinien być nieobowiązkowy - dostałem 3+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
hehe pieśni Kochanowskiego to tez omawiałem ale i nie tylko je. Także treny choć fajne są podoba mi się to co autor wylewa na papier.

Ja dziś w czwartke mam 9 godzin i ustawowo kończę ostatnią lekcję o 15:55 mimo że 9 godzin nie może być, ale jednak ;/ ale na szczęście nie byłem dziś w szkole .. Nie chciało mi się iść na dwa programowania zajęcia specjalizacyjne oraz oprogramowanie dwa WF-y religie i niemiecki oraz Systemy operacyjne.. P**** nie idę heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam teraz taką sytuację, że nie wiadomo czy cieszyć się czy smucić. Otóż moja pani od polskiego wywróciła się na korytarzu i przywaliła z impetem głową o ścianę. Teraz jest w szpitalu i nie wiadomo kiedy wyjdzie. Z drugiej strony nie mamy polskiego jutro i może także i w przyszłym tygodniu. Ale nic jej nie jest to podobno tylko wstrząs mózgu więc się cieszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 17:14, misiaczek12 napisał:

hmmm... szkoła... szkoła jaka jest to chyba każdy wie... ale nie każdy wie jak to jest
miec w szkole nauczyciela który jest moderatorem (placze po cichu)...


Co ??? czyżby moderatorem tej strony ????? czy jak ... bo chyba źle zrozumiałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 18:23, Dekerinho6 napisał:

U mnie dzisiaj nic ciekawego sie nie działo normalny dzień więc nie ma co opisywać :)


to po co napisales tego posta ? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 18:23, Dekerinho6 napisał:

U mnie dzisiaj nic ciekawego sie nie działo normalny dzień więc nie ma co opisywać :)


A mnie w ogóle nie było xD
Przebijesz to >_,< ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś miałem fajnie, bo na 2 pierwszych lekcjach było spotkanie z ginekologiem. Więc ja kulturalnie olałem sprawę i postanowiłem iść na drugą lekcję, która zaczyna się o 9:55. I oczywiście obudziłem się o 9:14. A mieszkam sporo od szkoły. Ależ miałem tempo ludzie. Tak to same nudy. Na historii nie wiem co jak zwykle, na geografii geografii nie było, na biologii miała być mega trudna kartkówka z genetyki, ale będzie jutro (jakby to miało coś zmienić), na angielskim czytałem Pismo Święte, bo miał być sprawdzian z Dziejów Apostolskich, którego w końcu nie było i oglądaliśmy Dekalog 5. Ot nudne życie w Zamoyu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 18:41, Ghoster7 napisał:

> U mnie dzisiaj nic ciekawego sie nie działo normalny dzień więc nie ma co opisywać
:)

A mnie w ogóle nie było xD
Przebijesz to >_,< ??

No to miałeś fajnie zazdroszczę ci też bym tak chciał ale wiesz nie moge ;/. A czemu cie nie było :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.04.2008 o 18:45, Dekerinho6 napisał:

No to miałeś fajnie zazdroszczę ci też bym tak chciał ale wiesz nie moge ;/. A czemu
cie nie było :P


Zaczyna się zapalenie oskrzeli i antybiotyk biorę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 18:45, Erton napisał:

Dziś miałem fajnie, bo na 2 pierwszych lekcjach było spotkanie z ginekologiem. Więc ja
kulturalnie olałem sprawę i postanowiłem iść na drugą lekcję, która zaczyna się o 9:55.
I oczywiście obudziłem się o 9:14. A mieszkam sporo od szkoły. Ależ miałem tempo ludzie.
Tak to same nudy. Na historii nie wiem co jak zwykle, na geografii geografii nie było,
na biologii miała być mega trudna kartkówka z genetyki, ale będzie jutro (jakby to miało
coś zmienić), na angielskim czytałem Pismo Święte, bo miał być sprawdzian z Dziejów Apostolskich,
którego w końcu nie było i oglądaliśmy Dekalog 5. Ot nudne życie w Zamoyu

Ha!! A ja mam z genetyki super-trudny-i-tyleż-nudny sprawdzian tuż po egzaminach, czyli 24 kwietnia :D
Czekam aż ktoś mi to wytłumaczy, bo dzisiaj na lekcji czytałem CDA i nic nie pamiętam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciebie także nie było dziś w szkole to przybij hehe bo mnie też dziś nie było nie chciało mi się iść i słuchać marudzenia nauczyciela hansa on niemca lool

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 18:50, Sir Braveheart napisał:

Ciebie także nie było dziś w szkole to przybij hehe bo mnie też dziś nie było nie chciało
mi się iść i słuchać marudzenia nauczyciela hansa on niemca lool


Jak tak no to piąteczka xD A do tego ominął mnie sprawdzian z fizy (to dobrze, bo i tak nic z tego nie kumam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co dzisiaj? Siostra oddała sprawdziany dwa z religii, oceny: 3 -, 1. Ten przedmiot to jakaś kpina, a zwłaszcza ocenianie go...

No i oddała kartkówki z angielskiego: 5-, czyli świetnie. A tak to raczej nudy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 19:01, Flesh00er napisał:

Co dzisiaj? Siostra oddała sprawdziany dwa z religii, oceny: 3 -, 1. Ten przedmiot to
jakaś kpina, a zwłaszcza ocenianie go...

No i oddała kartkówki z angielskiego: 5-, czyli świetnie. A tak to raczej nudy.


Z tego co dobrze zrozumiałem ?? Ty masz Siostre która uczy w szkole i jest jeszcze na dodatku Twoim nauczycielem ??? : >

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 19:14, Sir Braveheart napisał:

Z tego co dobrze zrozumiałem ?? Ty masz Siostre która uczy w szkole i jest jeszcze na
dodatku Twoim nauczycielem ??? : >


Według mnie to chodzi o siostre zakonną ;-D

PS Jupi! awans!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować