Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

18306 postów w tym temacie

Dnia 26.04.2009 o 11:45, dzeksondzekson napisał:

>wyjazd do Pragi
Zazdrość zżera mnie widząc nazwę Praga czy Praha. W te wakacje planuje zorganizować ze
znajomymi wyjazd indywidualny do właśnie czeskiej Pragi, a z klasą co najwyżej pojadę
na jeden dzień gdzieś w jakieś góry czy inny rejon Polski.


Ja tam nie jadę będe sobie siedział 3 dni w domku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem wczoraj w Pradze. Polecam miasto jest przepiękne i muszę tam wrócić z kimś ^^

Spoiler

Później zrobię na gs małą relację

.
Tylko 4 dni i wolne, ale

- kartkówka z polskiego
- test z angielskiego
- pytania, odp itp z różnych przedmiotów.

Byle do czwartku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja niedługo jadę na 5 dni na zieloną szkołę z genialna panią Miś(nauczycielką niemieckiego) ;D. No ale teraz tzeba jeszcze myśleć o ocenkach więc do 25 maja nauka, a potem całkowity lajcik ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 13:41, Ryan-Kam napisał:

Ja byłem wczoraj w Pradze. Polecam miasto jest przepiękne i muszę tam wrócić z kimś ^^

Ot, ja też w Pradze byłem ze szkołą... ale to 4 lata temu było :) Też mi się bardzo podobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalnie koszmar ... Jak mi plan zrąbali po odejściu maturzystów ... W poniedziałek po 8 lekcjach od 8 i to jeszcze jakich ... Fizyka,WOS,Gegra,Hira,Matma ... 0 luźnych lekcji ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nieźle Ci dowalili faktycznie, a ja się martwiłem moją środą, która wygląda następująco: TI; TI; Fiza; Niemiec; GDDW; Mat; Mat; Bio; Pol. Niby jedna lekcja light, mówię o GDDW, ale i tak 9 godzin to przegięcie. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2009 o 15:59, mlynar911 napisał:

Normalnie koszmar ... Jak mi plan zrąbali po odejściu maturzystów ... W poniedziałek
po 8 lekcjach od 8 i to jeszcze jakich ... Fizyka,WOS,Gegra,Hira,Matma ... 0 luźnych
lekcji ;/

Nie no bez przesady. WOS to jeszcze taką ciężką lekcją nie jest ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2009 o 15:59, mlynar911 napisał:

Normalnie koszmar ... Jak mi plan zrąbali po odejściu maturzystów ... W poniedziałek
po 8 lekcjach od 8 i to jeszcze jakich ... Fizyka,WOS,Gegra,Hira,Matma ... 0 luźnych
lekcji ;/


Wy mnie nawet nie straszcie. Myślałem, że będzie luz a tu się okazuje, ze chyba nici z planów wolności :(
U mnie plan zmieni się po majówce, ale po waszych postach nie jestem zbytnio zadowolony :(

Muszę chyba zrobić tą akcję, aby umilić sobie długie siedzenie w budzie.
Najlepiej jak by został taki plan jaki mam - codziennie po 7 lekcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2009 o 16:17, Joorg napisał:

Nie no bez przesady. WOS to jeszcze taką ciężką lekcją nie jest ;]

Wos z naszą babką jest tragiczny ... Więc u mnie się zalicza do ciężkich ... ;/

Leber16
U mnie jutro nie będzie tak źle bo mamy na 8 i po 7 a w tym jest gzw ;]

Ryan-Kam
To uważaj bo jak miałeś dobry to na 100% trafi Ci się koszmarny ;p jak u mnie. W starym planie raz kończyłem po 8 i raz po 6. A tak to po 7 ciągle ale na 8 mieliśmy a w tym mamy kilka razy na 9 ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż dziś u nas w szkole zapowiada się lekki loozik :P
Ponieważ część klasy pojechała na wycieczkę więc nie ma paru nauczycieli może coś przepadnie tak że wrócimy wcześniej do domu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się z tym zgodzę, gimnazjum to chyba najgorszy okres, mnóstwo ludzi, różnych subkultur, z różnych rodzin, o różnym podejściu do świata. Bynajmniej u mnie tak było, pewnie wszędzie tak jest, dopiero w LO następuje jakaś segregacja, a to ze względu na testy gimnazjalne. Bogu dzięki, że ten zaułek ciemnoty mam za sobą i teraz mogę się rozwijać jak chcę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2009 o 21:15, Leber16 napisał:

Bynajmniej


Sorry ze poprawiam ale "BYNAJMNIEJ" nie jest tym samym co "PRZYNAJMNIEJ"

A co do tematu to teraz już u mnie tylko kilka sprawdzianów,wyjazd z klasą do Czech i luz. No i jutro na Generała Nilla się udajemy klasowo :D Cóż tydzień zapowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować