Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

18306 postów w tym temacie

Dnia 06.06.2008 o 15:53, Łeber napisał:

No nareszcie koniec! średnia 5.07 i jest git! Kocham nauczycieli, przynajmniej przez
ten jeden dzień w roku ;)


No póki co gratuluję.Ja w 3 Gimnazjum miałem 4,6 a teraz w 1 LO będę miał około hmm 3.0 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 17:05, mała16 napisał:

Dzisiaj mieliśmy dość zabawną
sytuację na polskim. Otóż nauczycielka nie lubi zostawiać wszystkiego na ostatnią chwile
i wypisała nam dzisiaj oceny długopisem. No i doszła do mnie i sie pyta czy jestem, no
to wstaje. Proponowane miałam 4 (choć miałam trzy czwóry i trzy piątki), więc nie wiedziałam,
co jest grane. Ona stwierdziła, że właściwie to mam łamaną ocenę (więc dlaczego nie wystawiła
4/5?), ale że sie udzielam na lekcjach to dostaję -5 na koniec bez zaliczania.


Haha...to normlanie przypomina sytuacje kumpla ,który się bał ,że jeszcze nie zda z fizyki. Ten ziomek idzie do faceta (lekcje wcześniej dowiedział ,że wpisał mu zagrożenie) i się pyta co ma zrobić aby mieć dwóje...a on do niego z tekstem ,że jeśli napiszę klasówkę na 4 to będzie miał 3 na koniec roku...dziwne trochę nie? xD

Dnia 06.06.2008 o 17:05, mała16 napisał:

Tylko
muszę do teatru iść we wtorek, żeby nie podpaść :P (bo szkoła takie wyjście organizuje
i kto chce to idzie). Co za tym idzie fizykę muszę zdać w poniedziałek a historię we
wtorek (przed teatrem).


U mnie w szkole takie wyjścia są obowiązkowe...to znaczy jedna ,czy dwie osoby mogą się wyłamać :P. Jeśli się więcej wyłamie to wtedy mamy normalne lekcje...

Jupi jupi jupikajej...w końcu upragniony weekend xP. Szmerdla już myślałem ,że dostanę przez tą moją szkołe...a teraz się jeszcze akazuje ,że muszę dalej poprawiać w następnym tygodniu...już tylko myślami praktycznie jestem na plaży ,bo żeby nie to dawno bym się spalił xP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie w klasie jazda na fizyce była,Ale od początku.Gościu nasz uczy informatyki i fizyki.Trzech gości było u niego zagrożonych więc im wpisał niedopuszczający.Na to mój kumpel, który jest hackerem powiedział, że jeśli do końca lekcji shakuje stronę nauczyciela i wpisze hacked by Regul, to on im da drugą szanse.Nauczyciel spoko i mówi próbuj, mineło 10 minut i faktycznie mu się udało.To koleś zaskoczony do niego że jak mu powie jak to zrobił bez żadnego pytania wstawi im dopuszczający.Kolega wszystko powiedział i uratował im tyłek przed poprawką w sierpniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pogratulować ze szczerego serca, taka średnia w liceum to nie lada wyczyn. Sam chciałbym mieć taką, ale zakładam, że będę przechodził na 3, 4 w ogólniaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 15:53, Łeber napisał:

No nareszcie koniec! średnia 5.07 i jest git! Kocham nauczycieli, przynajmniej przez
ten jeden dzień w roku ;)


Serdeczne gratulacje ! ja mam trochę niższą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za szczere gratulacje, ale nie potrzeba, ja i tak za bardzo nie jestem zadowolony ;) Mogłem mieć wyższą, lecz lenistwo w moim życiu bierze górę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 18:35, Łeber napisał:

Dzięki wszystkim za szczere gratulacje, ale nie potrzeba, ja i tak za bardzo nie jestem


Nie jesteś do końca zadowolony ? :P ja bym chciał mieć taką średnią :P mam pomysł zamieńmy sie :P

Dnia 06.06.2008 o 18:35, Łeber napisał:

zadowolony ;) Mogłem mieć wyższą, lecz lenistwo w moim życiu bierze górę ;)


U mnie jest tak samo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, u mnie kumple specjalnie sobie obniżają średnią by nie wyjść na totalnych kujonów, po prostu widowisko niesamowite, pierwszy raz coś takiego się zdarzyło chyba. Ogółem "ostatniego dnia szkoły" emocje jak zwykle sięgają zenitu przy wystawianiu ocen. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, to skoro wszyscy się tak chwalą, to i ja powinienem ;] Wa najgorszym przypadku będę miał 4.9, a w najgorszym 5.0 :P Tyle, że miałbym na 100% 5.0, ale nauczycielka od muzyki nie powiedziała co komu wychodzi i zaczęła pytać tych co mają pomiędzy i przy okazji o niczym nie wiedzą ;p
No i oczywiście gratuluję wszystkim, którzy są z siebie zadowoleni ;]
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 18:40, Łeber napisał:

Hehe, u mnie kumple specjalnie sobie obniżają średnią by nie wyjść na totalnych kujonów,
po prostu widowisko niesamowite, pierwszy raz coś takiego się zdarzyło chyba. Ogółem
"ostatniego dnia szkoły" emocje jak zwykle sięgają zenitu przy wystawianiu ocen. ;)


U nas bardzo podobnie ale jednak inaczej :P U nas sie ścigają kto złapie więcej jedynek a na koniec roku proszą nauczycieli żeby ich pytali żeby przeszli a nauczyciele sie litują proszą ich i jakoś brną do przodu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w której klasie jesteś jeśli można wiedzieć? Średnia ogółem bardzo dobra. Ja miałem identyczny przypadek z geografią, co ty z muzyką, ale byłem akurat zdawać z chemii i babka z gegry wystawiła mi 5. Miałem dzisiaj ogromnego farta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 18:42, Łeber napisał:

A w której klasie jesteś jeśli można wiedzieć? Średnia ogółem bardzo dobra. Ja miałem
identyczny przypadek z geografią, co ty z muzyką, ale byłem akurat zdawać z chemii i
babka z gegry wystawiła mi 5. Miałem dzisiaj ogromnego farta.

I gimnazjum.
Ps: Coś krótki ten post wyszedł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 18:43, Łeber napisał:

Twoi i moi kumple mają chyba za bardzo poronione umysły, jak dla mnie, to co wyprawiają
jest trudne do zrozumienia.


Dla mnie też przecież jakby chcieli to by mogli mieć 4,5 a czasami i nawet wyżej.Ale te ich podejście psuje im wszystko (wszystkie szanse).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że tu udziela się sama elita uczniów siedzących na gram.pl... to tak dla odmiany ja również tu coś napiszę... ;)
Moja średnia zapowiada się na 4.0, w najgorszym wypadku 3,8 :/ Głównie jest to wina mojego niewyobrażalnego lenistwa i niechęci do nauki :( Wprawdzie jak już się wezmę za naukę to dostanę tą 4/5 (czasem i bez nauki takie oceny uda mi się zdobyć, ale to wyjątki), ale znacznie częściej nie chce mi się uczyć. Jeśli chodzi o przedmioty humanistyczne - z tym jeszcze łatwo idzie. Gorzej z przedmiotami ścisłymi, szczególnie z fizyką. Wprawdzie tróję mam, ale faktyczny stan wiedzy w mojej głowie nie jest najlepszy, co w wakacje siłą rzeczy będę musiał zmienić. W końcu głupio byłoby pójść do liceum ze znajomością ledwie pary wzorów. Za kartkówki 3 można było dostać za dobrą teorię i ew. jedno łatwe zadanko, więc sami widzicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, witam :P
Otóż oderwę od tematu mówiąc, miałem wypadek w szkole, złamałem rzepkę kolanową, zaraz podam szczegóły.
Miałem ściągane 165 ml krwiaku, złamanie rzepki kolanowej, krwiak naciągnął wiązadła i coś miałem ( opadnięcie, czy przemieszczenie ) z mięśniem czterogłowym, miałem robiony Rezonans Magnetyczny, zabieg, w którym widziałem wnętrze kolana :D, maź która jest w kolanie wymieszała się z krwią i było takie sine :/
Cóż więcej szczegółów nie pamiętam... ale do teraz od czasu do czasu mocniej zaboli to kolano :/
Proszę o waszą opinię ile dostanę za ten wypadek? Wiem że macie prawo nie wiedzieć, ale byłbym wdzięczny za pomoc :)

Edit: Moja średnia w 2 Gimnazjum to 2.8 :(( Ze względu na 2 miesięczną przerwę z tym wypadkiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 20:21, Dekerinho6 napisał:

> No ja się cieszę, że już koniec roku

Ja praktycznie też jeszcze jutro jedna kartkówka i jeden sprawdzian i będzie okej :P

Ja miałem taki jeden perfidny sprawdzian wczoraj. Na dodatek byłem na wycieczce i nie wiedziałem, że w ogóle będzie ten sprawdzian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 19:47, Pioperus napisał:

> > No ja się cieszę, że już koniec roku
>
> Ja praktycznie też jeszcze jutro jedna kartkówka i jeden sprawdzian i będzie okej
:P
>
Ja miałem taki jeden perfidny sprawdzian wczoraj. Na dodatek byłem na wycieczce i nie
wiedziałem, że w ogóle będzie ten sprawdzian.


To ja dziś pisałem sprawdzian z Historii i przyłapała mnie pani i od razy do dziennika poszła 1 ;/.Ale tak jak już mówiłem to już praktycznie koniec roku !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 19:56, Dekerinho6 napisał:

> > > No ja się cieszę, że już koniec roku
> >
> > Ja praktycznie też jeszcze jutro jedna kartkówka i jeden sprawdzian i będzie
okej
> :P
> >
> Ja miałem taki jeden perfidny sprawdzian wczoraj. Na dodatek byłem na wycieczce
i nie
> wiedziałem, że w ogóle będzie ten sprawdzian.

To ja dziś pisałem sprawdzian z Historii i przyłapała mnie pani i od razy do dziennika
poszła 1 ;/.Ale tak jak już mówiłem to już praktycznie koniec roku !!!

Ja wczoraj też pisałem spr. z historii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować