Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

Na Pirackich Karaibach

158 postów w tym temacie

Ja fan Piratów z Karaibów proponuję stworzyć fikcyjną załogę czarnej Perły i ogólnie członków filmu! Tutaj stworzymy wyjątkową 3 część nieoficjalną! Tak więc zbieram osoby na zgłoszenie się na członków załogi i nie tylko!
Załoga do wyboru:
Tworzący historię:
Jack Sparrow: Black Dog
Will Turner(starszy):
Will Turner(młodszy):
Elizabeth Swann:
Komodor Norringhton:
Davy Jones:
Kapitan Barbossa:
I ten co uwięził Willa na początku filmu i nakłaniał go do zdobycia busoli(zapomniałem nazwy):

Tworzący historię jesli ma ktoś pomysł (bo ja nie chce nim być) niech wymyśli historię trójki! Zgłaszamy kandydatów na różne stanowiska! Pomysł fajny ale nie wiem czy wypali! Jam jest Jack Sparrow! Będzie można dopisywać posty w każdej chwili!

Kapitan Jack Sparrow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to najwyzszy czas zebys zobaczyl :) aczkolwiek polecam poczekac na maraton filmowy na ktorym obejrzysz wszystkie 3 czesci :) - taka piracka noc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2006 o 17:42, Seqiu napisał:

Zależy komu będzie się chciało prowadzić tę grę.


Hm... To moze zdaze, bo nie widzialem jeszcze drugiej czesci, a w tym tygodniu mialem sie wybrac do kina. Jak zdaze, to sie dopisze do gry,a jak nie, odpuszcze do kolejnej edycji (jesli ebdzie). narazie zycze Wam powodzenia! Licze na ciekawa przygode. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2006 o 21:02, Black Dog napisał:

To ja mogę być i prowadzącym i Jackiem(ale ponieważ zle mi idzie jako prowadzący i mam kiepski
pomysł) wolę nie!


No to jak wreście ? ;P Jesteś w końcu tym prowadzącym, bo się już pogubiłem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Black Dog ------->

Przykro mi, ale jak założyłeś temat musisz podjąć trud prowadzenia edycji "piratów z Karaibów" ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem! Tak więc jako Jack Sparrow(będzie narratorem i postacią graną przeze mnie), aha, ja tkwię na razię na końcu świata więc mogę opowiadać losy pozostałych! Jak tylko uzbierają się osoby to będzie start!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować