• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Tokarev

Mam problem...

Pytanie

Mam problem z Gothicem1 niby jak zrobie test kompa to wszystko mam ale jak chce grac to sie tak wiesza że nie idzie grać 800mhz 32mb karta graficzna 384ram direct 9.0b-c nie pamiętam.Napiszcie co mam zrobić żeby chodził chociaż na normalnych teksturach i detalach.
Pomóżcie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 06.08.2006 o 17:37, morthi napisał:

patche do grygothic - jakiego masz gothica? zwykly pudelkowy czy tez swiezo co kupiony z extraklasyki?

ja mam przegranego z play"a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

to skoro masz gre piracka to sobie kup gre oryginalna idopiero wtedy przyjdz na to forum i zadawaj pytania

lamiesz regulamin takimi pytaniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.08.2006 o 17:35, Kóń napisał:

> zainstaluj wszystkie patche do gry i sprobuj znow - moze to pomoze
a jakie patche??

Takie łatki go gry, które poprawiają błędy w grze lub poprawiają jej stabilność itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.08.2006 o 17:41, Kóń napisał:

> patche do grygothic - jakiego masz gothica? zwykly pudelkowy czy tez swiezo co kupiony
z extraklasyki?
ja mam przegranego z play"a

Bardzo fajnie, zacznij od "jesteś tu pierwszy raz?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Kiedyś czytałem pewien artykuł w wyborczej i wynikało z niego, że jeśli ta płyta była kogoś z bliskiego otoczenia kónia i nikt nie czerpał z tego żadnych korzyści majątkowych to mógł ją przegrać. Chociaż moge się mylić. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie ma jednolitej wykładni na ten temat. Wg niektórych ta interpretacja prawna jest prawidłowa, i ma swoje poparcie w podatku od nielagalnych kopi doliczonego do nośników. Ale z drugiej strony, instalując grę i naciskając (zaznaczając) Yes/Tak/Zgadzam się na warunki licencji, składasz "podpis" pod wymaganiami licencjonodawcy, czyli tym co sobie zachciał producent/wydawca ... a jeśli tam pisze że wykonywanie kopii jest zabronione, to basta i tyle ... sam się zgodziłeś na te warunki instalując program, czy to grę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować