Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pachter: - Nintendo Switch potrzebuje Red Dead Redemption 2

5 postów w tym temacie

Potrzebujesz tam Maddena, potrzebujesz tam Call of Duty, potrzebujesz tam Fify i potrzebujesz Red Dead.

Jaka szkoda że żadna z gier jakie wymienił mnie całkowicie nie interesuje i w sumie mogą dla mnie nie wychodzić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Potrzebujesz tam Maddena, potrzebujesz tam Call of Duty, potrzebujesz tam Fify
> i potrzebujesz Red Dead.

>
> Jaka szkoda że żadna z gier jakie wymienił mnie całkowicie nie interesuje i w sumie mogą
> dla mnie nie wychodzić :p

To co napiszę może cie zaskoczyć, ale jest duża szansa, że jesteś w mniejszości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie chcę Nintendo dla takich gier. Jak ktoś nie ma konsoli ani PC to może...

Ja 3DSa kupiłem z uwagi na typowe gry na Nintendo. Mario, Zelda, Pokemony, Monster Hunter, różne platformówki, jrpg i gry kompletnie dziwne jak prowadzenie sklepu z bronią,

Dają mi tą frajdę z grania jaką czułem kiedy byłem dzieckiem 20 lat temu.

I to jest moc Nintendo. Większość gier jakie wymienił to nudne tasiemce. No może oprócz Red Dead.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GameCube też chciał być "poważną" konsolą, ale wyprzedził go Xbox, więc chyba nie opłacałoby im się pchać pomiędzy Sony, a Microsoft. Mimo to gdyby jakieś większe gry pojawiły się na Switchu to nic by się nie stało. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować