Zaloguj się, aby obserwować  
Markus89

Street Racing Syndicate - temat ogólny

338 postów w tym temacie

Dnia 25.11.2006 o 11:09, cedricek napisał:

> > Eee.... po co to piszesz?
> > Wież może jak rozwiązać mój problem?
> Jakiego masz kompa?

Intel Pentium 4, Nvidia geforce 5200, 512 MB RAM.

Hmmm... Mi SRS działa na trochę słabszym sprzęcie.
Spróbuj pozmieniać detale na średnie lub min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej! U Was również jest taka konsolowa, rozmazana grafika? Taką samą miałem w PES4... Przez nią wydaje mi się, że ścigam się w lekkiej mgle. Nieszczególnie mi to przeszkadza, ale pytam z ciekawości.
Co do samej gry to jest b. fajna. Uważam, że śmiało może konkurować z serią NfS. Przeszkadza tylko słaby model jazdy, ale SRS nadrabia to dopracowaniem i szczegółami takimi jak zniszczenia wozów lub (jedno z moich ulubionych) podczas jechania po złym pasie kierowcy z naprzeciwka migaja nam światłami. Fajna gra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko mi w tej grze przeszkadza. Włączyłem ją na może 15min i odinstalowałem. Takie moje zdanie. Gdyby nie CDA to wogóle bym tej gry nigdy nie zainstalował, ale że dodali ją do CDA to sprawdziłem co to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2007 o 12:49, Tender napisał:

Czy udało sie komuś uruchomić SRS w trybie na 2 graczy na split-screen?? U mnie się
w żaden sposób nie da ustawić klawiszy dla drugiego gracza.

Oczywiście że sięda włączyć. Ale do tego najlepiej jest mieć podłączonego pada albo kierownicę bo inaczej nie uda się zdefiniować sterowania dla 2 gracza. Jeżeli ci się uda jak będziesz się ścigał wybieraj Mitsubishi Lancera (Spuerszybki na starcie) albo Nissana Skyline :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2007 o 13:04, citekmaniak napisał:

Wszystko mi w tej grze przeszkadza. Włączyłem ją na może 15min i odinstalowałem. Takie moje
zdanie. Gdyby nie CDA to wogóle bym tej gry nigdy nie zainstalował, ale że dodali ją do CDA
to sprawdziłem co to jest.


Sądzisz że ta gra jest nieciekawa wg. ciebie. Dobra masz prawo tak mówić, ale takie głupie pisanie"wszystko mi w tej grze przeszkadza" nie ma sensu kolego. Podaj choć jeden sensowny argument, gdyż taka forma brzmi wg. mnie co najmniej głupio, dresiarsko. Mama porada na przyszłość: pisz jakoś konkrenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście w grze nie podoba się tylko model jazdy. A dokładniej: gdy jeżdżę sobie niezobowiązująco po mieście, żeby troszkę pozwiedzać :-), nawet jak wchodzę w zakręt z dużą prędkością samochód (np. toyota supra, mazda rx-8 czy nissan 350Z) trzyma sie drogi prawie jak przyklejony. Ale gdy jadę na wyścigach, to nawet malutki błąd kosztuje mnie kilka "bączków". Gdy leciutko stuknie we mnie przeciwnik, też zaczyna się "karuzela". Ale w drugą stronę to jakoś nie działa. Gdy stuknę w przeciwnika, tamten tylko leciutko zbacza z trasy i śmiga dalej. Nie ma mowy u niego o żadnych poślizgach. Ale poza tym i ogólnie gra mi się podoba. A modele wozów są niezłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2007 o 12:59, pro evo napisał:

Tak grafika jest rozmyta,trochę to dziwne ale nieprzeszkadza.

Po pewnym czasie wogole mi to nie przeszkadzalo. Zaczelo nawet mi sie podobac. Niestety SRS juz mi sie znudzilo wiec ja odinsalowalem. Ale gra IMO godna polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Street Racing Syndicate można sprzedawać samochody? Bo przejechałem 3 rundy i dostałem samochów, chcem go sprzedać, żeby mieć kasę na inny samochód. Proszę o szybką odpowiedź! Z góry dzięki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 18:23, elsy napisał:

W Street Racing Syndicate można sprzedawać samochody? Bo przejechałem 3 rundy i dostałem
samochów, chcem go sprzedać, żeby mieć kasę na inny samochód. Proszę o szybką odpowiedź! Z
góry dzięki! :)


Oczywiście że się da sprzedać. Na początku gry w swoim garażu wybierasz samochód, potem jedziesz nim do salonu samochodowego, sprzedajesz aktualny wóz i kupujesz nową bryczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 17:25, H2wk napisał:

Mam problem z grą :/ Jadę, jadę i w nieoczekiwanym momencie restartuje się komputer. Wiecie
może od czego ?


http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest wejdź tutaj. Z listy wybierz Street Racing Syndicate i kliknij " Can you run it?" i zobacz czy twój kopm spełnia wymagania. Jak rpoblem będzie sie powtarzał a komp będzie spełniał wymagania napisz.

Mi osobiści gierka do gusty przypadła. Fajnie się jeździ , jest dzień i ogólnie przyjemna. Chyba z nowu sobie ją zainstaluje bo niema w co grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2007 o 12:49, Tender napisał:

Czy udało sie komuś uruchomić SRS w trybie na 2 graczy na split-screen?? U mnie
się w żaden sposób nie da ustawić klawiszy dla drugiego gracza.



Czy ktoś grał moze przez neta w tą gre?? ja próbowałem na lanie i online i nie moge sie połaćzyc wie ktoś jak?
prosze o pomoc gg 12446196

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować