Zaloguj się, aby obserwować  
Marcelpol

Baldur''s Gate 2 The Darkest Day

13 postów w tym temacie

nie mogę ściągnąć moda The Darkest Day do BG2 z waszego serwera ftp i z Bezpiecznej Przystani tez. Oba linki nie działają. Mozecie podac jakiegos linka z ktorego moglbym ten dodatek pobrac bo nie moge znalezc nic dzialajacego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 16:15, seten napisał:

po co do baldura jakies mody - ta gra jest tak miodna ze nie potrzebuje ulepszen

To sobie zainstaluj BG "monster" i się przekonasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 16:16, LeonHeart napisał:

modzik jest świetny ale nie ma jeszcze polskiej wersji i nie wiadomo czy powstanie.

Na chwilę obecną ThugPoet i spółka tłumaczą TDD. Postęp w pracach oceniają na 67,33%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 16:42, Albatross napisał:

> modzik jest świetny ale nie ma jeszcze polskiej wersji i nie wiadomo czy powstanie.
Na chwilę obecną ThugPoet i spółka tłumaczą TDD. Postęp w pracach oceniają na 67,33%.



O, dobrze wiedzieć. Mają może swoją stronke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś wie o co może biegać?? gram w the darkest day, jestem w Podmroku, idę do Adalon, ona mówi że rzuca na mnie iluzję a tymczasem nic się nie dzieje, nadal jestem "powierzchniowcem" :/ co lepsze kolo wpuszcza mnie do miasta drowów ale wszyscy mnie w nim atakują ;P na upartego wejdę i zrobię tam sieczkę ale chciałem Solaufeina wziąć do teamu :P proszę o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wolę samego Baldura, bez żadnych debilnych modów. A jeśli chodzi o mody do innych gier też nie korzystam. (sorry za słowo "debilne" - bardzo je lubię)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 15:09, Adamzzz napisał:

Ja tam wolę samego Baldura, bez żadnych debilnych modów. A jeśli chodzi o mody do innych gier
też nie korzystam. (sorry za słowo "debilne" - bardzo je lubię)

slowo "debilne" mimo wszystko to troche za mocne okreslenie nie sadzisz?? mody do gier sa po to aby urozmaicic rozgrywke. Ludzie graja w nie wtedy gdy jakas gre bardzo lubia i chca jakis zmian. "co kto lubi" jak zwyklem powiadac (^_^)
nie widze poprostu powodu abys najezdzal na te mody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować