Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Demo Dark Messiah

85 postów w tym temacie

Kepny możesz się podzielić konfiguracją swojego komputera? Chce sobie porównać z moim i sobie mniej-wiecej oszacuje czy na medium będzie mi dobrze chodził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok :)
Procesor: AMD Athlon 4000+
Pamięć: 2x512 Kingston
Grafika: 2x6600GT w SLI

I naprawde przy rozdzielczości 1024:768 mam wszystko na max i nie zauważam przycinek niekiedy ale bardzo rzadko i bardzo słabe są :) a na rozdzielczości 1280:1024 czy tam jaka jest w grze to mi niesstety przyciana ale też lekko tyle, że częściej :) więc się nie amrtwie wszystko na max i jeszcze AA X6 włączone więc kurde nie umiem się doczekać pełnej wersji grafika wygląda cudnie mnie oczarowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 18:06, xRaphaelx napisał:

Kepny możesz się podzielić konfiguracją swojego komputera? Chce sobie porównać z moim i sobie
mniej-wiecej oszacuje czy na medium będzie mi dobrze chodził.


I jak ??? będzie szło ??? podaj swoją konfiguracje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 14:24, kepny napisał:

Kurde jakość tyc screenów jest słaba :/ w grze wygląda to miodnie :) może jakiś program użyje
do zrzutu ekranu jakiś dobry :) narazie tylko tyle


to pewnie przez kompresję jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie...mam taki problem...Ściągnełem Dark Messiah z Fileplanet...gra mi się instaluje normalnie...gdy włączam gre robi się czarny ekran i restartuje mi się komp....czego może być to wina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kurcze, dobrego kompa masz. Pewnie mi się będzie na medium cieło, ale tak zachwalacie, że chyba spróbuje(chociaz na 800:600).

512 Kingston
GeForce 6200 256MB

i niestety mój biedny Celeron 1,7 Mhz ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 18:12, kepny napisał:

Ok :)
Procesor: AMD Athlon 4000+
Pamięć: 2x512 Kingston
Grafika: 2x6600GT w SLI


No coś ty? Ja mam AMD Athlon 3000+, 746 RAM i GeForce 7600GT i na max mam jedynie lekkie zacięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 12:21, zDZICHU18 napisał:

Czy komus z was wylaczyl sie komputer po tym cyklopie???

U mnie nic takiego nie zauważyłem. Doszedłem do cyklopa, pojawiła się animacja a później wyszedł do menu.
A gra świetna. Wszystko na high i śmiga ślicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy to demo mozna zainstalowac tylko na dysku systemowym C ? Nie mam na nim miejsca a, gdy wskazuje inny dysk na ktorym jest 10 Gb wolnego - wyskakuje widomosc, ze brak miejsca na dysku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 18:12, kepny napisał:

Ok :)
Procesor: AMD Athlon 4000+
Pamięć: 2x512 Kingston
Grafika: 2x6600GT w SLI

I naprawde przy rozdzielczości 1024:768 mam wszystko na max i nie zauważam przycinek niekiedy
ale bardzo rzadko i bardzo słabe są :) a na rozdzielczości 1280:1024 czy tam jaka jest w grze
to mi niesstety przyciana ale też lekko tyle, że częściej :) więc się nie amrtwie wszystko
na max i jeszcze AA X6 włączone więc kurde nie umiem się doczekać pełnej wersji grafika wygląda
cudnie mnie oczarowała :)



Jeśli można zapytać, to orientujesz się może jaka jest faktyczna wydajność drugiej karty podłączonej pod SLI ?
Obecnie pracuje na 1x GF 7300GT i teraz będę dokładał niedługo sobie drugą, choć ta gierca chodzi bez najmniejszego jęknięcia na wszystko co się tylko da na full, włącznie z AA na full i rozdzielczością 1280:1024 ale to raczej zasługa też dobrze dobranego i wyważonego silnika graficznego bo tak wogóle wygląda super.

Pozostała konfiguracja kompa to:
Procesor - AMD Athlon 3500+ podkręcony do równych 4000MHz.
Pamięć - łącznie 1280 Kingstone''a
Grafa: GF GigaByte''a 1x7300GT (+drugie 7300GT jak dołoże za kilka dni) + podkręcenie karty.
Płyta główna: Asus A8N-SLI SE

I ciekaw jestem w jakim stopniu pracować będzie ta druga karta pod SLI. Różnie ludzie mówią, jedni że z połową co najwyżej wydajności a drudzy, że pociągnie spokojnie 80-90 procent. Jeśli się ktoś orientuje to będę wdzięczny.

Ps. Sorry za offtop, ale nie chce zakładać kolejnych tematów dlatego pytam przy okazji skoro ktoś wspomniał o SLI. Swoją drogą gra jest naprawdę cudna, czekam i napewno zakupie ... oby tylko nie zwalili multi bo chciałbym z całą drużyną przełazić całą fabułę od A do Z.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 22:02, Idzikowski6 napisał:

Procesor - AMD Athlon 3500+ podkręcony do równych 4000MHz.

----> Udalo Ci sie dwukrotnie zwiekszyc predkosc procesora ? Gratulacje ;)

Dnia 23.08.2006 o 22:02, Idzikowski6 napisał:

Pamięć - łącznie 1280 Kingstone''a
Grafa: GF GigaByte''a 1x7300GT (+drugie 7300GT jak dołoże za kilka dni) + podkręcenie karty.

---> Nie znam dokladnych danych procentowych, ale wydaje mi sie ze taki tandem powinien sie spisywac w miare dobrze. Nie przebije napewno GF7900, ja uplasowalbym go miedzy pojedyncza karta 7600 a 7800GT, ale niech mnie ktos poprawi jesli sie myle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 22:08, LifaR napisał:

> Procesor - AMD Athlon 3500+ podkręcony do równych 4000MHz.
----> Udalo Ci sie dwukrotnie zwiekszyc predkosc procesora ? Gratulacje ;)


Lol ;-) nie zrozumieliśmy się. Nie mówię tutaj o przeliczeniu na IP ;-) mówię, że podkręciłem go o niecałe 15% i z 3500 fabrycznie dało to 4000MHz w skali AMD64 ;-). Jakby przeliczyć to doszło z pewno 200MHz, on ma chyba 2,2 albo 2,4 jakos tak faktycznie ;-) No łapiesz pewnie o co chodzi hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lapie, wiem, ze chodzilo Ci o predkosc Athlona 4000, zazartowalem bo napisales 4000Mhz :-) A to bylby wyczyn :D

A zeby nie offtopowac calkowicie - mi sie bardzo demko podobalo, przechodzilem je kilka razy, ba koledzy do mnie przyjezdzali zeby w demko pograc :-) Czekam z wyczekaniem na gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 22:27, LifaR napisał:

Lapie, wiem, ze chodzilo Ci o predkosc Athlona 4000, zazartowalem bo napisales 4000Mhz :-)
A to bylby wyczyn :D

Dnia 23.08.2006 o 22:27, LifaR napisał:

A zeby nie offtopowac calkowicie - mi sie bardzo demko podobalo, przechodzilem je kilka razy,
ba koledzy do mnie przyjezdzali zeby w demko pograc :-) Czekam z wyczekaniem na gre.



Wrzuciłem rozmowę o sprzęcie na nowy wątek by tego jednak nie zaśmiecać poniżej daje link ;-)

http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=11135&u=1#end


A jeżeli chodzi o gre to też przeszedłem kilka razy ale chyba ze względu na to, że taka krótka ... szkoda ze te dema coraz więcej zabierają miejsca, a coraz mniej grania w nich jest ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się to demo zawiesza zbyt często żebym mógł całe ukończyć :/ Raz się zawiesiło przy bramie, innym razem przy linie, jeszcze innym razem przy savowaniu. Też macie takie problemy? Sprzęt mam jak najbardziej wystarczający (AMD Athlon 3600+, 1 GB RAM i Radeon x1600 Pro).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować