Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Telltale dostarcza trzeci sezon. Recenzja The Walking Dead: A New Frontier

5 postów w tym temacie

Ok od wtorku mam urlop więc zabieram się za kilka gier w tym nowe Walking Dead, rzadko czytam recenzje, w tym przypadku zrobiłem wyjątek. Narobił mi kolega smaka na zombie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mnie cieszą dobre recenzje nowego sezonu, ale nie zapoznaję sie z nimi dokładnie, żeby nie popsuć sobie zabawy, na którą przyjdzie mi jeszcze poczekać.

Pewnie pod koniec roku wydadzą pełny sezon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

,, że w najnowszej serii nawiązuje do aktualnych wydarzeń z serialu.''

Jako miłośnika komiksu bardzo rażą mnie takie gafy :) Gra Telltale nie współdzieli uniwersum z serialem telewizyjnym. Całość jest umieszczona w świecie znanym z komiksowego oryginału Roberta Kirkmana. A ten bardzo różni się od serialowej adaptacji. Wykorzystanie w fabule Jesusa było możliwe ze względu na to, że w okresie którym odgrywa się akcja 3 sezonu, w komiksie mamy dwuletni przeskok w czasie, podobnie ze spin-offem z Michonne w roli głównej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EgzekutorProject napisał:

,, że w najnowszej serii nawiązuje do aktualnych wydarzeń z serialu.''

Jako miłośnika komiksu bardzo rażą mnie takie gafy :) Gra Telltale nie współdzieli uniwersum z serialem telewizyjnym. Całość jest umieszczona w świecie znanym z komiksowego oryginału Roberta Kirkmana. A ten bardzo różni się od serialowej adaptacji. Wykorzystanie w fabule Jesusa było możliwe ze względu na to, że w okresie którym odgrywa się akcja 3 sezonu, w komiksie mamy dwuletni przeskok w czasie, podobnie ze spin-offem z Michonne w roli głównej.

Uzupełnie jeszcze wypowiedź o ten cytat ,,oczywistymi modyfikacjami wątków z serialu.'' - wątki z serialu to też po części wątki z komiksów, a z oczywistych względów jest większa prawdopodobność że inspiracją był oryginał, nie serial. (wśród tych co przeczytali komiks w większości krążą raczej negatywne opinie o serialu ;) Bo to co robi z oryginałem woła o pomstę do nieba.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować