FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

No wiesz, fajnie mieć kilka nowych jednostek ale to też kosztuje :) Wiele nie tracisz bo i tak one nie są jakieś uber power aby były czymś wręcz koniecznym dlatego pograj w ETW, jak gra ci się spodoba tak, że przestaniesz za nią świat widziać to kup sobie te jednostki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2010 o 19:39, Zatha napisał:

No wiesz, fajnie mieć kilka nowych jednostek ale to też kosztuje :) Wiele nie tracisz
bo i tak one nie są jakieś uber power aby były czymś wręcz koniecznym dlatego pograj
w ETW, jak gra ci się spodoba tak, że przestaniesz za nią świat widziać to kup sobie
te jednostki :D

Ok dzięki te 2 pudełkowe DLC kopiłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 12:19, Magok napisał:

W tych klimatach raczej nie znajdziesz.

Właśnie się tego obawiam, bo już trochę stron z grami na moją konsolkę zwiedziłem i nici z poszukiwań. Mam nadzieję, że jednak coś znajdziecie.
Wierzę w Was :) W wakacje nie będę miał dostępu do kompa, więc chociaż na ps2 bym pośmigał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież Oblivion (chyba) jest na PS2... A, sorry, chyba jednak nie... A Final Fantasy by Ci nie pasowało? Bo tak szczerze, to chyba tylko to na PS2 z RPG xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 12:54, Byl napisał:

Przecież Oblivion (chyba) jest na PS2... A, sorry, chyba jednak nie... A Final Fantasy
by Ci nie pasowało? Bo tak szczerze, to chyba tylko to na PS2 z RPG xD

Final Fantasy? Czy ja wiem, chyba trochę nie ten klimat, ale poczytam trochę o co dokładniej chodzi, poszukam jakichś screenów i kto wie... Dzięki za pomoc. Jak nie ma nic gothic''owego to trudno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mass Effect.
Jestem ciekawa tej gry, ale nie wiem czy sobie poradzę...
Nie idzie mi ze strzelaniem (nie gram w takie gry).
Cz mimo to polecicie mi ją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooookej wakacje się zbliżają, więc na wolne wieczory po robocie wypadałoby coś nabyć ;) .
Także tutaj pytanie do was: co polecacie?

- UFC 2010 Undisputed

- Fight Night Round 4

Lubię ogólnie gry sportowe, poza tym obydwie gry mi się podobają, miałem kontakt z poprzednimi ich częściami i z chęcią bym pookładał jakieś ryje na swojej konsolce teraz ;) .

- Red Dead Redemption

Jestem zapewne jedynym człowiekiem, którego GTA IV znudziło po 2h gry, ale tutaj może zmiana otoczenia i realiów by coś zmieniła. Z drugiej jednak strony recenzje też takie super nie są.

- Split/Second: Velocity

Ja ścigałki lubić :) .

- LittleBigPlanet GOTY

Dużo o grze czytałem i wynika z tego, że mimo iż niepozorna to potrafi mocno zassać. Z mojej perspektywy dochodzi ten minus, że na razie nie mam konsolki do neta podłączonego, więc miejcie to na uwadze.

Czekam na opinie i waszą pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 22:39, MKRaven napisał:

Ooookej wakacje się zbliżają, więc na wolne wieczory po robocie wypadałoby coś nabyć
;) .
Także tutaj pytanie do was: co polecacie?

- UFC 2010 Undisputed

- Fight Night Round 4

Lubię ogólnie gry sportowe, poza tym obydwie gry mi się podobają, miałem kontakt z poprzednimi
ich częściami i z chęcią bym pookładał jakieś ryje na swojej konsolce teraz ;) .

- Red Dead Redemption

Jestem zapewne jedynym człowiekiem, którego GTA IV znudziło po 2h gry, ale tutaj może
zmiana otoczenia i realiów by coś zmieniła. Z drugiej jednak strony recenzje też takie
super nie są.

- Split/Second: Velocity

Ja ścigałki lubić :) .

- LittleBigPlanet GOTY

Dużo o grze czytałem i wynika z tego, że mimo iż niepozorna to potrafi mocno zassać.
Z mojej perspektywy dochodzi ten minus, że na razie nie mam konsolki do neta podłączonego,
więc miejcie to na uwadze.

Czekam na opinie i waszą pomoc.


Nowe UFC 2010 jest o wiele lepsze od swojego poprzednika, grałem. A Red Dead Redemption dostało opinię w CDA 9/10 więc jak lubisz coś podobnego do GTA IV to spokojnie mogę Tobie polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy dobrze zrobiłem? Zamieniłem się grami - ja dałem Pro Evolution Soccer 2010 (i tak kupuję we wrześniu FIFA 11) za Mass Effect (Edycja Rozszerzona w stanie idealnym) + 20zł. Co myślicie i co możecie mi powiedzieć o Mass Effect? Jest to gra, któa powinna znaleźć się u kolekcjonera? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 23:05, barth89 napisał:

Czy dobrze zrobiłem? Zamieniłem się grami - ja dałem Pro Evolution Soccer 2010 (i tak
kupuję we wrześniu FIFA 11) za Mass Effect (Edycja Rozszerzona w stanie idealnym) + 20zł.
Co myślicie i co możecie mi powiedzieć o Mass Effect? Jest to gra, któa powinna znaleźć
się u kolekcjonera? :)


Powiem tak - przejście obok gry tej klasy obojętnie to bluźnierstwo :P Jest to jedna z najlepszych "filmowych" produkcji (w pozytywnym sensie, niby pełno skryptów, stosunkowo mało RPG-a, ale mnóstwo akcji, doskonała fabuła, dobra grafika i genialne audio nadrabiają z dystansem wszelkie niedoskonałości), mi do gustu bardzo przypadła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 23:13, ziptofaf napisał:

Powiem tak - przejście obok gry tej klasy obojętnie to bluźnierstwo :P Jest to jedna
z najlepszych "filmowych" produkcji (w pozytywnym sensie, niby pełno skryptów, stosunkowo
mało RPG-a, ale mnóstwo akcji, doskonała fabuła, dobra grafika i genialne audio nadrabiają
z dystansem wszelkie niedoskonałości), mi do gustu bardzo przypadła ;)


Hmm, to teraz mam problem :P Bo tak zareklamowałeś tę grę, że będę musiał chyba kupić też ME2, a szkoda mi kasy póki co wydawać na gry, a z drugiej strony nie lubię, kiedy gry w mojej kolekcji są samotne (tzn. jak jest ME 1 to musi też być ME 2)... Chyba, że poczekam na ME2 w jakiejś tańszej edycji. A czy ME 2 też wydał CDP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 23:24, barth89 napisał:

Hmm, to teraz mam problem :P Bo tak zareklamowałeś tę grę, że będę musiał chyba kupić
też ME2, a szkoda mi kasy póki co wydawać na gry, a z drugiej strony nie lubię, kiedy
gry w mojej kolekcji są samotne (tzn. jak jest ME 1 to musi też być ME 2)... Chyba, że
poczekam na ME2 w jakiejś tańszej edycji. A czy ME 2 też wydał CDP?


Zła wiadomość - nie. EA Games to zrobiło, z właściwą dla siebie "dbałością" o szczegóły, co sprawia, że uruchomienie polskiej wersji kinowej (a w takiej, bądź w pełnej angielskiej ta gra jest najlepsza) wymaga bawienia się z plikami ;P
Niby nic trudnego (kilka minutek roboty), ale jednak to głupie, że skopano tak podstawową rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 23:24, barth89 napisał:

Hmm, to teraz mam problem :P Bo tak zareklamowałeś tę grę, że będę musiał chyba kupić
też ME2, a szkoda mi kasy póki co wydawać na gry, a z drugiej strony nie lubię, kiedy
gry w mojej kolekcji są samotne (tzn. jak jest ME 1 to musi też być ME 2)... Chyba, że
poczekam na ME2 w jakiejś tańszej edycji. A czy ME 2 też wydał CDP?

ME i ME2 też będą samotne, bo za rok wyjdzie trójka zapewne (tzn. wyjdzie na pewno, ale nie wiem czy akurat w przyszłym roku). ME2 wydało niestety EA Polska, więc cena poszybowała w górę, a jakość wydania w dół :/ Wg mnie zrobiłeś na zamianie kiepski interes, bo ME jedynka jest średnio udana. Dla mnie to była gra na raz, próbowałem po czasie zrobić drugie podejście, ale daleko nie zaszedłem - nuda. To było Pro Evo na PC? Jeśli tak, to interes podwójnie słaby, bo na wakacje nie będziesz miał w co z kumplami pocinać :P Ja już tylko czekam aż obronię mgr, to od razu robię zakrapiany turniej Fifki ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 12:23, Traitor napisał:

Wierzę w Was :) W wakacje nie będę miał dostępu do kompa, więc chociaż na ps2 bym pośmigał.

Naprawdę polecam Ci zapoznanie się z jRPGami - nie wyjdzie drogo, a nuż-widelec Ci się spodoba ten gatunek. Final Fantasy X oraz XII, obie gry fajne, druga oferuje graczowi więcej swobody w ramach liniowej kampanii (ale jest sporo sidequestów), za to X jest prawie tak kultowy, jak legendarna siódemka z PSXa, no i ma lepszy system walki. Jeżeli kupisz FF X, to jak się uprzesz, żeby pozdobywać wszystko, co można, to całe wakacje Ci zejdzie ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 23:33, PinKee napisał:

To było Pro Evo na PC? Jeśli tak,
to interes podwójnie słaby, bo na wakacje nie będziesz miał w co z kumplami pocinać :P
Ja już tylko czekam aż obronię mgr, to od razu robię zakrapiany turniej Fifki ^_^


Tak, na PC. Ale jak już pisałem - i tak kupuję we wrześniu FIFA 11, więc raczej w PES 2010 bym nie grał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Jeżeli kupisz FF X, to jak się uprzesz, żeby pozdobywać wszystko, co można, to całe wakacje Ci zejdzie ^_^
Zamówiłem zobaczę co z tego wyjdzie. Jak jest tak długa jak mówisz to będę miał co robić nie tylko w wakacje, ale i w długie zimowe wieczory :) Wielkie dzięki wszystkim udzielającym się w "mojej sprawie" za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i stało się :P Nie dosyć, że przyjdzie do mnie Mass Effect, to jeszcze zamówiłem sobie nowego Mass Effect 2 za 60zł :P Chyba czeka mnie fajna zabawa? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2010 o 20:40, barth89 napisał:

No i stało się :P Nie dosyć, że przyjdzie do mnie Mass Effect, to jeszcze zamówiłem sobie
nowego Mass Effect 2 za 60zł :P Chyba czeka mnie fajna zabawa? :)

szczerze mówią- nie. Ja przeszedłem z bólem jedynkę, w dwójce wytrzymałem pół godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się