FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Mam pytanie bo jak wpisuje w google "Divinity Orginal sin 2 cena" to mi wyskakuje mi tylko steam a ja chcę wersję pudełkową! Gdzie można kupić pudełkową wersję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, benq20 napisał:

Mam pytanie bo jak wpisuje w google "Divinity Orginal sin 2 cena" to mi wyskakuje mi tylko steam a ja chcę wersję pudełkową! Gdzie można kupić pudełkową wersję?

Z tego co kojarzę, to wersji pudełkowej nie ma jeszcze w sprzedaży i nie wiadomo, kiedy konkretnie takowa miałaby ruszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Muradin napisał:

Z tego co kojarzę, to wersji pudełkowej nie ma jeszcze w sprzedaży i nie wiadomo, kiedy konkretnie takowa miałaby ruszyć.

Widzę że bardzo im zależy na graczach skoro nigdzie nie można gry dostać poza steamem ani spolszczenia ani nic.Za dobrze im się wiedzie może brakuje mi kolejnego finansowego krachu żeby poczuli ,że żyją:D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, benq20 napisał:

Widzę że bardzo im zależy na graczach skoro nigdzie nie można gry dostać poza steamem ani spolszczenia ani nic.Za dobrze im się wiedzie może brakuje mi kolejnego finansowego krachu żeby poczuli ,że żyją:D 

Albo wydanie wersji pudełkowej przerasta koszta twórców. Przecież Original Sin 2, z tego co mi wiadomo, nie ma większego wydawcy za sobą.

Oznacza to, że są zdani sami na siebie, a wydanie "iluśtam" pudełek gry oraz wydawania dodatkowych kosztów na polonizację może im się zwyczajnie nie kalkulować. To nadal tytuł bardzo niszowy, który nie jest skierowany do mas. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znudzony kiepskimi tytułami w ostatnim czasie chyba kupię diablo 3 Reaper of Souls teraz jest tanie a ja nigdy nie miałem okazji w to grać. Pamiętam jak jako nastolatek grałem w Diablo 2 i zatrzymałem się na trzecim akcie. Zacząłem rano cały dzień grania skończyłem pod wieczór. Sęk w tym, że nie miałem pojęcia, że grałem tak długo mocno się wciągnąłem. Kiedy mama przyszła to udawałem że robiłem co innego bo się bałem awantury, że se oczy zepsuje tak długo przy kompie itp. Itd. Dobra kończąc mała dygresja i wracając do tematu czy Reaper of Souls posiada podstawkę? I gdzie najtaniej kupić wersję pudełkowa? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc kupiłem Diablo 3 + Reaper of Souls bo było na promocji po 49.99 za każdą a normalnie by było po 70 za każdą więc się cieszę ,żę natrafiłem na promocje i od razu mnie to przekonało by wziąć również dodatek jak iść to na całość:D

PS.Czemu na tym forum tak mało ludzi się udziela i tak żadko? 

DSC_0091.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie bo słyszałem o dodatku przebudzenie Nekromanty. Tylko, że w Diablo 3 wersji podstawowej mam już Nekromanty czym on się różni od tego w dodatku? Wie ktoś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2018 o 21:37, benq20 napisał:

Mam pytanie bo słyszałem o dodatku przebudzenie Nekromanty. Tylko, że w Diablo 3 wersji podstawowej mam już Nekromanty czym on się różni od tego w dodatku? Wie ktoś? 

Z tego co pamiętam Przebudzenie Nekromanty dodawało tylko nową klasę postaci do gry - Nekromantę. Jeśli więc masz już tę klasę postaci i możesz nią grać to znaczy, że masz już ten "dodatek".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się