Zaloguj się, aby obserwować  
Masti27

Oblivion czy Gothic 3 ???

29 postów w tym temacie

Dnia 09.08.2006 o 18:15, kepny napisał:

On jest jak mój mały kuzyn :) zawsze jak przyjeżdza mówi, ze przeszedł już Dieblo 3 czy nawet
NFS Carbon :) hehe a dobrze kompa nie umie włączyć :) ale cóźż zawsze mu przytakuje :) niech
się chłopak cieszy, zę jest pierwszy :)

TY NIE PORÓWNAJ MNIE I MOJEGO KOLEGE DO SWOJEGO KUZYNA!!! Napisałem to , bo chcemy być kim jesteśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.08.2006 o 18:29, Masti27 napisał:

TY NIE PORÓWNAJ MNIE I MOJEGO KOLEGE DO SWOJEGO KUZYNA!!! Napisałem to , bo chcemy być kim
jesteśmy.


No co za niedorzeczność:) Jak można chcieć być kim się jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masti, chciałbym cię ostrzec, iż to co robisz, podobnie jak inni użytkownicy, nazywa się spamem i jest karane. Proszę, udaj się do tematu który został podany na pierwszej stronie. I zaufaj nam, jeżeli twój kolega ściągnął piracką grę G3, to nie dość, że ukradł ( bo ściąga ), to pewnie ściągnął Gothica 1 z liczbą 1 zmienioną na 3 ;-)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 18:29, Masti27 napisał:

> On jest jak mój mały kuzyn :) zawsze jak przyjeżdza mówi, ze przeszedł już Dieblo 3 czy
nawet
> NFS Carbon :) hehe a dobrze kompa nie umie włączyć :) ale cóźż zawsze mu przytakuje :)
niech
> się chłopak cieszy, zę jest pierwszy :)
TY NIE PORÓWNAJ MNIE I MOJEGO KOLEGE DO SWOJEGO KUZYNA!!! Napisałem to , bo chcemy być kim
jesteśmy.


A narazie jeśli prawdą jest ( w co wątpie), że macie G3 jakąś wersje beta i ją ukradliści czy w jakiś inny nielegalny sosó zdobyliście to jesteście przestępcami lekko móiąc ;] i sobie to uświadom zanim będziesz pisałcoś nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 18:12, xRaphaelx napisał:

lol Best.Topic.EVER. xDDD

Skoro ciężko teraz porównać g3 do tes4, to moze pograj w g2 i tes3 i zobacz jaki sposob rozgrywki
ci bardziej odpowiada.

G3 jest na zasadzie G1 i G2 a jeśli chodzi o tes4 to go znam częściowo aten temat założyłem dla nie czających która gra jest lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 18:32, kepny napisał:

> > On jest jak mój mały kuzyn :) zawsze jak przyjeżdza mówi, ze przeszedł już Dieblo
3 czy
> nawet
> > NFS Carbon :) hehe a dobrze kompa nie umie włączyć :) ale cóźż zawsze mu przytakuje
:)
> niech
> > się chłopak cieszy, zę jest pierwszy :)
> TY NIE PORÓWNAJ MNIE I MOJEGO KOLEGE DO SWOJEGO KUZYNA!!! Napisałem to , bo chcemy być
kim
> jesteśmy.

A narazie jeśli prawdą jest ( w co wątpie), że macie G3 jakąś wersje beta i ją ukradliści czy
w jakiś inny nielegalny sosó zdobyliście to jesteście przestępcami lekko móiąc ;] i sobie to
uświadom zanim będziesz pisałcoś nowego

to nie moja gra!!! Sam się dziwię jak on ją zdobył ale on jest możliwy do wszystkiego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 18:31, Jester napisał:


> TY NIE PORÓWNAJ MNIE I MOJEGO KOLEGE DO SWOJEGO KUZYNA!!! Napisałem to , bo chcemy być
kim
> jesteśmy.

No co za niedorzeczność:) Jak można chcieć być kim się jest?

Wolę być kim jestem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 18:32, kepny napisał:

> > On jest jak mój mały kuzyn :) zawsze jak przyjeżdza mówi, ze przeszedł już Dieblo
3 czy
> nawet
> > NFS Carbon :) hehe a dobrze kompa nie umie włączyć :) ale cóźż zawsze mu przytakuje
:)
> niech
> > się chłopak cieszy, zę jest pierwszy :)
> TY NIE PORÓWNAJ MNIE I MOJEGO KOLEGE DO SWOJEGO KUZYNA!!! Napisałem to , bo chcemy być
kim
> jesteśmy.

A narazie jeśli prawdą jest ( w co wątpie), że macie G3 jakąś wersje beta i ją ukradliści czy
w jakiś inny nielegalny sosó zdobyliście to jesteście przestępcami lekko móiąc ;] i sobie to
uświadom zanim będziesz pisałcoś nowego

Po pierwsze nie jestem wariatem żeby ściągać. Po dgugie nie my tylko on ukradł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 18:40, Masti27 napisał:

Wolę być kim jestem .

Skoro ty, to ty - w czym mamy juz jasność, to masz pierwsze ostrzeżenie.
Temat zamykam bo trudno dyskutować o czymś czego nie ma i byłby to czysty spam.

Jeżeli ostrzeżenie nie było pierwsze, to musisz liczyć się z degradem, co zaraz sprawdzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować