Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Stań się częścią nowego Football Managera!

14 postów w tym temacie

Domek

Zespół Sports Interactive postanowił dać fanom piłki nożnej możliwość trafienia do najnowszej odsłony Football Managera. Udając się pod ten adres i wysyłając zdjęcie wraz z wszystkimi danymi można zapewnić sobie nieśmiertelność, wraz z rolą zawodnika lub pracownika klubu w oznaczonej liczbą 2007 produkcji.

Przeczytaj cały tekst "Stań się częścią nowego Football Managera!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic wielkiego, było już w FM 2006. Szczególnie widoczna sprawa jak sie gra 12-13 sezon.
Ja Lyonem dociągnąłem do 2022 - juz nawet Freddy Adu przechodził na emeryture :)
Troche śmiesznie to wygląda jak zawodnik który okazuje się wielkim talentem i jest wart kilkanaście milionów euro a na zdjęciu jest jakiś pyzaty koleś, który zapewne nie przebiegłby jednej długości boiska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niesamowite, patrze - trzeba wybrac swoj ulubiony klub, ok sprawdzam czy jest legia warszawa... a tu mój miejscowy Lech Zryw Zielona Góra! no niemoge 3 czy 4ta liga :P Mają dobrą baze danych trzeba przyznać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SEGA i Sprts Interactve mieli swietny pomysl z tymi ''''regenerated'''' zawodnikami, gdybym lubial pilke noznom to bym nawed do nich wyslal podanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Football Manager w swej kategorii (godnych) konkurentów nie ma :)
A zgłoszenie wysle :)
Czyzby zmierzch Ronaldihno a pocztek nowej gwiazdy - Bajujihno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować