Zaloguj się, aby obserwować  
Filip92

Medal of Honor Pacific Assault - temat ogólny

132 postów w tym temacie

Zalózyłem temat ogólny o tej czesci gry bo go nie było. Jesli oczywiscie był temat to prosze go zamknać.

Pozatym gierka jest nienajgorsza. Fajny kilmacik, fajne możliwości, Sterowanie samolotem(choc wkurzające)
Ale ma jeden problem jak na gafike nienajlepsza ma wymagania duze :(

Problem: Gdy gram w MOF PA gra chodzi fajnie ni przycina się tak bardzo ale podczas uzych zamieszań wybuchy itp; albo w lesie gra strasznie sięprzycina poradźcie mi co zrobić. Teskutry detale mam na srednie rozdzielnzosc 1024x768

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2006 o 19:54, Jack Bauer napisał:

jak myslicie oplaca sie go kupowac zamiast kotora ? nie gralem ani w to ani w to tak wiec nie
mam ZADNEGO zdania :D

Co ma KoToR do MoH:PA?
To tak jakbyś porównał porsche i Mercedesa.
Zależy, czy bardziej lubisz FPS czy RPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam podobne pytanie do Jacka Bauera - chcę sobie kupić fajną wojenną strzelankę, mam na celowniku MoH Pacific Assault albo Call of Duty 2. Może kupię obydwie, ale jakbym miał kupić tylko jedną to którą bardziej mi polecacie? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2006 o 19:57, kombesista napisał:

> jak myslicie oplaca sie go kupowac zamiast kotora ? nie gralem ani w to ani w to tak wiec
nie
> mam ZADNEGO zdania :D
Co ma KoToR do MoH:PA?
To tak jakbyś porównał porsche i Mercedesa.
Zależy, czy bardziej lubisz FPS czy RPG.


wiem, ale np. pod wzgledem grafiki co wypada lepiej ? co sie szybciej znudzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2006 o 20:02, Jack Bauer napisał:

> > jak myslicie oplaca sie go kupowac zamiast kotora ? nie gralem ani w to ani w to
tak wiec
> nie
> > mam ZADNEGO zdania :D
> Co ma KoToR do MoH:PA?
> To tak jakbyś porównał porsche i Mercedesa.
> Zależy, czy bardziej lubisz FPS czy RPG.

wiem, ale np. pod wzgledem grafiki co wypada lepiej ? co sie szybciej znudzi ?

Muszę się przyznać, że ja też ani jednej z tych gier na oczy niewidziałem. :)
Ale pod względem grafiki podobno MoH wypada o wiele lepiej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2006 o 20:02, Jack Bauer napisał:

> > jak myslicie oplaca sie go kupowac zamiast kotora ? nie gralem ani w to ani w to
tak wiec
> nie
> > mam ZADNEGO zdania :D
> Co ma KoToR do MoH:PA?
> To tak jakbyś porównał porsche i Mercedesa.
> Zależy, czy bardziej lubisz FPS czy RPG.

wiem, ale np. pod wzgledem grafiki co wypada lepiej ? co sie szybciej znudzi ?


Coz, ja gralem tylko w MoH:PA i musze ci powiedziec ze momentami gra przynudzala. Ale i tak ją polecam bo ma swietny klimat.
A jesli liczysz na ilosc zabawy to chyba lepszy bylby KOTOR - to RPG a kazdy RPG zapewnia baardzo duzo zmarnowanego czasu.... a MOH:PA przeszedlem w 5 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2006 o 20:00, lukmistrz napisał:

Ja też mam podobne pytanie do Jacka Bauera - chcę sobie kupić fajną wojenną strzelankę, mam
na celowniku MoH Pacific Assault albo Call of Duty 2. Może kupię obydwie, ale jakbym miał kupić
tylko jedną to którą bardziej mi polecacie? Pozdrawiam.


Błagam o poradę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2006 o 20:00, lukmistrz napisał:

Ja też mam podobne pytanie do Jacka Bauera - chcę sobie kupić fajną wojenną strzelankę, mam
na celowniku MoH Pacific Assault albo Call of Duty 2. Może kupię obydwie, ale jakbym miał kupić
tylko jedną to którą bardziej mi polecacie? Pozdrawiam.


Człowieku!Nawet sie nie zastanawiaj tylko bierz CoD 2!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ci polecę. MOH: PA ma gorszą grafikę i wieksze wymagania umnie PA sie tnął. A COD 2 nie na duzych detalach. COD 2 ma lepszy klimat. Grafike. W róznych miejscach się dzieje. nie tylko w rosji ale i także w Egipcie i Francji.
A PA tylko na pacificu. PA jest krótki momentami przynudza. PA zawze jest akcja i prawdziwy wojenny klimat. Polecam COD 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja CoD 2 nie polecam, gra do bani, nudna, głupia, nie najładniejsza, krótka i do tego nie grywalna.
O wiele lepszy jest Medal Of Honor Wojna na Pacyfiku, on nie ma takich problemów jak CoD2.

PS.Nie wiem w jaki sposób można było zmarnować tak dobrą grę jak CoD 2, CoD + United Offensives barszo mmi się podobał, więc na CoD 2 strasznie się zawiodłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2006 o 22:37, PAPISHON napisał:

Ja CoD 2 nie polecam, gra do bani, nudna, głupia, nie najładniejsza, krótka i do tego nie
grywalna.

To że krótka to się zgodzę.Ale ze jest niegrywalna,nudna(nudna... jak może być nudna? Zagraj sobie w simsy dopiero wtedy poznasz co to nuda) i głupia(jak nam się coś nie podoba,to mówimy że jest głupie.Bez sensu)

Nie najładniejsza? A włącz sobie ją na DX9, :)

Dnia 17.08.2006 o 22:37, PAPISHON napisał:

O wiele lepszy jest Medal Of Honor Wojna na Pacyfiku, on nie ma takich problemów jak CoD2.

Jeżeli Cod2 nie ma najładniejszej grafiki,to co dopiero Moh:PA... jakie problemy? A MoH to niby był dłuższy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MoH PA- jeszce nie przeszedłem, ale grafika to mi się bardziej podoba. CoD 2 jak dla mnie jest nudne i głupie, CoD 1 jest o wiele lepsza a co za tym idzie mniej nudna i bardziej grywalna. Moim zdaniem zepsuli tą gre i tyle.

Dnia 17.08.2006 o 22:56, Darkstar181 napisał:


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2006 o 22:59, PAPISHON napisał:

MoH PA- jeszce nie przeszedłem, ale grafika to mi się bardziej podoba. CoD 2 jak dla mnie jest
nudne i głupie, CoD 1 jest o wiele lepsza a co za tym idzie mniej nudna i bardziej grywalna.
Moim zdaniem zepsuli tą gre i tyle.

Może po prostu zniecheciła Ciebie pierwsza,rosyjska kampania w Stalingradzie? (Najnudniejsza w całej grze) i później już nie grałeś?

Z jednym się zgodzę. MIsje z United Offensiwe były ciekawsze(misja w bombowcu rządzi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować