Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kolejny weekend z Guild Wars

29 postów w tym temacie

Fett

Należy przyznać, że twórcy Guild Wars nie pozwalają na chwilę wytchnienia graczom. Ubiegłe weekendy dały możliwość przetestowania niektórych aspektów trzeciego rozdziału gry oraz pozwoliły na wstęp do misji elitarnych, dostępnych do tej pory tylko dla wybrańców. Następny weekend to kolejne niespodzianki dla użytkowników.

Przeczytaj cały tekst "Kolejny weekend z Guild Wars" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, a ja nawet nie mam zwykłego GW :P. Ale zamierzam kupić w przyszłym tygodniu. A potem pewnie kupię Factionsy... Na razie jednak gram w Ragnarok Online. Całkiem fajny MMORPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super sie zapowiada... mam nadzieje ze w tym czasie wypadnie sporo jakis fajnych itemow... podejzewam ze najczesciej beda lataly goldy... czekamy na event w ktorym beda lataly greeny z kazdego napotkanego potwora! no prawie kazdego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 00:44, Koczy napisał:

Super sie zapowiada... mam nadzieje ze w tym czasie wypadnie sporo jakis fajnych itemow...
podejzewam ze najczesciej beda lataly goldy... czekamy na event w ktorym beda lataly greeny
z kazdego napotkanego potwora! no prawie kazdego :P

Zastanów się - im więcej towaru an rynku, tym niższa cena...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale można innym graczom wtedy sprzedać po co ma sie kisić u ciebie i być sprzedanym u kupca za 20 złota jak można sprzedać innemu graczowi za 200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest znakomita lecz ma dwa minusy. A mianowicie maxymalny lvl jest 20 oraz na pudełku pisze że już niedługo gw będzie po POLSKU! Jak narazie nie sprawdza się ta zapowiedź. CZEKAM JUŻ NA POLSKI GW PONAD PÓŁ ROKU!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Wszak już niedługo zakróluje Nightfall."

No tak . Około 6 miesięcy to niedługo ;)

Na moje to tych eventów w ogóle nie powinno być. Powinni czas poświęcony na ich przygotowanie przeznaczyć na prace nad reconnectem :D

Wszak zapowiedzieli, że będzie on wprowadzony jako Summer Update z różnymi bajerkami, ale znając ANet to ten update będzie coś w okolicach daty wypuszczenie Sorrow Furrance, czyli 7 września.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 10:00, pawelli napisał:

Gra jest znakomita lecz ma dwa minusy. A mianowicie maxymalny lvl jest 20 oraz na pudełku pisze
że już niedługo gw będzie po POLSKU! Jak narazie nie sprawdza się ta zapowiedź. CZEKAM JUŻ
NA POLSKI GW PONAD PÓŁ ROKU!!!


Bo GW to nie WoW ;) Tutaj nie liczy się jak szybko nabijesz max level. W tej grze liczą się umiejętności, zachowania taktyczne oraz praca w zespole ;) W GW jest podział na PvE i PvP, ale głównym atutem tej gry jest właśnie PvP ;)

Co do GW po polsku, ja mówiłem od początku, że to nie wypali. Póki co żadnych newsów "z frontu" nie ma, to prawda, ale jeżeli w końcu będzie dostępny język polski i będzie on odpowiadał klimatowi gry, to zostanie mi tylko pogratulować CDP dobrej roboty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholerka jasna :/ Już i tak przegapiłem event z Nightfall bo mam zepsutą karte graficzna , a teraz jeszcze ten...
Nie macie pojęcia, ile mnie ten kompjuter nerwów kosztuje ;]
( current mood: ;/ ;( ;[ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, dodam jeszcze
SimekPL - popieram każdego twojego posta ;)
I niestety, niektórzy zniechęcają sie do GW na etapie powiedzmy 15 levla PvE nigdy nie mając nawet gildii, nie farmiąc, nie grając na HA, GvG itp. :( przybija mnie ta mysl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 10:02, SimekPL napisał:

"Wszak już niedługo zakróluje Nightfall."

No tak . Około 6 miesięcy to niedługo ;)


Od kilku miesięcy ludzie mówią, że za "6 miechów"... Premiera Factions odbyła się w kwietniu, a że dodatki mają być co pół roku, wypada to mniej więcej na październik. Dodatkowo potwierdza to fakt, że we wrześniu otrzymamy Bonus Pack. Więc sumując te informacje, premiera Nightfall odbędzie się za 2 miesiące, moze nawet niecałe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 10:19, M16mKies napisał:

Aha, dodam jeszcze
SimekPL - popieram każdego twojego posta ;)
I niestety, niektórzy zniechęcają sie do GW na etapie powiedzmy 15 levla PvE nigdy nie mając
nawet gildii, nie farmiąc, nie grając na HA, GvG itp. :( przybija mnie ta mysl.


Dzieki ;) Teraz czuję się dowartościowany XD

Popieram także, to co wyżej napisałeś. Niestety przypomina mi to artykuł o GW:F z CD-Actions Kwiecień 2006.
Po chwili namysłu postanowiłem, że nie będę zagłębiał się w temat tego artu, bo po co powtarzać to, co było juz kiedyś powiedziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 10:25, Fett -gram.pl- napisał:

> "Wszak już niedługo zakróluje Nightfall."
>
> No tak . Około 6 miesięcy to niedługo ;)

Od kilku miesięcy ludzie mówią, że za "6 miechów"... Premiera Factions odbyła się w kwietniu,
a że dodatki mają być co pół roku, wypada to mniej więcej na październik. Dodatkowo potwierdza
to fakt, że we wrześniu otrzymamy Bonus Pack. Więc sumując te informacje, premiera Nightfall
odbędzie się za 2 miesiące, moze nawet niecałe...


Dobra widzę, że musze coś wytłumaczyć.

Zaczynając od początku. Stwierdzenie, że będą dodatki co 6 miesięcy jest prawdziwe, lecz niestety nie wytłumaczone do końca. Postaram się to szybciutko, pokrótce przedstawić :D

Guild Wars Prophecies - kwiecień & maj 2005
Summer Update: Sorrow Furrance - wrzesień 2005 - bezpłatny
Guild Wars Factions - kwiecień 2006
Summer Update: ??? (Reconnect) - ??? (Sierpień lub Wrzesień 2006)
Guild Wars Nightfall - ??? (Krążą pogłoski, że będzie to koniec Lutego 2007, ale nic nie jest jeszcze pewne)

Więc jak wynika z powyższej "tabelki", dodatki wychodzą co około 6 miesięcy , to prawda, lecz wliczane są w to także darmowe dodatki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 10:38, SimekPL napisał:

Więc jak wynika z powyższej "tabelki", dodatki wychodzą co około 6 miesięcy , to prawda, lecz
wliczane są w to także darmowe dodatki ;)


Jak to się mówi, "przyszłość pokaże" :) Nie warto dywagowac na ten temat, nie mając oficjalnych oświadczeń :) Czy Summer Update będzie liczony jako dodatek, także nie wiadomo. Zamiarem twórców było wydanie Factions po roku (rok pracy nad dodatkiem), więc Sorrow Funrace mógł być czystym "przypadkiem" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko sie zgadza, ale jest tylko jedno ''ale'' ;). Tworcy powiedzieli, ze z powodu dlugiego okresu czekania na druga czesc, ktora ukazala sie jak wiemy w roku po premierzy Prophecies, uzytkownicy zostana uraczeni sporym obszarem - czyli wlasnie Surrow Furnace - by skrocic oczekiwanie na Factions.
Pozniej nastapil podzial zespolu na twa teamy zajmujace sie, oddzielnie, kolejnymi czesciami, wiec juz nie trzeba bedzie tyle czekac na nowe odslony - beda sie wiec pojawiac co pol roku. Jak do tej pory wsyzstko sie zgadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować