Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Titanfall 2 - EA nie przejmuje się marną sprzedażą gry

7 postów w tym temacie

Nie lubię robotów ani zwykłych strzelanek... bardziej coś pomiędzy arcade i realistic.

Battelfield... Red Orchestra.... War Thunder

Titanfall 2 kupiłem.

Gra jest niesamowita.

10/10

Płynna rozgrywka, fajne czucie postaci, broni, robotów.... ciekawe mapy.... oprawa graficzna.... Brak cziterów (oni wolą Division)...

Do tego doszły jeszcze darmowe DLC...

Polecam grę każdemu kto rozważa jej zakup.

Żadna broń nie jest OP.... a tymi podstawowymi łoisz tyłki jak tymi ostatnimi.

 

:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram Pana niżej.
Kupiłem w BF1 i Titanfalla 2 w podobnym czasie. Do dzisiaj sobie pluje w brode, że dałem się naciągnąć na najnowszego Battlefielda bo nie dał mi namiastki FUNu którą znalazłem w Titanfallu. Piszę to z pełna odpowiedzialnością jako gracz serii ARMA, Squada i Red Orchestry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W T1 grałem jedynie betę.... pamiętam doskonale, że mi się bardzo podobało. Nie pamiętam przez którą grę nie kupiłem T1... może przez nieszczęsnego Division? :-/

 

Dlatego jak usłyszałem, że wychodzi T2 a producenci gry ponoć dokładnie posłuchali graczy co by pozmieniali... To nie mogłem przegapić kupna T2 :-)

 

Gra jest dopracowana w każdym aspekcie. Wszystkie pozytywne opinie jakie znajdziecie nie są na wyrost.

 

MrX_MrY_PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

T2 jest na liście do ogrania. Beta poprzedniej części nawet mi sie podobała, ale to bł tylko multi. Pobawię się w tym świecie w sersji SP. Jednak dlaeko jeszcze mi do tego tytułu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować