Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 09.08.2008 o 15:31, ja33no napisał:

Zdecydowanie Ci się opłaciło, ale kupiłeś konsolkę pewnie w USA. W Polsce niema takich
cen, niestety. Np. w Irlandi konsola 40 GB z 2 letnią gwarancją (nie roczną jak u nas)
kosztuje 1000 zł z DualShockiem 3 :/.


W Polsce też obowiązuje 2-letnia gwarancja, więc już tak nie narzekaj straszliwie... To wygląda tak, że sprzęt elektroniczny sprzedawany na terenie UE jest obłożony 2 letnią gwarancją. Jeżeli producent daje rok gwarancji to kolejny rok gwarancji leży w gestii sprzedawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytane odnośnie konsoli ps3 więc nie chce mi czytać płyty prawdopodobnie bo ma lekkie złamanie które podejrzewam sama zrobiła konsole rzadko używam i wczoraj włożyłem płyte z grą coś delikatnie gruchneło w niej i zobaczyłem że jest na samym środku lekkie pęknięcie i niewiem czy to ja zrobiłem przez przypadek kiedyś czy konsola mogła coś takiego zrobić????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 17:23, hagen321 napisał:

mam pytane odnośnie konsoli ps3 więc nie chce mi czytać płyty prawdopodobnie bo ma lekkie
złamanie które podejrzewam sama zrobiła konsole rzadko używam i wczoraj włożyłem płyte
z grą coś delikatnie gruchneło w niej i zobaczyłem że jest na samym środku lekkie pęknięcie
i niewiem czy to ja zrobiłem przez przypadek kiedyś czy konsola mogła coś takiego zrobić????

Dziwna sprawa, naped BD ma dosc wolne obroty, wiec to raczej plyta miala defekt, moze ktos sie nia bawil pod twoja nieobecnosc :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.08.2008 o 17:35, kodi24 napisał:

>

Dziwna sprawa, naped BD ma dosc wolne obroty,
wiec to raczej plyta miala defekt, moze ktos sie nia bawil pod twoja nieobecnosc :\



nie raczej nie bo kto rodzice raczej nie i niewiem bo ja dbam o płyty i nieprzypominam sobie żeby takie coś kiedyś mogło się stać a w konsoli coś delikatnie chrupneło więc stwierdziłem że to ona już sam niewiem zobacze może się da coś zrobić z ą płytą żeby działała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Dziwna sprawa, naped BD ma dosc wolne obroty,
> wiec to raczej plyta miala defekt, moze ktos sie nia bawil pod twoja nieobecnosc :\

Wolne w porównaniu do DVD. Płyta tak naprawdę kręci się w środku dość szybko, i z pewnością wystarczy aby mogło stać się coś niebezpiecznego.

Ale i tak pęknięcie na na wewnętrznej stronie płyty najprawdopodobniej powstało od wyjmowania lub wkładania płyty do pudełka.


Ewentualnie winna może być PeeStrójka i jej brak tacki w napędzie. Gdy napęd już "wessie" płytę to musi ją umieścić na czymś, na czym będzie się obracała (jakiś bolec). I może płyta nie trafiła na bolec idealnie... Ale to praktycznie niemożliwe. Prawie na pewno to wina użytkownika.

W tym przypadku płyta nadaje się juz tylko do wyrzucenia...

hagen321 przeczytałem na twoim GS że to twoja jedyna gra na PS3, więc szkoda... Na przyszłość radzę bardziej uważać na płyty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 18:19, rob300i napisał:


> Dziwna sprawa, naped BD ma dosc wolne
obroty,
> wiec to raczej plyta miala defekt, moze ktos sie nia bawil pod twoja nieobecnosc
:\

Wolne w porównaniu do DVD. Płyta tak naprawdę kręci się w środku dość szybko, i z pewnością
wystarczy aby mogło stać się coś niebezpiecznego.

Ale i tak pęknięcie na na wewnętrznej stronie płyty najprawdopodobniej powstało od wyjmowania
lub wkładania płyty do pudełka.


Ewentualnie winna może być PeeStrójka i jej brak tacki w napędzie. Gdy napęd już "wessie"
płytę to musi ją umieścić na czymś, na czym będzie się obracała (jakiś bolec). I może
płyta nie trafiła na bolec idealnie... Ale to praktycznie niemożliwe. Prawie na pewno
to wina użytkownika.

W tym przypadku płyta nadaje się juz tylko do wyrzucenia...

hagen321 przeczytałem na twoim GS że to twoja jedyna gra na PS3, więc szkoda...
Na przyszłość radzę bardziej uważać na płyty :-)



no niestety ale naszczęście zamawiam już następna gre prawdopdobnie dbz burst limit zastanawiałem się nad zakupem gta4 jeszcze raz ale jak w listopadzie wychodzi na pc to poczekam i kupie na pc chyba że trafi się jeszcze jakaś okazja np na allegro gta za 80zl czy coś około tego wiec jeśli ktoś sprzedaje gta4 może być sama płyta to niech napisze na mój GS .więc moja wina cholera prawda czasami mocno wkładałem do tego pudełka bo nie bardzo chciała wejść no ale żebym zlamał no nic dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 16:04, masterHADES napisał:

Grałem sobie dzisiaj spokojnie w Mass Effect i xbox stał w pozycji pionowej, i w czasie
gry stwierdziłem, że cos mi tam brzęczy w środku, jakby się płyta obijała to myślę, że
może jednak xbox powinien stać w poziomie to biorę i przekręcam a tu nagle dzwięk jakbym
przejechał cyrklem po płytce a za chwile na ekranie że nie może odczytać płytki ;/ wyciągam
a tam gruba rysa na obwodzie całej płytki, czy mogę coś z tym zrobić ?? jakoś odzyskać
płytkę lub usunąć rysy ??;/

No miałem to samo, tylko bez dziwnego brzęczenia w środku ;) To brzęczenie to nic takiego, zawsze jest taki odgłos, no i masz nauczkę ;)

Płytka musi iść do regeneracji, ja wysłałem do pierwszej lepszego. I zdecydowanie odradzam tego co wybrałem, czyli http://allegro.pl/item390876103_390876103.html Nie, że coś płytkę porysowali bądź coś w ten deseń, ale strasznie opóźniali wysyłkę. Dostałem ją w 2,5 tygodnia od wysłania (w najlepszych możliwych terminach, rano). O 1,5 tygodnia za długo.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po dogłębnym zastanowieniu i myśleniu czy kupić Xbox360, czy PS3 zdecydowałem tak. Jeśli chodzi o x360 to mój PC pociągnie większość konwersji z tej konsoli, więc pozostaje zabawa na PS3 na telewizorze HD. I mam jedno pytanie - jakiego rzędu jest to wydatek, załóżmy taki zestaw
http://www.mediamarkt.pl/Bialystok/produkty/wyszukiwarka/?product_id=72504

EDIT: Chodzi mi o ceny ogólne, w MM jeszcze nie patrzyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 03:00, SoriusH napisał:

Po dogłębnym zastanowieniu i myśleniu czy kupić Xbox360, czy PS3 zdecydowałem tak. Jeśli
chodzi o x360 to mój PC pociągnie większość konwersji z tej konsoli, więc pozostaje zabawa
na PS3 na telewizorze HD. I mam jedno pytanie - jakiego rzędu jest to wydatek, załóżmy
taki zestaw
http://www.mediamarkt.pl/Bialystok/produkty/wyszukiwarka/?product_id=72504

EDIT: Chodzi mi o ceny ogólne, w MM jeszcze nie patrzyłem.

Hmm...Ostatnio gdy byłem w MM stały takie starter paki po 1800-1500 zł też z dwoma padami tylko inne gry dodawali a były to Uncharted i Motorstorm.Także sądzę że cena oscyluje w tych granicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 08:01, pawciooo23 napisał:

> Po dogłębnym zastanowieniu i myśleniu czy kupić Xbox360, czy PS3 zdecydowałem tak.
Jeśli
> chodzi o x360 to mój PC pociągnie większość konwersji z tej konsoli, więc pozostaje
zabawa
> na PS3 na telewizorze HD. I mam jedno pytanie - jakiego rzędu jest to wydatek, załóżmy

> taki zestaw
> http://www.mediamarkt.pl/Bialystok/produkty/wyszukiwarka/?product_id=72504
>
> EDIT: Chodzi mi o ceny ogólne, w MM jeszcze nie patrzyłem.
Hmm...Ostatnio gdy byłem w MM stały takie starter paki po 1800-1500 zł też z dwoma padami
tylko inne gry dodawali a były to Uncharted i Motorstorm.Także sądzę że cena oscyluje
w tych granicach.


Tylko szkoda ze te pady to nie DualShocki 3 bo ona naprawde polepszaja rozgrywke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 03:00, SoriusH napisał:

Po dogłębnym zastanowieniu i myśleniu czy kupić Xbox360, czy PS3 zdecydowałem tak. Jeśli
chodzi o x360 to mój PC pociągnie większość konwersji z tej konsoli, więc pozostaje zabawa
na PS3 na telewizorze HD. I mam jedno pytanie - jakiego rzędu jest to wydatek, załóżmy
taki zestaw
http://www.mediamarkt.pl/Bialystok/produkty/wyszukiwarka/?product_id=72504

EDIT: Chodzi mi o ceny ogólne, w MM jeszcze nie patrzyłem.


Może lepiej poczekaj na zestawy 80GB i dualshock3. Za jakiś czas wyjda w europie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyne czego żałuję posiadając Xbox a nie PS3, to fakt że nie zagram sobie w Uncharted, a muszę powiedzieć że wygląda na bardzo interesującą pozycję:) Ale to jedyna rzecz, której zazdroszczę posiadaczom czarnulki, resztę mam na maszynce M$ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 10:23, destro177 napisał:

Jedyne czego żałuję posiadając Xbox a nie PS3, to fakt że nie zagram sobie w Uncharted,
a muszę powiedzieć że wygląda na bardzo interesującą pozycję:) Ale to jedyna rzecz, której
zazdroszczę posiadaczom czarnulki, resztę mam na maszynce M$ :)


Niedawno trafilem na promocję i wycisnałem nowiutki Uncharted w sklepie RTV za 129 zł. Troche od niechcenia, przekonała mnie cena. Powiem tak- jako gra zręcznościowa nie jest wymagająca, jako shooter ttp juz bardziej (zdziwila mnie tak duza liczba przeciwnikow w jakies dżungli na środku oceanu). Graficznie jest rewelacyjnie, kolorowo i najwyższej jakości, ale ta gra potrafi być na wskroś irytujaca. Raczej dla graficznych onanistów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to zniknęła ostatnia nutka tęsknoty do PS3, jestem raczej z tych co nie na grafę patrzą, dlatego omijałem np. Crysisa szerokim łukiem:) A z recenzji to ta gra taka fajna się wydawała i z gameplay''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja aktualnie gram, bo zdobywam trofea. Grę przeszedłem jakiś czas temu. UDF nie tylko daje niesowitego kopa graficznego, ale również ciekawą fabułę i trofea przede wszystkim. Gra jest prosta jak dla mnie nawet na poziomie Hard, ale już na Crushing jest niesamowicie trudna, tyle killów to w życiu w żadnej grze nie zaliczyłem. Gra warta uwagi jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się