Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Może prawdopodobnie jak to bywa Live nawala .. albo coś nie tak z tym twoim łączem.. spróbuj pżniej, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2008 o 18:15, Łeber napisał:

A no ba :) Taki God of War na przykład :P

Wielkie dzięki przy okazji, miło usłyszeć taką wiadomość.

Mam nadzieje że do maja to zrobią bo wtedy prawdopodobnie kupię konsolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2008 o 20:46, nariko napisał:

Alan Wake wyjdzie tylko na X360 czy na PS3 także ?

Na X360 i PC. Dystrybutorem jest Microsoft więc nic dziwnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2008 o 20:46, nariko napisał:

Alan Wake wyjdzie tylko na X360 czy na PS3 także ?


Alan Wake ma wyjść tylko na Xboksa 360. Może jednak kiedyś powstanie port na PS3? Któż to wie? :)

Swoją drogą podobno Crysis nie ma być tylko na PlayStation 3 :). Tak donosi sławny już blog SurferGirl.

pozdrawiam i życzę pogodnego ducha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw mówili, że konsole nie udźwigną Crisis''a, potem, że tylko PS3 bo X360 za słaby, a teraz to. Jak dla mnie to za dużo plotek. I coś mi tu śmierdzi, lepiej czekać na potwierdzenie infa przez developera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To całe głupie gadanie "Crysisa nie udźwignie konsola, tylko PC" to zwyczajny bullszit. Wystarczy trochę popracować i możliwa jest wersja i na PS3 i na ixa. Wii tego jedynie nie pociągnie ale jak wiemy grając na Wii grafika nie jest najważniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie Crysis wyjdzie na obie konsole.. Skoro Far Cry 2, który wyjdzie na obie konsole posiada taki silnik (Dunia), który wg mnie jest.. z tego co widziałem ładniejszy niż CryEngine 2.. to z jakiej racji konsola nie udźwignie Crysisa.. w sumie :D łądnie to on zoptymalizowany nie jest :P, Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2008 o 23:24, Łeber napisał:

Najpierw mówili, że konsole nie udźwigną Crisis''a, potem, że tylko PS3 bo X360 za słaby,
a teraz to. Jak dla mnie to za dużo plotek. I coś mi tu śmierdzi, lepiej czekać na potwierdzenie
infa przez developera.


Crytek, czy jak ich zwą na zbliżającym się GDC ma zaprezentować CryEngine 2 (czyli silnik z Crysisa) na PS3 i X360 - czyli jednak można i poniekąd jest to potwierdzenie, że się da - teraz tylko czekamy, czy dostaniemy Crysisa, Crysisa okrojonego, czy może inny tytuł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2008 o 23:24, Łeber napisał:

Najpierw mówili, że konsole nie udźwigną Crisis''a, potem, że tylko PS3 bo X360 za słaby,
a teraz to. Jak dla mnie to za dużo plotek. I coś mi tu śmierdzi, lepiej czekać na potwierdzenie
infa przez developera.


Dla mnie to "czeski film".

Co rusz pojawiają się jakieś nowe plotki, spekulacje, ale off corse Crytek milczy. Ja poczekam na oficjalne informacje i prezentację tego silnika, która jak wspomniał Syriusz ma się odbyć na GDC - wtedy wszystko będziemy wiedzieć ostatecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam kupić używanego x360 i podłączyć go do monitora, ale zuważyłem, że do kabli vga dodają przejściówkę z kabli optycznych na minijack, i tu pojawia się problem czy da się do tej konsolki podłączyć słuchawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na moją głowę to konsole mają już tyle super strzelanek, że fani shooterów nie powinni płakać, nawet jesli Crysis nie wejdzie na konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 11:34, Lasca napisał:

Jak na moją głowę to konsole mają już tyle super strzelanek, że fani shooterów nie powinni
płakać, nawet jesli Crysis nie wejdzie na konsole.

Masz konsolę? Ja akurat nie mam żadnej z nich, ale wiele razy grałem w FPSy gałką analogową i uważam, że konsolowcy będą zawsze narzekać do póki nie zrobią czegoś w rodzaju myszki do grania w FPSy na konsolach. Mnie nawet świetny Gears of wars (chyba źle napisałem) na konsoli nie uszczęśliwił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 11:51, Dominik000 napisał:

> Jak na moją głowę to konsole mają już tyle super strzelanek, że fani shooterów nie
powinni
> płakać, nawet jesli Crysis nie wejdzie na konsole.
Masz konsolę? Ja akurat nie mam żadnej z nich, ale wiele razy grałem w FPSy gałką analogową
i uważam, że konsolowcy będą zawsze narzekać do póki nie zrobią czegoś w rodzaju myszki
do grania w FPSy na konsolach. Mnie nawet świetny Gears of wars (chyba źle napisałem)
na konsoli nie uszczęśliwił.


ja gram już ładnych pare lat na PC i jak niedawno zagrałem w saturnie na xklocku to jakoś wcale nie przeszkadzały mi te gałki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Męczę już Was o to, ale dobra :) Gdzie mogę znaleźć poradniki dotyczące podłączenia Xboxa 360 do Internetu? O Xbox Live oczywiście chodzi :P. I nie mówcie, że mam korzystać z google.pl xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się