Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dołączając się do Crash of The Titans, to powiem, że gra całkiem niezła, zagrałem u kuzyna, nie powiem, przyjemnie się grało, przynajmniej teraz nie tłucze się potworów jednym ciosem, tylko skoncentrowano się bardziej na walce - tym razem trzeba włożyć troszkę więcej wysiłku by kogoś położyć ;)

A teraz dopiszę coś związanego z Xbox''em. Miło by było zobaczyć EndWar po polsku, zwłaszcza jakby jeszcze komendy głosowe były by w naszym języku ;)

"K**** wracaj do bazy!" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia. Większość osób mówi, że będzie to obowiązkowe i że wie to od ludzi z M$. Reszta mówi, że będzie to opcjonalne i że też wie to od ludzi z M$. Więc... trzeba czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka info:
''''Gamespot dowiedział się od Microsoftu, że w warunkach testowych obserwują poprawę ładowania o 30%. Co więcej skopiowanie danych DMC4 na dysk twardy konsoli zajęło 10 minut, czyli dwa razy krócej w porównaniu do wersji na PS3. O hałasie już nie wspomnę.
Niemniej jednak konsola charakteryzuje się tym iż wkładamy płytkę i po prostu gramy, ale w końcu szybsze ładowanie i mniejszy hałas bardzo przekonuje. Warto wspomnieć że na Xboksie 360 będzie to opcjonalne działanie także nikt nie będzie zmuszany do instalacji.''''

Szybsze ładowanie ,szybkie instalacje ,koniec z hałasem ,opcjonalność . Jak dla mnie jest to super wiadomość ^^

''''Deep Shadows to developer ze wschodu, dokładniej z Ukrainy. Przy współpracy z Intel''em ludzie z DS, z myślą o wielordzeniowych procesorach, stworzyli nowy silnik Vital Engine. Jak się okazuje wydajność w obsłudze X360 wzrosła o 40%!!! Czyżby problem długich loadingów odchodził wreszcie do lamusa?''''

źródło: gry-online.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2008 o 23:59, MasterOfBlaster napisał:

A tak na marginesie to grał już ktoś w Crash of the Titans czy jakoś tak (chodzi mi o
tego najnowszego), jeśli tak to jak się prezentuje względem starszych "Crashów" ??


Sam w sobie jest niezły 7/10. W porównaniu z starą trylogią CB jest słaby. Developerem nie był Naughty Dog i cała magia prysła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2008 o 09:47, Vytrix napisał:

Dołączając się do Crash of The Titans, to powiem, że gra całkiem niezła, zagrałem u kuzyna,
nie powiem, przyjemnie się grało, przynajmniej teraz nie tłucze się potworów jednym ciosem,
tylko skoncentrowano się bardziej na walce - tym razem trzeba włożyć troszkę więcej wysiłku
by kogoś położyć ;)

A teraz dopiszę coś związanego z Xbox''em. Miło by było zobaczyć EndWar po polsku, zwłaszcza
jakby jeszcze komendy głosowe były by w naszym języku ;)

"K**** wracaj do bazy!" :D

Ciekawe czy będzie można modyfikować komendy czyli na przykład z "wszystkie czołgi" zrobić "wszystkie konserwy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie chyba możliwość normalnego sterowania padem??;]

Pytanie to osób posiadających Burnout Paradise
Dzisiaj sobie gram i mam 44 % gry kolejny awans i... napisy końcowe?! mam rozumieć że do 100% musze odblokować wszystkie samochody, wygrać wyścigi,odkryć skróty itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy da się zmienić walutę jaką się płaci w PS Store? Bo mam wrażenie że ktoś chce mnie orżnąć na przelicznikach walutowych. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2008 o 23:45, JaN-J napisał:

Czy da się zmienić walutę jaką się płaci w PS Store? Bo mam wrażenie że ktoś chce mnie
orżnąć na przelicznikach walutowych. ;)


Wszystko chyba zależy od tego, jaki kraj podaliśmy podczas rejestracji do Playstation Network. Ja wybrałem Polskę, to w PS Store mam kwoty w złotówkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do tych co niedawno kupowali Xboxa .W jakim sklepie internetowym udało wam się znależć najtaniej konsolę ? Przydałby się także jakiś zestaw z powiedzmy 3 grami .Z tego co sam zdążyłem zauważyć to dobrze się prezentuje ofera PSX Extreme sklepu ,gdzie konsola Premium z GTA IV i gratisową dostawą wynosi niecałe 1200zł .

Jeśli podłączacie konsolę kablem DVI do monitora ,to czym płynie dźwięk z konsoli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 10:23, master matrox napisał:

> Czy da się zmienić walutę jaką się płaci w PS Store? Bo mam wrażenie że ktoś chce
mnie
> orżnąć na przelicznikach walutowych. ;)

Wszystko chyba zależy od tego, jaki kraj podaliśmy podczas rejestracji do Playstation
Network. Ja wybrałem Polskę, to w PS Store mam kwoty w złotówkach.

ja też,ale czy to da się zmienić, tzn nie kraj tylko walutę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 16:02, jackass napisał:

Pytanie do tych co niedawno kupowali Xboxa .W jakim sklepie internetowym udało wam się
znależć najtaniej konsolę ? Przydałby się także jakiś zestaw z powiedzmy 3 grami .Z tego
co sam zdążyłem zauważyć to dobrze się prezentuje ofera PSX Extreme sklepu ,gdzie konsola
Premium z GTA IV i gratisową dostawą wynosi niecałe 1200zł .


Ja za konsole z HDMI, Kabel HD AV, przejściówke żeńsko-żeńską do monitora, GTA IV, PGR3 i Kameo zapłaciłem dokładnie 1190 zł Wszystko kupione na allegro. (ale konsola w tym sklepie, choć też przez allegro
http://tnij.com/QxlC )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 16:02, jackass napisał:

Jeśli podłączacie konsolę kablem DVI do monitora ,to czym płynie dźwięk z konsoli ?


Można go podpiąć przez dwa czincze, a te doprowadzić do na przykład wieży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

Mam pytanie: w mojej konsoli (PS3) nie mam dźwięku, a jest to spowodowane tym, że mam podłączoną przejściówkę z HDMI na DVI to telewizora a jak wiadomo ten kabel dźwięku mi nie poda. Czytałem w necie, że w tym przypadku powininem kupić przejściówke z kabla optycznego (takie wejście jest w PS3) na kabel coaxial i podpiąć go do gniazda digital in w kinie domowym, które posiadam. Czy to rozwiązanie jest dobre czy można coś pokombinować z kablami, które były w kartonie z konsolą: chodzi mi o te trzy połączone razem: dwa od dźwięku biały i czerwony i żółty od obrazu.

Co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 16:02, jackass napisał:

Jeśli podłączacie konsolę kablem DVI do monitora ,to czym płynie dźwięk z konsoli ?


można tak jak mówi Master Matrox, że czincze do wieży, albo czincze spinasz przejściówką na mini-jacka i podłączasz głośniki do nich (do tego potrzebna kolejna przejściówka), albo jak masz odpinany kabel w głośnikach 2.1 to wpinasz od razu te połączone czincze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się