Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 22.07.2008 o 21:20, MasterOfBlaster napisał:

Wolę poczekać na GoW 2 :) A w między czasie zaopatrzyć się w AoT. Halo raczej nie kupie
bo to nie moje klimaty (miałem kiedyś 1 na PC i nie zabardzo przypadła mi do gustu).


Znaczy sie jak wolisz;) każdy ma inny gust;) ja np kupiłem xa a nie ps3 ponieważ bardziej mi biblioteka gier odpowiada;) więc to zależy od osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O Polsce mówi się na salonach


Zagłębiając się w wywiad z Davidem Reevesem, szefem SCEE, dla Eurogamera natrafiłem na bardzo interesujący nas, Polaków, fragment. Mówiąc o konkurencji z innymi producentami konsol oraz o ogólnej kondycji rynku gier wideo pojawił się także temat naszego kraju.

Właśnie rozmawiałem z gościem z Nowej Zelandii - w Australii biznes gier wideo jest obecnie warty 1.5 miliarda dolarów, a jeszcze 5 lat temu to było coś koło 200.000. Ta sama rzecz dzieje się w Europie. I mówię tutaj o rozszerzonej (Reeves użył słowa “extended”) Europie - w Rosji oraz Polsce ludzie przerzucają się z grania na PC na konsole.

Kurczę, czyżbyśmy naprawdę zaczęli powoli wychodzić z zaścianka? Sam fakt, że Reeves wspomniał o naszym kraju uważam świadczy, iż coś musiało drgnąć. Niemała w tym na pewno rola SCEP, któremu gratulujemy aktywnych działań promujących nasz kraj. Ale tak naprawdę słowa pochwały należą się nam wszystkim, graczom, którzy coraz częściej wybierają się do sklepów wydając pieniądze na gry od dystrybutorów, a nie przywłaszczając je sobie po ściągnięciu z internetu. Społeczeństwo jest coraz bogatsze, pokolenie zaczynające od PSone wkroczyło w okres zarabiania, co wyraźnie odbija się na naszym odbiorze za granicą. Życzę sobie i Wam wszystkim, aby było o nas coraz głośniej i żebyśmy pojawiali się w przeróżnych rankingach obok innych państw Europy zachodniej.

A tak w ogóle polecam zapoznanie się z całym wywiadem, który pokazuje całkiem zdroworozsądkowe myślenie Sony - na ogólnym wzroście bogacimy się wszyscy, zarówno Sony, jak i ich konkurenci, oraz my, konsumenci, którzy mają coraz większy wybór za coraz niższą cenę.

źródło polygamia
co sądzicie?
dla mnie to świetna wiadomość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dzwonisz tam
ktoś cię tam o coś prosi.
nr seryjny
kurier przyjeżdza i dajesz mu konsolkę(bez niczego dysku itp...
POterm po jakimś czasie otrzymujesz ją zpowrotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 22:34, HiSin napisał:

zapomniałem dać przecinek

po co ci przecinek ,skoro interpunkcja jest dla ciebie zjawiskiem odległym a enter służy ci do oddzielania zdań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zostaw chłopaka, on ma taki styl bycia.

Wracając do tematu. Wróciłem po 10 dniowej przerwie, widzę, że wiele się dzieje w świecie konsol i targi mnie ominęły. Szkoda. Teraz muszę nadrobić zaległości, mógłby mi ktoś w skrócie opowiedzieć hot newsy na targach E3? Bo aktualnie mam dużo pracy w domu i nie za bardzo mam czas na czytanie informacji z innych serwisów... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że będzie dla ciebie smutną wiadomością to że Final Fantasy XIII czyli najnowsza odsłona pojawi się również na X360. To straszliwy cios dla posiadaczy PS3.

No ale cóż, trzeba żyć dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 22:53, Łeber napisał:

Wracając do tematu. Wróciłem po 10 dniowej przerwie, widzę, że wiele się dzieje w świecie
konsol i targi mnie ominęły. Szkoda. Teraz muszę nadrobić zaległości, mógłby mi ktoś
w skrócie opowiedzieć hot newsy na targach E3? Bo aktualnie mam dużo pracy w domu i nie
za bardzo mam czas na czytanie informacji z innych serwisów... ;/

Nowe Final Fantasy zapowiedziane na Xboxa ,Tekken prawdopodobnie również .Na PS3 dobrze zapowiada się shooter MMO ,w którym rzekomo ma uczestniczyć naraz 256 graczy ,pod nazwą MAG (massive action game) .Nowy dashboard na Xa z casualowym wyglądem ,który wywołał sprzeciw wielu graczy .Na developer`s diary video z Banjo Kazooie zdradzono ,że będzie pad do Xa z czujnikami ruchu ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.07.2008 o 23:00, jackass napisał:

Nowe Final Fantasy zapowiedziane na Xboxa ,Tekken prawdopodobnie również .Na PS3 dobrze
zapowiada się shooter MMO ,w którym rzekomo ma uczestniczyć naraz 256 graczy ,pod nazwą
MAG (massive action game) .Nowy dashboard na Xa z casualowym wyglądem ,który wywołał
sprzeciw wielu graczy .Na developer`s diary video z Banjo Kazooie zdradzono ,że będzie
pad do Xa z czujnikami ruchu ,


Jeszcze dodam od siebie , że ukazał się trailer God of War III i sony planuje wprowadzenie platyny na gry na PS3. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 22:53, Łeber napisał:

Zostaw chłopaka, on ma taki styl bycia.

Wracając do tematu. Wróciłem po 10 dniowej przerwie, widzę, że wiele się dzieje w świecie
konsol i targi mnie ominęły. Szkoda. Teraz muszę nadrobić zaległości, mógłby mi ktoś
w skrócie opowiedzieć hot newsy na targach E3? Bo aktualnie mam dużo pracy w domu i nie
za bardzo mam czas na czytanie informacji z innych serwisów... ;/

Wszystkie konferencje, w tym EA czy Ubisoftu - rozpisane w jednym miejscu. Angielski mile widziany:
http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=326462

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 22:05, HiSin napisał:

co sądzicie?
dla mnie to świetna wiadomość!


Ja również jestem zadowolony z tego faktu.

Taka tendencja do tego, aby co raz więcej Europejczyków - także tych z nieco zacofanych rejonów (między innymi) będzie na pewno wzrastać. Sam jestem tym faktem zadowolony. Rozwój rynku konsolowego u nas jest co raz większy, co powinno cieszyć. Dalej jednak będzie nam daleko do reszty świata, gigantów - USA oraz UK, ale mimo wszystko, będzie lepiej. Dzięki takim organizacjom, jak Sony Computer Entertaiment Polska możemy czytać takie informacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.gry-online.pl/e3_2008.asp
JEszcze gdzieś przez około 8 dni ten materiał będzie darmowy :D
cały opis e3
__________________________________________________

Zaraz przed E3 pojawiła się informacja o wprowadzeniu przez Microsoft nowego modelu Xboxa 360 z dyskiem 60GB oraz obniżki ceny modelu 20GB. Radość oczywiście była ogromna aż do momentu, gdy europejscy gracze usłyszeli smutną wiadomość: to wszystko dotyczyć będzie wyłącznie USA. Cóż, decyzja wydawała się absurdalna, i na szczęście wszystko wskazuje na to, że jednak i my doczekamy się Xboxa z większym dyskiem. A co najmniej obniżki cen modelu 20GB, co już uczynił brytyjski sklep Play.com. Co prawda Microsoft twierdzi, że nie ma nic wspólnego z tym cięciem cen, jednak analitycy są innego zdania, a dodatkowo przewidują zapowiedź modelu 60GB dla Europy podczas nadchodzących targów Games Convention.

super wiadomość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie Panowie. Teraz gdy znajdę trochę czasu poczytam newsy z E3. Cholera, co to na tym świecie się wyrabia to ja nie mogę pojąć. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 10:13, Davidskrk napisał:

Mam pytanie jak chce podłączyć PS3 do monitora z wejściem HDMI wystarczy mi kabel HDMI?
czy potrzebuje coś jeszcze?


Tak, wystarczy taki kabel. Monitor mam rozumieć posiada wbudowane głośniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 09:04, Łeber napisał:

Cholera, co
to na tym świecie się wyrabia to ja nie mogę pojąć. ;/

Sony daje dupy, oto, co się wyrabia. Tak schrzanić przyszłość PS3. Przecież ten sprzęt ma wielki potencjał, a Sony nie potrafi o niego zadbać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 10:41, master matrox napisał:

> Mam pytanie jak chce podłączyć PS3 do monitora z wejściem HDMI wystarczy mi kabel
HDMI?
> czy potrzebuje coś jeszcze?

Tak, wystarczy taki kabel. Monitor mam rozumieć posiada wbudowane głośniki?

Tak posiada ale podlaczylem HDMI i pisze brak sygnalu nie wiecie czy moze cos w konsoli trzeba ustawic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się