Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Powiedz mi jak ci się udało?
Bo ja kupiłem przejściówkę HDMI na DVI ale i tak nie chciało działać.

No chyba że masz super monitor z wbudowanymi głośnikami i wejściem HDMI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za drugi post pod rząd ale tobie mogę polecić

Na pewno GTA IV.
Battlefield: Bad Company - ta gra to istne cudo CoD4 przy tym to nic, sam kupiłem
No i jeśli chodzi o jakiegoś exa na PS3 to zdecydowanie Metal Gear Solid 4 którego sam muszę nabyć w najbliższym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 10:49, Meykan napisał:

No i jeśli chodzi o jakiegoś exa na PS3 to zdecydowanie Metal Gear Solid 4 którego sam
muszę nabyć w najbliższym czasie.


MGS''a 4 warto polecić tylko komuś, kto grał w poprzednie części i wie, jak się toczyła fabuła - bez tego gra traci jakieś 80% miodności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajmy, ja nie przeszedłem drugiej i trzeciej części, a i tak wszystko zrozumiałem. Wystarczy sobie posłuchać spoilerów albo poczytać różne teksty na temat fabuły, wtedy już wszystko wiesz. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój monitor to LG228WD 22 cale z tunerem TV
Tak MONITOR POSIADA wejście HDMI i podłączyłem normalnym kablem HDMI-HDMI udało mi sie nawet podłączyć przez AV ale obraz bardzo słaby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 11:12, Łeber napisał:

Nie przesadzajmy, ja nie przeszedłem drugiej i trzeciej części, a i tak wszystko zrozumiałem.
Wystarczy sobie posłuchać spoilerów albo poczytać różne teksty na temat fabuły, wtedy
już wszystko wiesz. ;)


Potwierdzam.
Ja znam całą fabułę pierwszej części MGSa - bo go przeszedłem, a fabułę dwójki - Sons of Liberty również znam. Cały film z przejścia gry obejrzałem w jeden dzień na You Tubie - 11 części po 37 minut. Warto było, bo sporo to dało. Trójki tak dobrze nie znam, jedynie retrospekcje na GT. Ale i tak nie miałem kłopotów ze zrozumieniem fabuły, wszystko rozumiałem i mało było znaków zapytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli możecie doradźcie mi którą grę wybrać . Mass Effect czy Gears of War ? Która gra zapewnia więcej godzin grania ? I czy w Mass Effect na xboxa można grać kobietą ? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki za drugi post pod rząd :/
Mam jeszcze jedno pytanie dotyczące Mass Effect . Czy każda wersja językowa zawiera polskie napisy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 18:06, AdiN2 napisał:

Sorki za drugi post pod rząd :/
Mam jeszcze jedno pytanie dotyczące Mass Effect . Czy każda wersja językowa zawiera polskie
napisy?



Każda gra w PAL''u powinna mieć polskie napisy. Ale o ile wiem to niektóre gry (np. włoski bioshock) są tylko w jezyku danego kraju (w tym wypadku: włoski). Więc najlepiej brać grę z polską lub angielską okładką (100% pewności że gra będzie po polsku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem Xboxa (;D) i mam kilka pytań:

1. Jak i gdzie podłącza się headseta?
2. Jakie głośniki trzeba miec, by móc je podłaączyć do konsoli?
3. Jeżeli mam pęknięcie na panelu przednim to mam zadzwonić na infolinię i poprosić o nowy?
4. Dla czego pokazuje mi, że mam tylko 10 GB wolnego miejsca na dysku (Premium HDMI)?
5. Ile czasu może działać xbox (włączony)- nie chcę go zajechać w pierwszy tydzień ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 18:18, evilADM napisał:


1.W padzie masz takie wejście. Na pewno je zauwazysz.
3.Może lepiej do sklepu zadzwonić, chociaż pewnie powiedzą że to wina poczty.
4.Na dysku jest pewnie jakieś demko i coś jeszcze.
5.Mój wczoraj stał cały dzień włączony :D Ściągałem demko.


Daj nam swój nick w xbl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 18:18, evilADM napisał:

2. Jakie głośniki trzeba miec, by móc je podłaączyć do konsoli?


Głośniki z wejściem optyczny lub też podłączyć zwykłe poprzez kartę dźwiękową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heja! Dzisiaj dotarł do mnie X360. Jak na razie jestem bardzo zadowolony, mimo że gram obecnie na SDTV. Już kilkanaście demek ściągnięte, popróbuję wszystko. W tej chwili mam PGR 3 i Assassin''s Creed. Mój GT: Maarcinek PL. Jedyne co mnie wkurza, że X360 nie ma wbudowanego Wi-Fi... Trzeba gdzieś wyrwać adapter w rozsądnej cenie... Przecież to powinien być standard!!! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh,takiego pytania,jeszcze chyba nie było.Otóż kupuje monitor panoramiczny i chce go podpiac także pod kompa..i wiem,że potrzebny mi jest VGA switch taki http://www.allegro.pl/item404420814_vga_switch_x360_pc_nowka_hd_sklep_r2pol_.html
a le mam zamiar podłączyć pod niego zwykłe głośniki i teraz pytanie,CZy pod tą przejściówkę mogę podłączyć również głośniki czy muszę dokupić przejściówkę z chiche na jack i jeszcze reduktor?
I jeszcze jedno pytanie...czy gdy kupie głośniki 2.1 to dam rade podłączyć subwoofer czy będzie tylko stereo?
Z góry wielkie dzięki za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niaaah!
Mam ja !
Tak mam Play Station 3 80 GB! :)
W pudelko z Metal Gear Solid 4
Wziolem jeszcze GTA 4
MGS - Swietny
Gta wlasnie sie skonczylo instalowac
lece pa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 18:24, Rumcajs52 napisał:

>
1.W padzie masz takie wejście. Na pewno je zauwazysz.


Cóż, zauważyłem. Ale niby nadal nie dziala. Co trzeba zrobić, by glos szedł przez headset w trakcie gry? Bo gdy odpalam muzykę lub gram dzwięku nie ma! Jedynie podczas gry LIVE słyszę rozmowy innych graczy.

Dnia 24.07.2008 o 18:24, Rumcajs52 napisał:

4.Na dysku jest pewnie jakieś demko i coś jeszcze.


No właśnie nie za dużo tego. Bo mam napisane, że dema, jakies badziewia i gry zajmują 4 GB. Mam wolne jeszcze 10, to gdzie się 6 zgubiło?

Mój nick: Adasko D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się